Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Efsane Düello

Aralarında bir kankalık durumu olduysa zaten birbirlerini öldürmezler ama bunlar hiç yenişememiş anlaşılan. Kol gittikten sonrada en iyi kılıç ustası Mihawk olmuştur. Ama vs lerde Shanks hakisine çok yüklenmiyodur yoksa şansı yok gibi Mihawkın.
Yada vs lerde hakisi o kadar da sağlam olmayabilir. sonuçta eski geçmiş

Yav işte yıllar önce deli gibi dövüşmüşler daha sonra da Shanks hakide yardırıp geçmiş işte Mihawk'ı.Yıllar önce denk dövüşmeleri çok bir şey ifade etmiyor açıkçası:/

Luffy nasıl Arlong vb kişilerde zorlandıysa ve iman gücüyle yendiyse Shanks vs Mihawk'ın da olayı bu.Fazlası değil.Luffy fark attı diğerlerine Shanks da aynı şekilde Mihawk'a Luffy'nin diğerlerine attığı kadar fark atmasa da biraz da olsa arayı açtı.

TheCrux

mihawkı çok sevmem ama bana göre shanksla aralarında uçurum yok shirohige,shanks kolunu kaybettiğinde senin gibi bir adamın kolunu east blueda bırakmasına herkes çok şaşırdı diyor.bu sözlerinden dolayı shanksı o zamanda yonko olarak düşünüyorum.bu adam mihawkla vs attığında hakimi kapatıyorum kılıç kalkan oynayalım diyecek hali yok vede roronoa mihawkı geçtiğinde kaizoku sağ kolu olacak kişi, zoronun karanlık yüzünü rayleigh-sana benzetiyorum luffy roger ,zoro ray-san gücünde olur ve mihawkı geçtiğinde bu seviyeye gelecekse mihawkında bir yonkou ayarında olması gerektiğini düşünüyorum shanks mihawktan bir tık üstündür bence öyle rahat rahat alabileceği bir rakip değildir

mihawkı çok sevmem ama bana göre shanksla aralarında uçurum yok shirohige,shanks kolunu kaybettiğinde senin gibi bir adamın kolunu east blueda bırakmasına herkes çok şaşırdı diyor.bu sözlerinden dolayı shanksı o zamanda yonko olarak düşünüyorum.bu adam mihawkla vs attığında hakimi kapatıyorum kılıç kalkan oynayalım diyecek hali yok vede roronoa mihawkı geçtiğinde kaizoku sağ kolu olacak kişi, zoronun karanlık yüzünü rayleigh-sana benzetiyorum luffy roger ,zoro ray-san gücünde olur ve mihawkı geçtiğinde bu seviyeye gelecekse mihawkında bir yonkou ayarında olması gerektiğini düşünüyorum shanks mihawktan bir tık üstündür bence öyle rahat rahat alabileceği bir rakip değildir
Wb basamakları iyi çıktın sonradan demişti.Zaten Yonkou olan adam daha nasıl basamak çıkabilir ki? Kolunu kaptırdığında milletin şaşırması için Yonkou olması şart değil bence.Atıyorum 500 milyon üstü değerinde olan bir adam gidip en zayıf deniz olan East Blue'da kolunu kaptırsa millet ona da çok şaşırırdı.

Mihawk ve Shanks kapıştıkları zaman ikisininde amiral seviyesi civarında bi güçte olduğunu düşünüyorum. Ardından Shanks yardırmış yonkou olmuş Mihawk ise muhtemelen Shanks'tan sonra dövüşme isteğini kaybettiğini için o kadar kasmamış, kasamamış. Şuan Mihawk amiral seviyesidir. Zoro'nun Mihawk'ı geçecek güce gelmesi Ray-san seviyesine yükseltir onu diye düşünüyorum.

Bence Shakns ve Mihawk bir zamanlar eşitmiş bir süre sonra Shanks sadece kılıç ustalığına yönelmekten vazgeçmiş ve genel olarak en güçlülerden biri olma yolunda yardırmış ve güç olarak Mihawkla arayı açmıştır. Bundan sonra Mihawkın amacı sadece ''kılıç ustası'' classmanında 1 numara olmak olduğu ve en büyük rakibi bu alandan çekildiği için amaçsız kalmış ve kendine yeni bir rakip bulana kadar şuursuzca takılmaya başlamıştır.

TheCrux

Wb basamakları iyi çıktın sonradan demişti.Zaten Yonkou olan adam daha nasıl basamak çıkabilir ki? Kolunu kaptırdığında milletin şaşırması için Yonkou olması şart değil bence.Atıyorum 500 milyon üstü değerinde olan bir adam gidip en zayıf deniz olan East Blue'da kolunu kaptırsa millet ona da çok şaşırırdı.
zirveye iyi çıktın sözünden efsane kapışma diyor ve senin gibi bir adamın kolunu east blue da bırakması kim olsa şaşırır bu duruma diyor vede senin dediğin gibi olsa bile şuan kaidoudan it gibi korkan dofun kolu kopsa east blueda shirohige veya shanksı şaşırtacak bir durum olmazdı

zirveye iyi çıktın sözünden efsane kapışma diyor ve senin gibi bir adamın kolunu east blue da bırakması kim olsa şaşırır bu duruma diyor vede senin dediğin gibi olsa bile şuan kaidoudan it gibi korkan dofun kolu kopsa east blueda shirohige veya shanksı şaşırtacak bir durum olmazdı
Gayet olurdu kim koparacak East Bluede Dofun kolunu? Buggy mi? Yoksa oranın en güçlü adamı olarak gösterilen Smoker mı?

TheCrux

Gayet olurdu kim koparacak East Bluede Dofun kolunu? Buggy mi? Yoksa oranın en güçlü adamı olarak gösterilen Smoker mı?
ben öyle düşünmüyorum koskoca shirohige potansiyeli belli dofu bu cümleleriyle övmezdi olacak en fazla durum haberi aldığında vay be.. tarzı bir cümle kurardı bunada şaşırmak denir fakat "yok artık" dedirtecek bir şaşırma olmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık