Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 335 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    439
bu kadar saçma bi örnek yok :S bigmom ve chopper olayından hemen önceki bölümde jinbei karıyı gemiden fırlatıyor. önce zeusa düşüyor, zeus yakalanınca da prometheusa düşüyor ve bi daha gemiye yaklaşamıyor bile çünkü prometheus devasa olunca yavaş ilerliyor ve gemiyi jinbei kullanıyor. iki ateş topu bişi atmış chopper da onları kaşılamış. diğer tarafta bi kılıç dövüşü var. saçmalıkları konuşmak için geyik konusu kullanabilirsin.
Teşekkürler, demek ki neymiş düşmez kalkmaz bir Allah :hhh:

Teşekkürler, demek ki neymiş düşmez kalkmaz bir Allah :hhh:
ay sen şimdi bunu da güç dengesini oluşturmak için kullanıyorum deme aayy çok kötü oldum ben ya :S neyse üzülme reyiz wanoda zoro haki fışkırtmalı kılıç savurmalı bişiler yapınca kendine gelirsin, uzun süredir aklın başında değil sonuçta.

ay sen şimdi bunu da güç dengesini oluşturmak için kullanıyorum deme aayy çok kötü oldum ben ya :S neyse üzülme reyiz wanoda zoro haki fışkırtmalı kılıç savurmalı bişiler yapınca kendine gelirsin, uzun süredir aklın başında değil sonuçta.
Var mıymış böyle bir şey, bak sen şu işe.

Yani beyimiz istiyor diye, Mihawk ve Vista olayını ciddiye alacaz ama Bigmom'un altındakini kesip, suya fırlatmalarını sonra Choppa'nın tanklamasını ayy çok tatlı dicez öyle mi tamam oldu nasıl istersen :good:

Maykcım lütfen bariz şeyleri yazmayalım, ayıp oluyor aaaa :artiz:

Aslında o kadar önemli şeyler değil bunlar. Bigmom elindekini savurmadan Brook kadının altındaki bulutu kesiyordu sonra o kadın gelip Kaido ile kapışıyor xD

Mihawk çok ortalarda bir adam istediğin yere çekersin en iyisi biz Zoro'yu bekliyelim :bilmem:

Ortada olsun. Ben kötü yazarlık olarak bakıyorum. O zaman hiç saklamana gerek yoktu bu kadar. :/

"roger korsanlarına karşı savaşmış" gördüğün gibi ben de bilmiyorum ama savaşmışlar mı? evet. şimdi burda bana tayfalar arası denklem falan kurduracaksan geçelim, ben dinamik güç dengesine inanıyorum. iki iki daha her zaman dört etmez. ama elimizde net bi örnek var. vista ile mihawk dövüştü.

sadece sana demedim canım, o genel tutumu bi eleştiriydi.

ben de sana adamın motivasyonuna göre hareketlerini yorumladım. önüne gelen engelleri tek tek kaldırmış mıydı öncesinde? evet. vistaya gelince ne oldu da durdu :S bana vistadan etkilenmiyor diye bi saz çalmaya başladın. neden vistadan etkilenecek abi :S zoro örneğini neden veriyorsun mesela :d zorodan etkilendi çünkü iradesine tanık oldu. zoro kendisini kanıtlama peşindeydi ama vista bunları aşmış biri. ayrıca tatmin olma kısmına kısmen katılıyorum ama önüne anca kolayca geçilemeyecek bi duvar çıkınca tatmin olması da mangakanın güzel bi oyunu. krieg üzerinden boş yapmaya da gerek yok. bak aşağıdaki redderör gibi bişeye dönüşürsün sonra.

Roger'ın tayfasındaki herkes çok güçlü karakter mi? Kimle dövüştüğü belli olmadan onun seviyesini belli edecek şekilde ele alacağım? En fazla Roger'ın üçüncü adamı kimse ona eşittir derim. Oda Roger ve Wb eşitliğinden kaynaklanıyor.

Ya East Blue'daki Zoro'ya söz veren seneler geçse bile seni bekleyeceğim diyen adamın fırsat ayağına gelmiş; neden kendisini zorlayacak birisiyle dövüşmedi sonrasında? :D Etkilenmekten kastım buydu. Neyse reis, Mf'ye kalsa zaten Mihawk'ın hakisi bile yoktu. Neden haki kullandığını göstermedi, Buggy'i falan kesemedi. :hhh: Ha, gerçi o zaman için onları düşünmek normaldi değil mi? xd

Neyse, hikaye açısından bana göre sıkıntı olacağını yazdım yukarıda. Cidden Mihawk bu kadar zayıfsa bu kadar sene onu saklaması aşırı gereksiz hamle olur. :/ Buradaki zayıflıtkan kastım da, Vista2yı falan güçsüz olarak görmemden kaynaklanmıyor. Bu kadar saklamasına değecek kadar güçlü değilmiş manasında diyorum.

Ortada olsun. Ben kötü yazarlık olarak bakıyorum. O zaman hiç saklamana gerek yoktu bu kadar. :/

Roger'ın tayfasındaki herkes çok güçlü karakter mi? Kimle dövüştüğü belli olmadan onun seviyesini belli edecek şekilde ele alacağım? En fazla Roger'ın üçüncü adamı kimse ona eşittir derim. Oda Roger ve Wb eşitliğinden kaynaklanıyor.

Ya East Blue'daki Zoro'ya söz veren seneler geçse bile seni bekleyeceğim diyen adamın fırsat ayağına gelmiş; neden kendisini zorlayacak birisiyle dövüşmedi sonrasında? :D Etkilenmekten kastım buydu. Neyse reis, Mf'ye kalsa zaten Mihawk'ın hakisi bile yoktu. Neden haki kullandığını göstermedi, Buggy'i falan kesemedi. :hhh: Ha, gerçi o zaman için onları düşünmek normaldi değil mi? xd

Neyse, hikaye açısından bana göre sıkıntı olacağını yazdım yukarıda. Cidden Mihawk bu kadar zayıfsa bu kadar sene onu saklaması aşırı gereksiz hamle olur. :/ Buradaki zayıflıtkan kastım da, Vista2yı falan güçsüz olarak görmemden kaynaklanmıyor. Bu kadar saklamasına değecek kadar güçlü değilmiş manasında diyorum.
allah aşkına rogerın tayfasında kimle dövüşmüş olabilir en kötü :d üzerinden seneler geçmiş herif hiç mi ilerlememiş yani illa burda karakter gelişiminden mi konu açak :S

mihawkın saklanma sebebi zoronun gelecekteki hayali olması. seri ilerledikçe uçuk güçler ortaya çıktıkça seviyesi artıyor. yani adamın gücünü saklamıyor, herifin gücü belli değil çünkü denklem tamam değil :S fakat vistadan da çok çok uzakta çıkacağını sanmıyorum. sdfölksdfa şey gibi, vista yenilir ama kol bacak götürür abi :d amiral-yonkou denklemi gibi ahah burda bizi beklentiye sokan, gücünü yüceltmemiz gerektiğini telkinleyen, yönlendiren şey zoronun hedefi olması ve vista ne abi vista kim yea denmesi, zoro ikisini de aşacak çünkü :T neyse bak redderör devam ediyor low level fanlığına.

Haydi yol al Reis :ehe:

oha delinger zoronun tekmesini tanklamış abiiiiğ

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık