Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 335 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    439
Meyvesi çıksa da kim kılıç ustası kim değil geyiği bitse.
Adamın azıcık hırsı olsa şu an kk'lık adayı idi ama çiftçilik yapmayı tercih ediyor.

Doğru dedin dostum :) Orada güçten bahsetmediği, süreçten bahsettiği çok açık ama insanlar enteresan bir şekilde sözü güce yoruyorlar. Sanırım bu her şeye güç odaklı bakma zihniyetinin bir sonucu.
Mf de wb yi denedi neden çünkü diğerleri ilgisini çekmiyor adamın, diğerlerinden zaten üstün görüyor kendini, wb yi test ediyordu aklı sıra, fakat yazar-çizer fena bozdu araya jozuyu sokarak.

Mf de wb yi denedi neden çünkü diğerleri ilgisini çekmiyor adamın, diğerlerinden zaten üstün görüyor kendini, wb yi test ediyordu aklı sıra, fakat yazar-çizer fena bozdu araya jozuyu sokarak.
Doğru dedin dostum, aradaki farkın tayfa olduğunu gösterdi Mihawk'a. Yalnızsın Mihawk dedi. Sonra zaten Mihawk gibi biri Perona ile Zoro ile takılmaya başladı.

O kısım bence Mihowk'u küçültmek için değil WB korsanlarını övmek için yapıldı.

Mihowk'un seviyesi her yere çekilebilir, ancak seri başları, ortaları itibariyle yarattığı intiba zirvelerden biri olduğu yönündeydi. Keza Shanks ile versuslarının ta Beyazsakal'a kadar ulaşması da bunun göstergesi. Yani Yonko kulağına gittiğine göre bunlar sadece çocuk eğlencesinden ibaret olamaz.

Mihowk o savaşta aşırı kasmadı, zaten bir noktadan sonra da terk etti. İlgisini Luffy ve WB çekti sadece.

Doğru dedin dostum, aradaki farkın tayfa olduğunu gösterdi Mihawk'a. Yalnızsın Mihawk dedi. Sonra zaten Mihawk gibi biri Perona ile Zoro ile takılmaya başladı.
O kısım bence Mihowk'u küçültmek için değil WB korsanlarını övmek için yapıldı.

Mihowk'un seviyesi her yere çekilebilir, ancak seri başları, ortaları itibariyle yarattığı intiba zirvelerden biri olduğu yönündeydi. Keza Shanks ile versuslarının ta Beyazsakal'a kadar ulaşması da bunun göstergesi. Yani Yonko kulağına gittiğine göre bunlar sadece çocuk eğlencesinden ibaret olamaz.

Mihowk o savaşta aşırı kasmadı, zaten bir noktadan sonra da terk etti. İlgisini Luffy ve WB çekti sadece.
Bence tüm bu yaşananlardan ziyade en güçlü kılıç ustası nasıl olunuyor, mihouk bunu nasıl başarmış bi açıklanaydı iyi olurdu, günden güne prestij kaybediyor bu makam, mf de vistaya söylediklerinden mesela daha önce karşılaşmadıkları anlaşılıyor hani sadece şenksle nereye kadar bilemiyorum, güçlü birisi olduğunu ben de düşünüyorum bu arada belirteyim.

En güçlü kılıç ustası demek, elinde savurup milleti kesebileceği nesne olan herkesten daha güçlü demek değil zaten. O tartışma anlamsız. Fuji meyveyi yeni yemiş biri. Hala alışma sürecindeydi Dressrosa'dayken. Ondan önce adam net kılıç ustası. Baston sıfatında kılıç taşıyor. Meyveyi bildiğin bastonla kullanırdı eğer hali hazırda kılıç ustası olmasaydı.
Şu an illa kesin ve net bir veri istiyorsanız, Mihawk > meyve yemeden önceki Fuji.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık