Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] ELDEN RING (2022)

Oyuna başlarken hangi sınıfı seçeceksiniz?

• Kullanılan toplam oy
    84
Gelen güncelleme ile artık son Boss (Elden Beast) ile dövüşürken bineğimizi çağırabiliyoruz.
Biraz geç ama güzel karar. Diğer türlü dövüşün yarısı koşmakla geçiyordu.

Son boss'un tamamı sızdı.

Tamam ilk sızıntıya göre hareketleri daha iyi de, aşırı anticlimatic yaw. Malenia seviyesi falan diyen vardı, inceleme yapanlardan bana gelmedi öyle hiç. Gael, Kos,Friede falan onların yanından bile geçmez.

Hala bok gibi seçim diyorum, neyse ki diğer görevlerin sonundaki bosslar iyi.

Video spoiler içinde

Son düzenleme:
Son boss'un tamamı sızdı.
Tamam ilk sızıntıya göre hareketleri daha iyi de, aşırı anticlimatic yaw. Malenia seviyesi falan diyen vardı, inceleme yapanlardan bana gelmedi öyle hiç. Gael, Kos,Friede falan onların yanından bile geçmez.

Hala bok gibi seçim diyorum, neyse ki diğer görevlerin sonundaki bosslar iyi.

Video spoiler içinde

Gizli boss çıkar mı kral?

Son düzenleme:
Gizli bosa çıkar mı kral?
Gizli boss falan yokmuş, ana final için. Diğer dövüşleri yaparım bunu yapmam. Şuna bak, en korkutucu en zeki denilen Empyrean simp çıktı. dasdas Neyse Malenia'yı falan bırakmamış sanırım en azından. Cidden iyi niyetli birisi gibi. Tüm potansiyeli harcanmış gibi geliyor şu an.

Bu Radahn mevzuları falan fanfic gibi. Prime Radahn isitiyoruz kitle için sanki.

Benim anlamadığım ilk fragmanın sonundaki sahne neydi o zaman? Ağaç burada niye düzelmiş gibi görünüyorken final dövüşü sırasında akmaya devam ediyor?

perşembeyi cumaya bağlayan gece 01:00 de açılacak deniyordu zaten bir kaç gündür. saat değişmiş değil de, steam tarihi düzeltmiş tahminen.

perşembeyi cumaya bağlayan gece 01:00 de açılacak deniyordu zaten bir kaç gündür. saat değişmiş değil de, steam tarihi düzeltmiş tahminen.
Kendimi buna göre ayarlamıştım ama buradan biri steamden görsel paylaştı saat şöyle gösteriyor diye. O saati takip ettim ara ara. Tam bitmek üzereyken 5 saat daha eklendi kendimden geçtim. Beni boş yere umutlandıran arkadaş şükür ki yanımda değildin o an @Leffwn

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 4, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık