Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Edward Newgate †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 403 88.6%
  • Sevmem

Kullanılan: 52 11.4%

• Kullanılan toplam oy
    455
bu içip içip dövdüğünü de değiştirmez, tayfa ağzını açamaz hale gelmiş. Marco ve Izo peder izin verirse bizi de al Ace diyor. Sindirmiş çocukları
Korsan değil mi bu adam. Gençleri dövmesi mi tuhaf. Garp denen kahraman asker küçücük bebeleri dövüyordu. Kafasına vura vura salak etmiş çocuğu :(

Oğlum ben bakmayacaksa yapmasın, yaptıysa baksın diyorum. Sen bana köy halkı diyon, haydut diyon. Sonra ciddiyim diyorsun. Köy halkı niye baksın babasının unuttuğu, dedesinin attığı çocuğa?
Ama bakmışlar. 7 yaşına kadar getirmişler. Garp gelip almasa bakmaya devam edecekler, beğenmiyorsun bir de.

Oğlum ben bakmayacaksa yapmasın, yaptıysa baksın diyorum. Sen bana köy halkı diyon, haydut diyon. Sonra ciddiyim diyorsun. Köy halkı niye baksın babasının unuttuğu, dedesinin attığı çocuğa?
Ama bakmışlar. 7 yaşına kadar getirmişler. Garp gelip almasa bakmaya devam edecekler, beğenmiyorsun bir de.
Hayatı öğrenmiş işte, baksa şimdiki Luffy olmazdı.

Hayatı öğrenmiş işte, baksa şimdiki Luffy olmazdı.
Ayda yılda bir gelip yumruk atmak hayatı öğretmek olmuyor. Luffy'ye hayatı önce köyü sonra da Dadan öğretti. Bugün Luffy'yi Luffy yapan kendi memleketinde çocuklar kesilirken kutsallara ağam paşam çeken o tip değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık