Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 335 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    439
Mihawk'ın ödülünün açıklanması hiçbir şeyi değiştirmeyecek yalnız. Ödülü yüksek çıksa Shanks'la denk muhabbetleri devam edecek. Düşük çıksa "Adam yıllardır shichi zaten. İcraatı yokken ne kadar yüksek olabilir ki? Hem Teach'in de ödülü düşük ama adam yonkou." denilecek. Bu tartışma bitmez beyler. :/

Ben Mihawk mevzusunda daima manganın verdiği havaya baktım. Mihawk'tan hiçbir zaman bir imparatorun ihtişamını ve sunumunu göremedim. Mangaka bize o havayı vermedi hiçbir zaman. Lakin çok da net konuşmuyorum artık eskisi gibi. Yanılma ihtimali daima mevcut ne de olda.
Bu bölüm ödüllerin güncellendiği söylendi yalnız. Daha çok yine tayfası yok yalnız başına takılıyor öyle ödülü niye çok olsun denir :D Ha bi de hala korsan olmadığını o yüzden ödülünün(!) düşük olduğunu iddia edenler falan çıkabilir arada tabi :D

Gömmeyiiin bu kadar erken davranmayııın az bekleyin bakın laf dinleyin bu adam yıllarca denizcilerle çalıştığından olaylara karışmadı adasında uslu uslu oturdu şimdi en güçlü kılıç ustası ünvanıyla mecburen olaylara karışacak belirleyici rollerde oynayacak ödülünü şuan çıkıp chopper la aynı ödül deseler bile az bekleyin derim sonra gömün bu adamı eğer gömmeye fırsat kalırsa tabi :)

Mihawk'ın ödülünün açıklanması hiçbir şeyi değiştirmeyecek yalnız. Ödülü yüksek çıksa Shanks'la denk muhabbetleri devam edecek. Düşük çıksa "Adam yıllardır shichi zaten. İcraatı yokken ne kadar yüksek olabilir ki? Hem Teach'in de ödülü düşük ama adam yonkou." denilecek. Bu tartışma bitmez beyler. :/

Ben Mihawk mevzusunda daima manganın verdiği havaya baktım. Mihawk'tan hiçbir zaman bir imparatorun ihtişamını ve sunumunu göremedim. Mangaka bize o havayı vermedi hiçbir zaman. Lakin çok da net konuşmuyorum artık eskisi gibi. Yanılma ihtimali daima mevcut ne de olsa. Bir bakmışız beklentilerin bile üstünde bir canavar çıkmıştır. Göreceğiz artık.
Son bölüm Mihawk'a iyi darbe vurdu, şu an tartışmak bile istemiyorum şahsen. Ayrıca evet ödüller güncelleniyor yyolcu'nun dediği gibi. En azından bir fikir verir diye düşünüyorum.

Ödülünün Shanks'ın ödülüne olan mesafesi üzerinden bir fikir yürütülebilir sadece Tek tabanca takılması vs. durumları.

@Res @yyolcu
Güncellense de uzun süredir hükumet ve denizciler aleyhine işlere girişmediği için gücünü tam yansıtacak bir ödül verilmeye de bilir açıkçası.

sdjdfhasdhs :hhh:
Yeni mihawk avuntusu bumu hocam :D ödülü düşük olursa yaaa icraat yapmadı savaşmadı tayfası yok o yüzden ödülü düşük mü diyecek mihawk fanları :D Adam güçlüyse yonkou seviyesiyse bunu denizciler bilir ona göre ödül koyar :)

Millet gülmekte haklı. Yonkou ile dövüşmüş biliyorduk onca zaman. :D Ben ödülünü merak ediyorum şimdi, açıklamak için Oda'nın çok bekleyeceğini sanmıyorum.
Bence erken. Mihawk ne düzeyde ona bakmak lazım. Mesela Lucci şu an Luffy'ye zorluk çıkartamaz. Öyle bir durumda olsa bu ikilinin durumu millet gülmekte haklı ama ben hiç mi hiç sanmıyorum. Mihawk henüz şu an ki düzeyinde değildir o dönem.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık