Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 335 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    439
Bence hiçte kanıtı değil. Dediğin gibi en yakın kişiler yonkou’lar ama bu adamların tayfası var, Mihawk’ın yok. Ona rağmen adam böyle bir söz söylüyor :D

Eee ne değişmiş oldu yani? Sonuçta orada demek istediği şey belli :/
Ne demek istemiş? Adam çok çok daha tehlikeli demiş senin hedeflediğin şey beni aşmaktan...

Bilerek mi yapıyorsun Alpa’cığım? Tamam işte. Beni geçmekten bile daha tehlikeli diye kıyas ettiği şey; KK olmak yahu daha ne olsun?
Kıyası durup dururken yapmıyor Luffy hedefini söyleyince bu beni geçmekten çok çok daha tehlikeli bir şey diyor. Sizin ilginizi çeken yer kıyas yapması.:D Ula adam 'even more perilous' demiş. Onu sorgula önce.

Kıyası durup dururken yapmıyor Luffy hedefini söyleyince bu beni geçmekten çok çok daha tehlikeli bir şey diyor. Sizin ilginizi çeken yer kıyas yapması.:D Ula adam 'even more perilous' demiş. Onu sorgula önce.
Yahu her Luffy’nin Kk hayalini duyan bu kıyası yapıyor mu? Oda adama yaptırmış işte. Neyi sorgulayayım? Daha Tehlikeli diyince ne oluyor anlamadım?

Yahu her Luffy’nin Kk hayalini duyan bu kıyası yapıyor mu? Oda adama yaptırmış işte. Neyi sorgulayayım? Daha Tehlikeli diyince ne oluyor anlamadım?
Zoro Mihawk'ı aşmayı istiyor. Luffy'e senin amacın ne diye soruyor Mihawk, o da KK olmak diyor. Ula beni aşmaktan bile çok çok daha tehlikeli diyor. Tehlikeli diyince ne oluyor anlamazsın tabi.:D

Zoro Mihawk'ı aşmayı istiyor. Luffy'e senin amacın ne diye soruyor Mihawk, o da KK olmak diyor. Ula beni aşmaktan bile çok çok daha tehlikeli diyor. Tehlikeli diyince ne oluyor anlamazsın tabi.:D
Hahaha Basit mantık yap o zaman. Tehlikeli olan Zaten Zor olan değil midir? Hayır demek istediğin şey bir şeyi de çürütmüyor ona üzülüyorum.

Hahaha Basit mantık yap o zaman. Tehlikeli olan Zaten Zor olan değil midir? Hayır demek istediğin şey bir şeyi de çürütmüyor ona üzülüyorum.
Perilous ifadesi dangerous ifadesinin daha da abartılmış bir sıfat halidir.:D O yetmiyor başına more konuluyor o da yetmiyor even more oluyor. Burada hiç şüphesiz düşünenler için ibretler vardır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık