Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 403 88.6%
  • Sevmem

Kullanılan: 52 11.4%

• Kullanılan toplam oy
    455
Haki sistemi daha tam oturmamışken çizilmiş bir arca göre geçmişteki karakterleri yorumlamak hatalı. Mf şimdi çizilse Wb'nin de, hakisini efektif kullandığını görürdük. Şuan amirallerde de tüm ileri seviye hakileri ve üstüne uyanış vs de görücez. Mf Wb'yi güncel Kaido ile kıyaslayacaksak bu kıstası unutmamak lazım. Kral hakiyi ekleme olayının, zaten seriye sonradan eklendiği de çok bariz. Kaido, Mf'de çizilseydi bu kadar haki tabanlı dövüşmezdi. En basitinden ileri kral haki + gelecek çizilmezdi.

Mf Wb ile kıyaslanır da genç halinden üstün görmek mi? @kekomancer yine vax vax lık yorumlar yapıyorsun kekom :(
Bence kral haki olayını baştan düşündü, çünkü gök yarmanın temelini buna bağladı. Sadece efekt kullanmıyordu bu yüzden hakiyi kim kullanıyor kim kullanmıyor bilemiyorduk. WB yoksa MF'de bayağı haki kullanıyordu yoksa Akainu'ya falan zarar veremezdi adam logia.

Wb Aokiji'ye saldırdığında hakisiyle deldi deniyordu, haki kullanamıyor demeye katılmıyorum. Squardo'nun delmesi ise Wb insan olduğu için. Derisi Koca Ana ve Kaido gibi sert değil, onun için de hakiyle kaplaması gerekirdi ama beklemediği bir saldırı yiyince saldırıyı direkt aldı. Mf Wb bile Kaido'ya ezilmez prime hali de alır Kaido'yu benim gözümde.

Wb Aokiji'ye saldırdığında hakisiyle deldi deniyordu, haki kullanamıyor demeye katılmıyorum. Squardo'nun delmesi ise Wb insan olduğu için. Derisi Koca Ana ve Kaido gibi sert değil, onun için de hakiyle kaplaması gerekirdi ama beklemediği bir saldırı yiyince saldırıyı direkt aldı. Mf Wb bile Kaido'ya ezilmez prime hali de alır Kaido'yu benim gözümde.
Adamın o an haki kullanmaması da çok normal müttefiğinden gelen bıçak darbesini farkedememesi gayet normal. Luffy Zoroyla gezerken Zoro beni keser mi diye gözlem hakisi felan açmıyor nerden bilsin adam , insan bedeni olduğu için de haliyle yaralanıyor

Niye olm Prime Kaido adeta bir savaş makinesi. Kıyas yapıyorum işte ben de.
Üstün görüyorum. Hatta Roger'dan bile üstün ki roger'ın flamasını dövme yapmayı düşünen biri olarak söylüyorum bunu:d
Wb insan Kaido değil. Farkı da bu belirliyor benim nazarımda:D
Nasıl Roger’ı geçiyor yav. Atanamamış kral olm bunlar çok abarttın. Bu kadar güçlü olsalar 4 tane olmazdılar xd Daha bu seviyenin üstüne Bb ve im var. En iyi ihtimalle sondan 3. boss olacak adamı kralların üstüne koyuyorsun :( Bu kadar savaş delisi adam onca yıl da Wb’yi o tahtın önünden çekseydi bari. Diğer imp ve amirallarden bence de güçlü o ayrı .d

Bence kral haki olayını baştan düşündü, çünkü gök yarmanın temelini buna bağladı. Sadece efekt kullanmıyordu bu yüzden hakiyi kim kullanıyor kim kullanmıyor bilemiyorduk. WB yoksa MF'de bayağı haki kullanıyordu yoksa Akainu'ya falan zarar veremezdi adam logia.
Bilmiyorum dokunmadan vurma sonradan aklına geldi gibi geliyor bana da. Shanks’ın çevreye etkisi, gök yarma falan bana daha farkli bir şey hayal ettiriyordu. Bu hali ileri silahlanma olsa sırıtmayacak hatta daha mantıklı olacak bir şey bence.
Haki kullanıyordu zaten de o zamanlar seride ki dövüşler, meyve ağırlıklı idi hep. Mf şimdi çizilse hakiyi çok daha fazla kullanırdı bence. Gözlem hakiye vs iyice dikkat çekilirdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık