Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 403 88.6%
  • Sevmem

Kullanılan: 52 11.4%

• Kullanılan toplam oy
    455
Sen çok korsancılık koklamışsın.asdawadsdas 20 sene önceki Kaidoya dalamıyor herif.:D
Orda neden intikam türküsü tutturmadığını anlattılar. Mesele Kaido vs Whitebeard değil yani konuyu çevirmeyin. Kaldı ki Oden gereksizi için kılını kıpırdatmak boş iş zaten.

Wb meyve kapatacaksa ben de Kaido'ya oy atabilirim. Kaidocu arkadaşlar
Haki kapatmış haline dalamıyor meyve kapatsa ne olur.

Hayır :) Kaido yaşayan en güçlü korsan deniliyorsa.. öyledir. Zaten ödüllerde bu durumla çelişmiyor. 4,6 > 4,3 > 4 > 2,2

Teach hariç imparatorlar 4 milyar ve üstü en yüksekleri de Kaido 5 milyara da en yakın isim o. Roger ve Wb 5 milyar ikisini denk tutuyor işte mangaka. Yok Kaido, geleceği görüyormuş falan.. peh Roger ve Wb, Luffynin düşmanı olsun ne güçleri olur. Wb'de geleceği görür, meyvesi yüzünden Kaido'dan daha tehditkar olur.
Beyazsakal en sevdiğim karakterlerden biridir de.
Bence olaya farklı bakıyorsun,şimdi çağ Kaido'nun çağı,şuan seviyesine bir üst sınırda koyamıyoruz,çünkü hala yenilmedi.

Mesela şuan Wano'dan sağ çıksa tüm eksikleri tamamlayıp Raftel'e ulaşsa,ödülü güncellenir.

Beyazsakal en sevdiğim karakterlerden biridir de.
Bence olaya farklı bakıyorsun,şimdi çağ Kaido'nun çağı,şuan seviyesine bir üst sınırda koyamıyoruz,çünkü hala yenilmedi.

Mesela şuan Wano'dan sağ çıksa tüm eksikleri tamamlayıp Raftel'e ulaşsa,ödülü güncellenir.
İşte konumu gereği dediğin hiçbir şeyi yapamayacak. Burada bitiyor rolü.

Kaido'nun zirve halinin WB'nin zirve halinden bir tık aşağıda kaldığını düşünüyorum, ama yaşlı haline Kaido acımaz derim. Yine de belli olmaz. Yaşı/hasta diye haki kullanamıyor ifadeleri şehir efsanesi olmakla birlikte, genç hali kadar sıkı kullanamayacağını düşünüyorum ben de. Ama Shanks ile gök yaracak kadar hakisi hala mevcut. O zamanlar siyah yıldırımlar, koka vs gözükmüyordu sadece.

Haki sistemi daha tam oturmamışken çizilmiş bir arca göre geçmişteki karakterleri yorumlamak hatalı. Mf şimdi çizilse Wb'nin de, hakisini efektif kullandığını görürdük. Şuan amirallerde de tüm ileri seviye hakileri ve üstüne uyanış vs de görücez. Mf Wb'yi güncel Kaido ile kıyaslayacaksak bu kıstası unutmamak lazım. Kral hakiyi ekleme olayının, zaten seriye sonradan eklendiği de çok bariz. Kaido, Mf'de çizilseydi bu kadar haki tabanlı dövüşmezdi. En basitinden ileri kral haki + gelecek çizilmezdi.

Mf Wb ile kıyaslanır da genç halinden üstün görmek mi? @kekomancer yine vax vax lık yorumlar yapıyorsun kekom :(

Haki sistemi daha tam oturmamışken çizilmiş bir arca göre geçmişteki karakterleri yorumlamak hatalı. Mf şimdi çizilse Wb'nin de, hakisini efektif kullandığını görürdük. Şuan amirallerde de tüm ileri seviye hakileri ve üstüne uyanış vs de görücez. Mf Wb'yi güncel Kaido ile kıyaslayacaksak bu kıstası unutmamak lazım. Kral hakiyi ekleme olayının, zaten seriye sonradan eklendiği de çok bariz. Kaido, Mf'de çizilseydi bu kadar haki tabanlı dövüşmezdi. En basitinden ileri kral haki + gelecek çizilmezdi.

Mf Wb ile kıyaslanır da genç halinden üstün görmek mi? @kekomancer yine vax vax lık yorumlar yapıyorsun kekom :(
Niye olm Prime Kaido adeta bir savaş makinesi. Kıyas yapıyorum işte ben de.
Üstün görüyorum. Hatta Roger'dan bile üstün ki roger'ın flamasını dövme yapmayı düşünen biri olarak söylüyorum bunu:d
Wb insan Kaido değil. Farkı da bu belirliyor benim nazarımda:D

Garp , Roger , Beyazsakal serinin en güçlü 3'lüsü ki seri içinde Beyazsakal için en güçlü adam vs diye bahsedilirken her şey açıklandı zaten sırf farklı yorum yapmak için yapan insanların yorumları sadece komik oluyor, tamam çok orijinalsınız çok farklısınız :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık