Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 337 76.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 105 23.8%

• Kullanılan toplam oy
    442
Resetlese de keser Mihawk Luffy'i. Ki ona izin bile vermeyebilir.
Luffy bu sırada armut mu toplayacak ne yapacak?

Neyse birader o kadar bir şeyler anlattın Luffy şöyle Luffy böyle, meyvesi öyle güçlü böyle güçlü Tanrı meyvesi felan filan reset meset sonda yine Mihawk'a yedirmek için.:D Ben tutarsızlıklara gelemiyorum o yüzden bitirelim burada.

Not: Bu arada Luffy silkeler kenara atar.

Neyse birader o kadar bir şeyler anlattın Luffy şöyle Luffy böyle, meyvesi öyle güçlü böyle güçlü Tanrı meyvesi felan filan reset meset sonda yine Mihawk'a yedirmek için.:D Ben tutarsızlıklara gelemiyorum o yüzden bitirelim burada.

İyi sen biliyon bitirelim.
Bu arada Mihawk 1.5 yumurtalı pide yapar Nika'yı.

Yavaş silkelesin Shanks ve Mihawk Nika’ya karşı şansı olan kişiler olabilir.Daha Kaido dandirik bir slash atınca haykırıyordu Nika.Kaido kesmelere toon açamıyor gibisinden özellikle belirtti.Eskiden rakibi Ryuma imiş şimdi de Mihawk olur işte devrin en iyisi.Şöyle bir tane özel teknik yapar mesela.Zoro’yu sağ kolu olarak Oda’nın seçmesi de tesadüf değildir Nika’ya en büyük tehlikeyi yaratacak kişiyi dostu yapmış olabilir Oda anti muhabbetinden dolayı.

Luffy şuan alamaz mihawkı. Kadio bile keserek zarar veriyor. Mihawk ne yapar. Kaidonun balyozu kafasına vurduğu sahnede mihawk olsa luffy ölmüştü. Ayrıca kaido kibirli zaten yenemez gözüyle bakıyor. Mihawk ise hep Zoro gibi ciddi bir adam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık