Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Edward Newgate vs. Savaş Lordları

Kim kazanır?

• Edward Newgate

Kullanılan: 1 20.0%
  • Savaş Lordları

Kullanılan: 4 80.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
Shichinin hepsini toplayıp 2 ile çarpsak bile bence bir WB etmez... O değil de, yanarım yanarım Croco-San'a yanarım... Oda çok erken harcattı Croc-Sama'yı. Yoksa bunca gereksiz karakterde bile haki çıkarken, bir Crocodile'da olmaması ayıptır bence! :D O zaman konuşabiliriz bak :D

T1T4N AMK ya. Lütfen.

Azıcık Mantıklı Konuş
Abi neden kızıyorsun doğru değil mi bu Ace Schibukai telifi gelmedi mi ? Jinbei bununla eşit değil mi ?
Adam akıllı WB'den tek yemiyecek 3 kişi var DoF - Mihawk ve yeni adam [ ki Dof'un bile Kaido lafı duyunca yüzünün aldığı ifade ortada ]

Belki WB'den tek yemiyecek 2 kişi daha var onlarda Kuma ile Law ki oda meyveleri sayesinde hani başka bir şey değil.

Dediğim gibi eğer WB dezavantajı olmaz ise [ hastalığını felan ] WB alayını kırıp geçirir.

Abi neden kızıyorsun doğru değil mi bu Ace Schibukai telifi gelmedi mi ? Jinbei bununla eşit değil mi ?
Adam akıllı WB'den tek yemiyecek 3 kişi var DoF - Mihawk ve yeni adam [ ki Dof'un bile Kaido lafı duyunca yüzünün aldığı ifade ortada ]

Belki WB'den tek yemiyecek 2 kişi daha var onlarda Kuma ile Law ki oda meyveleri sayesinde hani başka bir şey değil.

Dediğim gibi eğer WB dezavantajı olmaz ise [ hastalığını felan ] WB alayını kırıp geçirir.
Kızmadım ki. Kilo hesabı saçma geldi sadece.

WB'in Mihawk ya da Doflmingo'a tek atacağını düşünmüyorum, hatta Mihawk'ı öyle kolayca yeneceğinide düşünmüyorum.

Burada mesele 7 kişiye karşı durması, Dof bir yerden Kuma bir yerden dalacak Teach orda yani gardını düşürmeyen WB bile bunları savuşturamaz bir yerden sonra.

Shichilerin ezileceğini düşünenler genelede Shicih<amiral mantığı ile baktığı için şaşırmadım desem yeridir.

Ama bu anket sonucu gösteriyorki sitede Shichiler resmen çöp.

Hiç kayırmaya çalıştığım yok, burada kalbi teklerse shichiler kalbi teklemezse Wb gibi yorumlar olmasın diye ani bir kalp rahatsızlığının olmayacağını yazdım. O konuyu biliyorum, orada bir sürü özellik yok sayılmışken benim burda tek bir özellik yok saymamı bir tutmana şaşırdım. Sanki Wb'ye yeni haki türü açtırmışız alt tarafı kalbi teklemeyecek, büyütülecek bir nokta göremiyorum ankette de büyük bir fark yok üstelik.
Konuya benziyor dedim. Birebir demedim.

O mesajı atmamın sebebi şöyle. Sen veya ben veya herhangi birisi, WB'in kalbi teklemeden önceki gücünü biliyor mu? Veya göğsünde yara olmadan ki gücünü? Akainu'ya veya Teach'e dalan WB, gerçek halidir demek de yanlış olur. Elimizde ki verileri değiştirerek kelebek etkisi yaratıyorsun...

O Shichibukai'lerin çoğu zaten 1-1 olarak yonkou'lara kafa tutmuş, yada tutabilecek seviyede insanlar. Yedisi birden WB'yi alırlar.

Usta o zaman sana göre bu yedili 2 amiral alamaz öyle mi? Eğer bu yedilinin iki amiral alamayacağını düşünüyorsan seninle Lordlar hakkında tartışmamız lazım:)

Kızmadım ki. Kilo hesabı saçma geldi sadece.
Canım o işin şakası 12 kişi 4-5 schibukai etmiyor :ehe:

Abi Amiral olay çok farklı Akainu bile WB ile dövüşmeden önce Squado'nun ihanetini bekliyor üstüne Ace tutsak zaten adam serumla geziyor. O halde bile WB sinirlenince yerin dibine gömdü.

Amiraller vs Schiler konusu çok tartışmalı olur baya yakınlar ama Schilerin %70 Tek yer gider :oleyo2:
Belki kazanırlarsa sayı avantajı ve taktik yapıp birlikte çalışırlarsa ki oda olası değil [ her biri başka bir ağlem :D ]

Konuya benziyor dedim. Birebir demedim.

O mesajı atmamın sebebi şöyle. Sen veya ben veya herhangi birisi, WB'in kalbi teklemeden önceki gücünü biliyor mu? Veya göğsünde yara olmadan ki gücünü? Akainu'ya veya Teach'e dalan WB, gerçek halidir demek de yanlış olur. Elimizde ki verileri değiştirerek kelebek etkisi yaratıyorsun...
Wb yine aynı hastalıklı Wb olacak ancak hastalığı nüksetmeyecek. Akainu bu sayede onun göğsünü delebilmişti 7 shichi kim bilir ne yapar? Dövüş dengesini alt üst edecek bir olayın yokmuş gibi düşünülmesini istedim. Aksi takdirde adaletsiz olurdu :good:

WB'in Mihawk ya da Doflmingo'a tek atacağını düşünmüyorum, hatta Mihawk'ı öyle kolayca yeneceğinide düşünmüyorum.

Burada mesele 7 kişiye karşı durması, Dof bir yerden Kuma bir yerden dalacak Teach orda yani gardını düşürmeyen WB bile bunları savuşturamaz bir yerden sonra.

Shichilerin ezileceğini düşünenler genelede Shicih<amiral mantığı ile baktığı için şaşırmadım desem yeridir.

Ama bu anket sonucu gösteriyorki sitede Shichiler resmen çöp.
Shichiler çöpten ziyade güç unsuru olarak bilinmeyen bir etken shichiler. Moria gibi gereksiz bile shichi,hatta buggy shichi oldu. Shichilerin tamamı gücü temel alınarak seçilen korsanlar değil ki, Mihawk ve Dof shichi diye ben shichileri dünya güç dengesi unsuru olarak kabul etmem her ne kadar seri de kabul ediliyor olsa da. Kuma kendini satıp Pacifistalar olmasa hangi shichi marineford'da iş yaptı. Sadece yoklama alınsın çıkıcaz bize gelmişlerdi. Genç haliyle de alamaz diyenler var hani elinizi vicdanınıza koyun ve fetullah hocanın sesine kulak verin nasıl alamaz ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık