Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 335 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    439
allah aşkına rogerın tayfasında kimle dövüşmüş olabilir en kötü :d üzerinden seneler geçmiş herif hiç mi ilerlememiş yani illa burda karakter gelişiminden mi konu açak :S

mihawkın saklanma sebebi zoronun gelecekteki hayali olması. seri ilerledikçe uçuk güçler ortaya çıktıkça seviyesi artıyor. yani adamın gücünü saklamıyor, herifin gücü belli değil çünkü denklem tamam değil :S fakat vistadan da çok çok uzakta çıkacağını sanmıyorum. sdfölksdfa şey gibi, vista yenilir ama kol bacak götürür abi :d amiral-yonkou denklemi gibi ahah burda bizi beklentiye sokan, gücünü yüceltmemiz gerektiğini telkinleyen, yönlendiren şey zoronun hedefi olması ve vista ne abi vista kim yea denmesi, zoro ikisini de aşacak çünkü :T neyse bak redderör devam ediyor low level fanlığına.
İşte kimle dövüştüğünü bilmiyoruz en kötü kimle dövüşebilir tarzı yorum yapabiliyoruz en fazla. Bak ortada olan bir diğer dövüş ise Croco vs Wb... Croco o zaman bu kadar güçsüz değildin diyor, ama karşısına Luffy'i almaktan korkuyor. :hhh:

Son yazdığına gelirsek ben Zoro'nun seri sonunda geleceği seviyeyi direkt olarak Mihawk'a bağlamıyorum, ama cidden hayali için bu kadar çabalayan birisininde hayalindeki adam Vista, Dof gibi karakterin gücünde olmamalı. Burada önemli olanı ''unvan'' olarak ele alıyorum. Yoksa en güçlü kılıç ustası başkası çıkar, o zaman bir şey diyemem. Unvanın gerçek sahibi Mihawk çıkarsa ve Vista ligindeki karakterlere gücü yakın çıkarsa hikaye anlatımı olarak benim açımdan kötüdür. Umarım anlatabilmişimdir.

İşte kimle dövüştüğünü bilmiyoruz en kötü kimle dövüşebilir tarzı yorum yapabiliyoruz en fazla. Bak ortada olan bir diğer dövüş ise Croco vs Wb... Croco o zaman bu kadar güçsüz değildin diyor, ama karşısına Luffy'i almaktan korkuyor. :hhh:

Son yazdığına gelirsek ben Zoro'nun seri sonunda geleceği seviyeyi direkt olarak Mihawk'a bağlamıyorum, ama cidden hayali için bu kadar çabalayan birisininde hayalindeki adam Vista, Dof gibi karakterin gücünde olmamalı. Burada önemli olanı ''unvan'' olarak ele alıyorum. Yoksa en güçlü kılıç ustası başkası çıkar, o zaman bir şey diyemem. Unvanın gerçek sahibi Mihawk çıkarsa ve Vista ligindeki karakterlere gücü yakın çıkarsa hikaye anlatımı olarak benim açımdan kötüdür. Umarım anlatabilmişimdir.
Yav Croco kim olm :S o hıyar atar yapıp tükürükten tek yemiştir. Vista da Roger karşısına çıksa gül reçeli olur.

E ben de Mihawk Zoro'nun hayali derken onu geçmesini kast ediyorum zaten, yani ünvandan bahsediyoruz ikimizde :d Vista'dan uzak değildir, Vista yenilir dedim zaten. Ki konuştuğumuz şey OP. Güçleri yakın olsa da daha güçlü, iradeli bilmem ne olanın her türlü ezip geçtiği seri :T

Kötü anlatım daha geriden başlıyor zaten reyiz. Bahsettik ya bu herif sonuçta son hedef gibi bişey. Hiç gösterilmemesi güçlenmesini ssğlıyor ki bu da kolaya kaçan kötü bi anlatım biçimi. Sırf esneklik versin diye yapılıyor böyle geciktirmeler ama tad kaçırıyor.

Serideki saçma güç dengesine bakalım ;

Kizaru'nun Wb'ye gelen saldırısını Marco durduruyor.
Mihawk'ın Wb'ye gelen devasa slashını Jozu durduruyor.
Marco, Kizaru ile sonrasında eşit bir mücadele veriyor.
Aokiji, Jozu ile eşit mücadele veriyor.
Marco'da Jozu'da dikkat dağınıklığına yeniliyorlar.
Vista'yı yanındaki 2 adamla beraber, Ronse tek başına tutuyor.
Ronse gidiyor Wb'den tek yiyor.
Akaiunu, Wb'nin en sinirli halini harap ediyor, üstüne en sinirli halinden aldığı 2 ultra güçlü atakla yenilmiyor ve sonrasında bütün tümen komutanlarını karşısına alıyor.
Marco ve Vista, Akaiunu'ya hiçbirşey yapamıyorlar.
Mihawk ile Vista birbirlerine saygı duyarak denk bir düello yapıyor.
Ace , Aokiji'yi tutuyor sonrasında Akaiunu'ya eziliyor.
Akaiunu ile Aokiji 10 gün boyunca denk bir savaş veriyor deniyor.
Doflamingo, Jozu'nun üstüne eşşek niyetine kolaylıkla binip Crocodile'I etkilemeye çalışıyor.
Aynı Dof, gear4'ün ilk çıkmış haline kaybediyor.
Dof'tan sonra Nami yardımıyla Cracker'i anca hallediyor Luffy.
Ondan sonra katı silahlanma ve gözlem powerup ı ile anca Katakuri'yi hallediyor Luffy.
Kaido, Luffy'e Katakuri'den sonra powerup almış Luffy'e tek atıyor.

Sanırım sırf şunlardan bile çıkacak sonuç şu oluyor ;

Akaiunu >= Aokiji
Akaiunu = bütün tümen komutanları
Jozu = Aokiji
Marco = Kizaru
Doflamingo > Jozu
Ronse = Vista ve yanındaki 2 adam
Wb >>>>>>>>>> Ronse
Ace = Aokiji
Akaiunu >>>>> Ace
Sinirli haldeki Wb >= Akaiunu
Mihawk = Vista
Katakuri > Cracker > İlk çıkan Gear 4 Luffy > Doflamingo
Kaido >>>>>>>> Katakuri sonrası Luffy

Buradan çıkacak güç dengesi ney acaba :D

Son düzenleme:
Chopper Big Mom'ı sadece kral hakisiyle 50 kilo inceltti iyi kurtardı paçayı yine ;);)

Orda plot armor BM lehine vardı :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Plot armor hani sadece baş karakter için kullanınca dile getiriliyordu. :DD:d:D::D:d: şimdi BM'de de plot armor oldu Zoroda plot armor var deyince de o başka oluyor hahahahha devammmmm aynen böyle devammm

Plot armor hani sadece baş karakter için kullanınca dile getiriliyordu. :DD:d:D::D:d: şimdi BM'de de plot armor oldu Zoroda plot armor var deyince de o başka oluyor hahahahha devammmmm aynen böyle devammm
Kim söyledi la bunu, gene gündüz rüyası mı görüyor lütfü fanları xD

Plot armor her karakter için kullanılabilir ama sizinkinin bütün başarıları, yani sizin karakterin baştan sonu hepsi plot armor. Yani sana şu müziği atayım anla.

Plot armor her karakter için kullanılabilir ama sizinkinin bütün başarıları, yani sizin karakterin baştan sonu hepsi plot armor. Yani sana şu müziği atayım anla.

Geçenlerde plot armor muhabbeti dönmüştü de baş karakterin her olaydan bir şekilde kurtarılması ve bunu yaparken yazarın kaleminin hissedilmesine deniyordu diye açıklama yapılıyordu. Ee bunun aynısı Zoroda da vb karakterlerde de var denince hebele hübele olmuştu. :Dd.:D

Geçenlerde plot armor muhabbeti dönmüştü de baş karakterin her olaydan bir şekilde kurtarılması ve bunu yaparken yazarın kaleminin hissedilmesine deniyordu diye açıklama yapılıyordu. Ee bunun aynısı Zoroda da vb karakterlerde de var denince hebele hübele olmuştu. :Dd.:D
Luffy'deki plotu savunmakta ne bileyim... :artiz:

Plot armor tarafından kutsanmış Ace varken sıra Luffy'e gelmez reyix.

Bi üste bak, aynı şeyi yazacam yine, seninki komple, baştan ayağa öyle, anlatamıyorum herhal :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık