Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dünya Erkekler İçin Mi Dizayn Edilmiştir?

Dünya Erkekler İçin Mi Dizayn Edilmiştir?

• Evet

• Hayır

• Kısmen

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
ya da soyle yapalım sonucta evrimsel psikoloji
Reis burada o söylenmiyor, fiziksel güç uzun zaman insan ırkında, cinsiyetler arasındaki konumu belirledi, uzun zamandan bahsediyorum burada öyle 50, 100 yıl değil haliyle bunla şekillenmiş bir yapıdan, bir kaç yılda kurtulamazsın fiziksel güç önemini yitiriyor diye. Zaman gerek, zamanla olur.

Doğada eşitlik diye bir şey, cinsiyetler arasında da bariz farklar varken, olmuyor, yok öyle bir şey, bizim türümüzde ise kadın ile erkek arasında zihinsel bir fark olmadığından, fiziksel güçten kaynaklı farkın da önemi azaldığından işte anlıyorsundur nereye varmak istediğimi. Burada evrim bize 10 kilo fazla verdi gördüğümüz kadınları dövelim diyen biri yoktur diye umut ediyorum.

Son düzenleme:
Reis burada o söylenmiyor, fiziksel güç uzun zaman insan ırkında, cinsiyetler arasındaki konumu belirledi, uzun zamandan bahsediyorum burada öyle 50, 100 yıl değil haliyle bunla şekillenmiş bir yapıdan, bir kaç yılda kurtulamazsın fiziksel güç önemini yitiriyor diye. Zaman gerek, zamanla olur.

Doğada eşitlik diye bir şey, cinsiyetler arasında da bariz farklar varken, eşitlik olmaz, yok öyle bir şey, bizim türümüzde ise kadın ile erkek arasında zihinsel bir fark olmadığından, fiziksel güçten kaynaklı farkın da önemi azaldığından işte anlıyorsundur nereye varmak istediğimi. Burada evrim bize 10 kilo fazla verdi gördüğümüz kadınları dövelim diyen biri yoktur diye umut ediyorum.
cok cok farklı dusunuyoruz ve ben bu konuyu tartısmaktan sıkıldım anlayısın ve temiz uslubun icin minnettarim
animeci ve twittercida akıl aramıyorum ben zaten ahahaahhaha

Cinsiyetten ziyade başka şeylere bağlı derim. Direk cinsiyetçilikten değil bu.

Evet zenginler çoğunlukla erkek. Ama savaşlarda ölenler de erkek. Bazı şeylere zamanında erkekler uygun görülmüş o kadar. Bu onların rahatlığı için değil. Eğitim ve sanatın yaygın olmadığı dönemde iş yükünün erkeklerde olması çok doğal.

Kanunlara baksak şuan birçok gelişmiş ülkede kadınları koruyor. Uyuşturucu bağımlısı, işsiz, manyağın teki olsun yine de mahkemede çocuk ona kalabiliyor. Erkek kendisinin mükemmel baba olacağını ve kadının asla anne olamayacağını kanıtlamak zorunda. Çok fazla örneği var.

Şuan bi kadın bi adama bomboş bi suçlamada bulunduğunda kadından bunu kanıtlaması değil erkekten aksini kanıtlaması bekleniyor niyeyse. Hapse girmesen de iş ve sosyal hayatının içine edilebiliyor.

Katılmıyorum erkekler için dizayn edildiğine. Yalnız gördüğüm bi çocuğun yanına gidip annesinin nerde olduğunu sormaya korkuyorsam erkekler için dizayn edilmemiştir bu dünya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık