Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 337 76.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 105 23.8%

• Kullanılan toplam oy
    442
Evet tam da o sahne. Artık böyle yetenekler garip karşılanmaz seride.
Gözüktüğü bölümlerde de gözüne özellikle vurgu yapılıyor. Bu yeteneği haki ve gözleri ile kesin alakalı.

Zaten meyve olsun, haki olsun bunların hep daha ileri kullanışlarını ve tekniklerini gördük. Görmeye devam edeceğimiz de belli.

Korsanlar kralı=En güçlü korsan=Dünyanın en düz mantığı.
Mihawk'ın kafasındaki Korsanlar Kralı sence nedir o zaman? 4 yol poneglifini bulan kişi mi? Öyle olduğunu varsayalım, şu an 2 poneglif 2 farklı imparatorda değil mi? O zaman onları alabilmek için de minimum onlar kadar güçlü olmak gerekmiyor mu? :D

B
Zaten adam korsan değil ki. Korsana uyan hiç bir tarafı yok. Diyelim ki korsan Oda karakterin buralara kadar geleceğini düşünmemiş olabilir yani o kısımda retcon yiyebilir. Şu geldiğimiz durumda dediğin gibi minimum Amiral seviyesi etmesi lazım. Bu kadar gizem kasılıp sonra basitinden bir Amiral seviyesi de tatmin etmez açıkçası. Ama karakterin işlenmesi geciktikçe gücünün arttığını hissedebiliyorum 🤣
Ben amiral seviyesinin forumda biraz düşük görüldüğünü düşünüyorum. Bu adamlar sadece aşırı güçlü meyveler ve fiziksel güç değil, gelişmiş silahlanma ve geleceği görme de gösterdiler. Belli ki amiral olmak için şart bunlar. Koramiraller için hakinin şart olduğunu düşününce, üst rütbesinde de gelişmiş haki kullanımının şart olması şaşırtıcı değil. Herhangi bir sağ kol, herhangi bir amirale karşı bir müddet dayanabilir ama amirallerin, sağ kolun bir tık üstü olarak görülmesini yanlış buluyorum.

Mihawk'ın kafasındaki Korsanlar Kralı sence nedir o zaman? 4 yol poneglifini bulan kişi mi? Öyle olduğunu varsayalım, şu an 2 poneglif 2 farklı imparatorda değil mi? O zaman onları alabilmek için de minimum onlar kadar güçlü olmak gerekmiyor mu? :D
Beyazsakal gibi bir adam var,en az Kk kadar güçlü.
Korsanlar krali olmak istemeyen,başka amacı olan insanlar da olabilir.
Belki Ryuma da çok güçlu bir adamdı ve ya Dragon,ve ya hükümetten çok güçlü biri olabilir.
Garp"da çok güçlu bir adam.

Beyazsakal gibi bir adam var,en az Kk kadar güçlü.
Korsanlar krali olmak istemeyen,başka amacı olan insanlar da olabilir.
Belki Ryuma da çok güçlu bir adamdı ve ya Dragon,ve ya hükümetten çok güçlü biri olabilir.
Garp"da çok güçlu bir adam.
Hocam, Mihawk'un "Korsanlar Kralı olmak, beni geçmekten daha zor" lafından sen ne anlıyorsun? Mihawk, kendisinden güçsüz birinin Korsanlar Kralı olabileceğini düşünüyor mudur sence? Benden güçlü olmak bile yetmez anlamında söyledi açıkça. Korsanlar Kralı en güçlü korsan demedim ben zaten, Mihawk'un dediğinden kendisinin en güçlü korsan olmadığını çıkarttım sadece.

Ayrıca Ryuma, Dragon, Garp veya Hükümet ne alaka ya? Korsan mı onlar? :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 29)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık