Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 337 76.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 105 23.8%

• Kullanılan toplam oy
    442
Hocam, Mihawk'un "Korsanlar Kralı olmak, beni geçmekten daha zor" lafından sen ne anlıyorsun? Mihawk, kendisinden güçsüz birinin Korsanlar Kralı olabileceğini düşünüyor mudur sence? Benden güçlü olmak bile yetmez anlamında söyledi açıkça. Korsanlar Kralı en güçlü korsan demedim ben zaten, Mihawk'un dediğinden kendisinin en güçlü korsan olmadığını çıkarttım sadece.

Ayrıca Ryuma, Dragon, Garp veya Hükümet ne alaka ya? Korsan mı onlar? :D
Saydıklarımi korsan değiller tabii ama evrendeki en kusursuz en güçlü adam Roger değil demek istedim.
Roger sadece onlardan biri...

Hocam, Mihawk'un "Korsanlar Kralı olmak, beni geçmekten daha zor" lafından sen ne anlıyorsun? Mihawk, kendisinden güçsüz birinin Korsanlar Kralı olabileceğini düşünüyor mudur sence? Benden güçlü olmak bile yetmez anlamında söyledi açıkça. Korsanlar Kralı en güçlü korsan demedim ben zaten, Mihawk'un dediğinden kendisinin en güçlü korsan olmadığını çıkarttım sadece.

Ayrıca Ryuma, Dragon, Garp veya Hükümet ne alaka ya? Korsan mı onlar? :D
Mihawk orada, Korsanlar Kralı olmak için yerine getirilmesi gerekenler, benim ünvanımı elde etmek için yerine getirilmesi gerekenlerden zordur dedi. Yani; Sen korsanlar kralı olacaksan önce bir tayfan olacak, filon olacak, destekçin olacak, adan olacak, 4 pone'yi bulacaksın falan, bir ton iş. Deiku olmak istiyorsan tek şart var, mevcut deiku'yu yen. Yani mevcut deiku'yu yenmek sadece güç istiyorken, kk olmak ise pek çok şey istiyor.

Luffy MF'de geleceği gördüğü sahnede Mihawk'ın yeteneğiyse, bununla geleceği gösterdiyse bu sadece gücün bir kısmıysa, fanların abarttığı kadarı vardır bence. :D Seri sonlara yaklaşıyor, Oda'nın bunu işlemesi lazım. Shanks ile beraber yıllarca saklanan karakterlerden birisi, Oda kötü işleyişle bunun karakterini bozmaz umarım.

Mihawk orada, Korsanlar Kralı olmak için yerine getirilmesi gerekenler, benim ünvanımı elde etmek için yerine getirilmesi gerekenlerden zordur dedi. Yani; Sen korsanlar kralı olacaksan önce bir tayfan olacak, filon olacak, destekçin olacak, adan olacak, 4 pone'yi bulacaksın falan, bir ton iş. Deiku olmak istiyorsan tek şart var, mevcut deiku'yu yen. Yani mevcut deiku'yu yenmek sadece güç istiyorken, kk olmak ise pek çok şey istiyor.
Poneglif bulmak dışında hiçbiri Korsanlar Kralı olmak için şart değil. Mihawk da akademik anlamda beni geçmek, beni düelloda yenmekten daha zordur demeyeceğine göre? 4 Poneglifi kastettiyse bile onun zor kısmı onları güçlü korsanlardan çalabilmek zaten. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık