Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 335 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    439
Bütün fanları da tükürür sanırım :D Benim beklentim o ya. 1.5 milyarı bilemem de sizin beklediğiniz gibi 2 milyar çıkarsa zaten net yanılmış olurum. Amiral seviyesinde beklemiyorum çünkü ben, maks. sağ kol.
Ben aralık verdim. 1.5 de olsa sıkıntı yok benim için. Aşağısı sıkıntı. :D
Lordların ödülü eskiden donduğu için uçuk ödüller görmeyeceğiz.Fazla takılmayın.10 sene donmuş ödül 2 günde milyar üstü zor olur nasıl olsun ki olay bile çıkarmadan adamlar.Oradan sadece lord sıralaması dışında birşey çıkmaz yani.
Adam bir şey yapmamış ama tehdit diye bir şey var. Bu adam gerçekten çok güçlüyse, ne olursa olsun bir tehdittir. Ödülü düşük olursa, tehdidi de düşük demektir. Ben böyle yorumlarım şahsen.

Mihawk'ın ödül 2 bile çıkmaması lazım bence.Hem shici olup ödülü dondurulmuştu hem de tek takılıyor.İçinde Beckman,King,Marco,Jozu,Yasopp,Queen gibi isimlerin olduğu oluşumlara liderlik etmekle tek takılmak çok ayrı şeyler.Max 1,7 diyorum.

Tamam aga da şimdi Mihawk da o dönem en güçlü kılıç ustası olmamaış olsa bu dengelemez mi?

Şimdi ben Zoro'nun hedefindeki adamın aslıda Shanks ile yonko değilken dövüştü bu pek marifet değil diye gömüleceğini hiç sanmıyorum. Shanks kadar güçlü olmasa da adama hakisiz Luffy'yi kovalayan Smoker muamelesi de yapılmamalı.

@Sir Crocodile sana da gün doğdu sanırım. xd
Bana her zaman doğmuştu fakat bazilari üstüne yorgan çekip görmek istemiyordu onu o kadar. ;)

Bas bas bağirdik bir Yonkou NW'yi birakip 4 denize gidip yıl süresince zaman geçiremez diye. Fakat neymiş Vivrelerde öyle yaziyormuş Oda hepsine bakmış biz hatermişiz. :hhh::hhh:

Bu arada; Mihawk'ın, Yonkou Shanks ile düello yapmadığı ortaya çıktı ama sanırım bir şey daha ortaya çıktı. ''Mihawk, amiral korkusundan Shichibukai oldu,'' deniyordu. Geçen bölümle de gördük ki pek bir korkusu yok. Ben korku göremedim yani. Denizcilerin geleceğini önceden bildiği halde, mekanını terk etmemiş. Üstüne heyecanlandığını söyleyip gülüyor. Eksileri konuşalım ama artıları da söyleyelim. ;)

Adamlar 4 imparatorun hepsine karşı bu 7 ismi artık dengelemek için kullanamayacağız diyor siz tornavida diyorsunuz ne diyeyim. :D Demek tartıda biraz ağırlıkları vardı o anlam çıkıyor.Çöp olsalar demeyecekleri bir laf.
Kesinlikle bu bir değil ikinci kez söyleniyor, Oda bunun altını kesinlikle doldurmalı. Akainu, Brannew elimizde patlayabilir bu durum diyorlar.:D Ödül olarak çok bir şey beklenmemeli.

Ben aralık verdim. 1.5 de olsa sıkıntı yok benim için. Aşağısı sıkıntı. :D

Adam bir şey yapmamış ama tehdit diye bir şey var. Bu adam gerçekten çok güçlüyse, ne olursa olsun bir tehdittir. Ödülü düşük olursa, tehdidi de düşük demektir. Ben böyle yorumlarım şahsen.
Öyle değil işte Jinbei bir Chinjao etmez mi hayli hayli etmesi lazım.Ama yeni ödülü 500 bile vermediler bir anda.

Şimdi de vermeyecekler Mihawk hemen 1 milyarı geçemez bu gücünü de göstermez ilk etapta.Özel durumları var adamların.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık