Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 337 76.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 105 23.8%

• Kullanılan toplam oy
    442
Korsanlar kralı olmak beni geçmekten zor dedi, en güçlü korsan değildir Mihawk onu geçelim.

Şu anki Zoro'nun terleye terleye yaptığı saldırıları da rahatlıkla yaptığı bir gerçek.

O yüzden imparator değilse bile amiral seviyesinde vardır diye düşünüyorum minimum.

Korsanlar kralı olmak beni geçmekten zor dedi, en güçlü korsan değildir Mihawk onu geçelim.

Şu anki Zoro'nun terleye terleye yaptığı saldırıları da rahatlıkla yaptığı bir gerçek.

O yüzden imparator değilse bile amiral seviyesinde vardır diye düşünüyorum minimum.
Zaten adam korsan değil ki. Korsana uyan hiç bir tarafı yok. Diyelim ki korsan Oda karakterin buralara kadar geleceğini düşünmemiş olabilir yani o kısımda retcon yiyebilir. Şu geldiğimiz durumda dediğin gibi minimum Amiral seviyesi etmesi lazım. Bu kadar gizem kasılıp sonra basitinden bir Amiral seviyesi de tatmin etmez açıkçası. Ama karakterin işlenmesi geciktikçe gücünün arttığını hissedebiliyorum 🤣

Zoro'nun tüm gücünü verdiği saldırıları rahatlıkla yapıyorsa, İmparator olmaması için bir neden yok.

Terleyerek yapılan saldırılar ?

Bu adam tek başına kendi halinde dolaşan biri. Seri başladığından beri doğru düzgün korsanlık yaptığı yada suç isledigi de gösterilmedi. Ne yaptı da denizciler bunun peşine düşüp arama posteri çıkardı acaba.

Korsanlar kralı=En güçlü korsan=Dünyanın en düz mantığı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 34)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık