Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 403 88.6%
  • Sevmem

Kullanılan: 52 11.4%

• Kullanılan toplam oy
    455
18 defa yakalanmış, yenilmiş işte. Neyi tartışıyoruz?
Öldürülemez olay da alakasız. Kim öldürmeye kalkmış? Öldürülmeye çalışmalarının şekli bile komedi. Asmak, giyotin ile kesmek. :S
Bugün bakıyoruz kınlar bile kesiyor Kaido'yu. Yani bana ''WB ile eşit kapıştı'' diyebiliyor musun? Adam yaşlı WB'ye bile dalmamış, daldıysa da attığın panelde yazdığı gibi yenilmiş. Öyle ki kendisi yaşlı, düzgün haki kullanmayan WB'nin bile denizciler ile savaşa girmesinden faydalanmaya çalışıyordu ona saldırmak için...

Sen giyotinle idam etmeye kalkarsan tabi ölmez. Kim bilir kairoseki bile takmadılar belki de çünkü yazılanların ucu çok açık.

Yani tamamen hype idi bu o zamanlar için. ''Hobileri arasında intihar etmek var'' falan denildi. O olaylardan okuyucu ''Bu adam ölmek istiyor ölemiyor, öyle bir adam'' falan deniyordu. Geldiğimiz noktada cidden böyle bir adam mı Kaido? :S

One piece tarihinin en balon karakteri olması yanı sıra kendisi iflah olmaz bir looserdır.
En büyük hazinem ailem diyen adamın, oğlu tarafından kılıçtan geçirilmesi oldukça ironik. Oğullarından birini öldüren Teachi öldürmeyip iskele babası olduğunu kanıtlamıştır. Ayrıca Shanks kendisini Teach hakkında uyarmasına rağmen Teach'i hafife alıp Shanks'a posta koyarak oğlu Ace'in ölmesine sebep olmuştur. (Oğlunu tanıyamamış)
Sonrasında hatasını kabullenip Ace'i kurtarmak için savaş başlatmasına rağmen Ace'i kurtaramamıştır. Hadi kurtaramadın o sinirle herkesi dümdüz etmen gerekirdi , Kimseyi öldüremiyorsan en azından Akainu'yu öldür.
Tanrı vadisi olayında savaştaki güç düzeyinden ötürü büyük ihtimal ada sular altında kaldı ya da paramparça oldu. Dünyanın en güçlü adamı olduğun ve dünyayı yıkabilecek güçte meyven olduğu söyleniyor. Senin kendi hataların yüzünden oğlun ölmüş , hiçbir şey yapamıyorsan git gücünle Marinefordu paramparça et sular altında bırak herkes ölsün. Sonra da Benim oğlumun nefes alamadığı dünyada kimse nefes alamaz gibi laf söyle de adam sanalım.
Neyse bu rezillik burda bitmiyor üstüne Teach gelip ekibiyle bunu öldürüyor bu da yetmezmiş gibi şeytan meyvesini çalıyor
Shiki tek başına Marinefordu basıp yüzlerce askeri öldürüp Garp ve Sengoku ile 2v1 attı ve bunun sonucunda Marinefordun yarısını yıktılar.
Episode 0 da Shikiye seni denizin dibine gönderirim diye içi boş atar yapıyosun , Shiki dünya hükümetini yıkacak olan adam sense çoluk çocuk tarafından öldürülmüş birisin.
İyi ki Garp ve Sengoku savaşta aktif rol oynamamış yoksa sizi delik deşik ederlerdi.
Bu nasıl bir ilgi açlığıdır be kardeş.

Beyazsakal zirve iken Kaido zirvesindemiydi ?

Tartışılacak mesele bu ?

Belki Kaido'da Roger,Beyazsakal seviyesine yaklaşmış olabilir.

Bunun kanıtlayacak somut bir verimiz yok.

Ama ben Beyazsakal'ı her zaman bir tık daha üstte görüyorum Kaido'dan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık