Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Edward Newgate vs. Savaş Lordları

Kim kazanır?

• Edward Newgate

Kullanılan: 1 20.0%
  • Savaş Lordları

Kullanılan: 4 80.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
WB'i kazandırmak için uğraşmana gerek yoktu Bavs. Marineford ama kalpten rahatsızlığı yok. Geçen aylarda açılan bir konuya benziyor bu. Sanırım, Superman vs Hulk gibi bir şeydi. Am süpermen uçamıyor, gözlerinden ışın atamıyor gibi gücü kısıtlanmıştı. Bunda da sen gücünü açmışsın. Dediğin kriterlere sahip bir WB görmediğimiz için bir şey demiyorum. Ama marineford'da ki WB'den bahsediyorsan, lordlar alır derim.

Hepsi tamam da ilk defa gördüğü luffy'nin crocoyu durduracağını nasıl biliyor ? Diğerleri mantıklı olabilir şeyler ama luffy'nin durduracağını hissetmesi biraz acayip geldi bana. Tam hatırlamamakla beraber marco'nun bir sözü vardı sanırım.Eskiden olsa bu saldırıları yemez gibi bir şeydi. Bilenler aydınlatabilir beni
Marco onu Squardo'nun saldırısı için söylüyor. Luffy'yi görüp görmemesi önemli değil. Kendine yapılan bir hamle sonuçta. Enel de hiç görmediği adamların saldırılarını hissediyordu.

Şimdi tartışmaya açık bir konu var şöyle ki ; BB'nin black vortex gücü. Bakıyoruz Teach vs Ace de Teach kurouzu ile Ace'yi kendine doğru çekerken Ace şeytan meyvesini aktif hale getirip ateş mızrakları ile Teachi vuruyor ve Teach şaşırıyor .Shirohige vs Teach de ise Shirohige'nin deprem yumruğunu ise Teach , kurozou ile temas halinde iptal edebiliyor.Kesinlik kazanan bir bilgi varmı bilmiyorum ama haki seviyeleri ile ilgili bir durumsa Teach uzaktan Shirohige'nin gura gura gücünü iptal edemezse oradaki hiç bir lord Shirohigenin 10 metre yakınına gelemez.

WB'i kazandırmak için uğraşmana gerek yoktu Bavs. Marineford ama kalpten rahatsızlığı yok. Geçen aylarda açılan bir konuya benziyor bu. Sanırım, Superman vs Hulk gibi bir şeydi. Am süpermen uçamıyor, gözlerinden ışın atamıyor gibi gücü kısıtlanmıştı. Bunda da sen gücünü açmışsın. Dediğin kriterlere sahip bir WB görmediğimiz için bir şey demiyorum. Ama marineford'da ki WB'den bahsediyorsan, lordlar alır derim.
Hiç kayırmaya çalıştığım yok, burada kalbi teklerse shichiler kalbi teklemezse Wb gibi yorumlar olmasın diye ani bir kalp rahatsızlığının olmayacağını yazdım. O konuyu biliyorum, orada bir sürü özellik yok sayılmışken benim burda tek bir özellik yok saymamı bir tutmana şaşırdım. Sanki Wb'ye yeni haki türü açtırmışız alt tarafı kalbi teklemeyecek, büyütülecek bir nokta göremiyorum ankette de büyük bir fark yok üstelik.

Wb meyve gücünü etkin kullanıyor.Hepsi tek yer.Magellan"ın BB ve tayfasını hızlı davranıp indirmesi gibi birşey olabilir.

Hiç kayırmaya çalıştığım yok, burada kalbi teklerse shichiler kalbi teklemezse Wb gibi yorumlar olmasın diye ani bir kalp rahatsızlığının olmayacağını yazdım. O konuyu biliyorum, orada bir sürü özellik yok sayılmışken benim burda tek bir özellik yok saymamı bir tutmana şaşırdım. Sanki Wb'ye yeni haki türü açtırmışız alt tarafı kalbi teklemeyecek, büyütülecek bir nokta göremiyorum ankette de büyük bir fark yok üstelik.
Sorun da zaten ankette. Lordların bariz üstünlüğü olması lazımdı. Genel görüş bir Yonkou kaptanı 2 amiral ederdi ama bu sefer karşısında gerçekten 2 amiralden daha güçlü bir topluluk varken nasıl bu kadar oy alabiliyor ben şaşıyorum, tabii görüşlere saygımız sonsuz ama cidden alamaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık