Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 335 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    439
Yeni mihawk avuntusu bumu hocam :D ödülü düşük olursa yaaa icraat yapmadı savaşmadı tayfası yok o yüzden ödülü düşük mü diyecek mihawk fanları :D Adam güçlüyse yonkou seviyesiyse bunu denizciler bilir ona göre ödül koyar :)
Avuntu mu? Ahaha karşında zamanının en azılı Mihawk gömücülerinden birisi duruyor yalnız. :D Biraz objektif davranayım dedim sadece ama ne gerek var ya gömelim gitsin mis gibi xD

Bence erken. Mihawk ne düzeyde ona bakmak lazım. Mesela Lucci şu an Luffy'ye zorluk çıkartamaz. Öyle bir durumda olsa bu ikilinin durumu millet gülmekte haklı ama ben hiç mi hiç sanmıyorum. Mihawk henüz şu an ki düzeyinde değildir o dönem.
Elemanla dalga geçmemek için zor tuttum kendimi. Oda güzel pas attı. Gücü hakkında yorum yapmamaya özen gösteriyorum ama Yonkou Shanks ile hiç kapışmaması hoşuma gitmedi.

Ödülüyle ilgili beklentimi şöyle yazmıştım:
Shichibukailer'in ödülleri bir sonraki perde kapanışında açıklanır gibi geliyor bana. Bir kere Mihawk'ın, Shichiler içinde en yüksek ödüle sahip olması lazım. Aksi taktirde Mihawk'ın itibarı yerle bir olur. Bunun dışında, öyle 3 milyar falan beklemiyorum. Bu adamın tayfası bile yok. Ben maksimum 2 civarı bekliyorum. Teach'in bile 2 küsürlerdeyken bu normal olur. Ayrıca; Mihawk'ın ödülünün, Luffy'nin şu anki ödülünden de yüksek olması gerektiğini düşünüyorum. Öteki türlü de King gibi adamlarla aynı miktarlarda ödülü olmuş olacak ki, bu da benim açımdan rezalet olur. Yani; 1.5 milyar-2 milyar arası bir ödül bekliyorum.
Bu şekilde bekliyorum:

@Roronoa Zoro Shichiler arasında en yüksek ödüle sahip olacağına kesin gözüyle bakıyorum. Aksi takdirde forum yıkılır. :D 2 bana normal geliyor. Tayfa yok bir şey yok.

Wb diyor ki Mihawk ile vsleriniz benim kulağıma kadar geldi ama sen daha sonrasında aldın başını gittin diyor Yonko olmasından bahsediyor sanırım burada. Güç anlamında bir artış yaşamış belli ki. Mihawk la Shanks Yonko iken savaşmadığı belli artık Yonko olduktan sonra neden savaşmıyor? İtiraf etmek istemiyor olabilirsin ama ben senin sesin olayım istersen:

Mihawk içten içe ulan şimdi bu adam Yonko oldu gücü artmış belli ki ben bunu yenemezsem ünvanım gider belki kara kılıcımı çizer hatta kırabilir diye düşünmüş bile olabilir. :D KK olmak beni geçmekten daha zor diye bir Mihawk Yonko olmuş bir rakibine karşı korkması gayet doğal. E. Oda tek kollu olması onun gücünden düşürmedi dedi zaten. :D
Bak öncelikle şunu söylemek istiyorum; Mihawk’ı sadece Zoro’nun rakibi diye övmüyorum. Zoro zaten alıp başını gidecek o kesin. Ama ortada hala kesin bir şey yokken bu söylemler çok fazla bence.

Bak şimdi; tayfan olmadan yonko olamazsın bu bir gerçek çünkü yonko bir oluşum. Wb’nin dediği şeyde güç var evet ama bu Shanks ile ilgili adamın tayfası var ama Mihawk’ın yok. Sonrasında dövüşmemişler diyorsun ama benim dediğim de manga da olan bir gerçek. Shanks kendi direk o yüzden mi geldin diyor? Eee yonko değil misin sen? Bu adam senle aşık atamaz ise neden soruyorsun? Sonrası daha ilginç Mihawk tek kollu biri ile dövüşmem ben diyor ve bakıyoruz ki Shanks kolunu bıraktığı zaman diliminde Yonko değilmiş. Şimdi nasıl oluyorda güç farkı çıkıyor bu olaydan?

Mihawk’ın hala kara kılıcı ve unvanı yanında. Bakalım bundan sonra ne olacak. Eğer güçsüzse ki sanmıyorum. Zaten bu ortaya tamamen çıkacak yakında. Yani bu adam sizin dediğiniz gibi şuan patlasaydı burada toz pembe yorumlar yapmazdım Mihawk için :D

Bak öncelikle şunu söylemek istiyorum; Mihawk’ı sadece Zoro’nun rakibi diye övmüyorum. Zoro zaten alıp başını gidecek o kesin. Ama ortada hala kesin bir şey yokken bu söylemler çok fazla bence.

Bak şimdi; tayfan olmadan yonko olamazsın bu bir gerçek çünkü yonko bir oluşum. Wb’nin dediği şeyde güç var evet ama bu Shanks ile ilgili adamın tayfası var ama Mihawk’ın yok. Sonrasında dövüşmemişler diyorsun ama benim dediğim de manga da olan bir gerçek. Shanks kendi direk o yüzden mi geldin diyor? Eee yonko değil misin sen? Bu adam senle aşık atamaz ise neden soruyorsun? Sonrası daha ilginç Mihawk tek kollu biri ile dövüşmem ben diyor ve bakıyoruz ki Shanks kolunu bıraktığı zaman diliminde Yonko değilmiş. Şimdi nasıl oluyorda güç farkı çıkıyor bu olaydan?

Mihawk’ın hala kara kılıcı ve unvanı yanında. Bakalım bundan sonra ne olacak. Eğer güçsüzse ki sanmıyorum. Zaten bu ortaya tamamen çıkacak yakında. Yani bu adam sizin dediğiniz gibi şuan patlasaydı burada toz pembe yorumlar yapmazdım Mihawk için :D
Ben atamaz demiyorum ama Yonko olduktan sonra farklı bi kulvardalar artık. Yonko olduktan sonra neden savaşmıyorlar? Sonuçta E. Oda gücünden bir şey eksilmemiş diyor tek kollu kızıl için ama Mihawk tek kolundan dolayı vs atmak istemiyor sıkıntı burada. Korktu mu yoksa gerçekten de ilginç bulduğu iki korsanı mı göstermek istedi? :D

Neyse bize biraz fikir verdi bu bölüm iyice netleşene kadar beklemekte fayda var ama tadını çıkarmayacağız diye bir durum yok. :D:fool:

Vivre Card’a hala güveniyor musun yoksa fikrin biraz değişti mi? :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık