Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Marco

Mihawk vs Marco

• Mihawk alir

Kullanılan: 109 62.3%
  • Marco alir

Kullanılan: 54 30.9%
  • Berabere biter

Kullanılan: 12 6.9%

• Kullanılan toplam oy
    175
Luffy'yi kk yapmak, en iyi kılıç ustası olmaktan daha zor bir şey. Bunu Mihawk serinin başında söyledi. Yani ray i çıkar Mihawk ı koy. Eğer kaptanını kral yapmak istiyorsan sen de alanının en iyisi olmalısın demeye çıkıyor bu. Yani bir noktada dünyanın en iyi kılıç ustası dünyanın en iyi destekçisi, ikinci adamı vs gibi bir şey olabilir. Ama sen en iyi olmazsan kaptanın da kral olamaz. Zoro kaptanını en tepeye çıkarmak için amacından vazgeçmedi, amacında ilerlemek için onurundan vazgeçti.

Amacı zaten önemli.Sen gerçekten luffy'i öldür geç diyeceğini düşünüyor musun ? Öyle düşünüyorsan hiç tartışmayalım Zoro'nun karakterini anlamada sıkıntı var o zaman.
Arkadaş cevap yazıyor diyor ki Luffy'nin hedefine mani olursa onu öldüreceğini söyledi diye, sen bunu ona söylemen gerekiyor, hakkaten bunu düşünenler var çünkü.

Zoronun nihai amacı en iyi kılıç ustası olmak. Bu amacını engelleyecek olursa Luffyi öldüreceğini söyleyende Zoro.

Zoro'nun şu an 1. hedefi Luffy'i KK yapmak diye DEİKU hayalinden vazgeçmedi.Mihawk'la karşılaştığında onuruyla tayfası arasında bir seçim yapması gerekti ve tayfasını seçti.
Onur değil, gurur. Lütfen. İkisi çok farklı kavramlar. :good:

Luffy'ye bugün deseler ki; sen Korsanlar Kralı olacaksın ama bir şartla, Zoro deiku olamayacak. Sizce kabul eder mi? Hayatını kaybetmesini geçtim, sadece amacını kaybetmesini kabul eder mi diyorum. Zoro bu sorunun tam tersini kendine sordu ve "hayır," dedi. Bu kadar basit. Tüm tayfanın amacı Luffy'yi korsanlar kralı yapmak o ayrı. Ben Zoro'nun kişisel olarak, kendini götüreceği seviyeden bahsediyorum. Zoro kendine seviye olarak Mihawk'ı belirlemiş sonuçta. Bu değişmedi.

gzgn

Forumda yeniyim. Daha önceleri karakter tanıtımı vesaireler için ara sıra foruma giriyodum. Ama buraya geldikten sonra bazı karakterlerin akla hayale sığmayacak şekilde güçlü gösterilmeye çalışılması ( Zoro luffy den güçlü ya da Mihawk konusu ) falan çok acayip şeyler dönüyo bu forumda

Forumda yeniyim. Daha önceleri karakter tanıtımı vesaireler için ara sıra foruma giriyodum. Ama buraya geldikten sonra bazı karakterlerin akla hayale sığmayacak şekilde güçlü gösterilmeye çalışılması ( Zoro luffy den güçlü ya da Mihawk konusu ) falan çok acayip şeyler dönüyo bu forumda
Indiririz reis birlikte daha güçlüyüz.:a:

Önceden amacı her şeyden önemliydi şimdi ise değil diyorum. Daha önem verdiği şeyler var.
Tamam bunu bende kabul ediyom zaten.tayfadan önce Zoro'nun amacı DEİKU olmaktı.Tayfadan sonra her bir tayfa üyesiyle aile gibi oldu ama DEİKU'luk hayalinden vazgeçmedi.Tayfasını kendi hayalinin önüne koydu.Tüm olay bu.

Siz öyle bir söylüyorsunuz ki adam DEİKU'luğu 2. plana attı diye çöp bir hayal olmuş gibi.

@Erkan12

Üstte yazdığımı oku.O daha Luffy'i aile gibi görmeden önceydi.

@F.M. Dostoyevski

Onurda diyebiliriz aslında.Yanlış bir şey yok bence.

Tamam bunu bende kabul ediyom zaten.tayfadan önce Zoro'nun amacı DEİKU olmaktı.Tayfadan sonra her bir tayfa üyesiyle aile gibi oldu ama DEİKU'luk hayalinden vazgeçmedi.Tayfasını kendi hayalinin önüne koydu.Tüm olay bu.

Siz öyle bir söylüyorsunuz ki adam DEİKU'luğu 2. plana attı diye çöp bir hayal olmuş gibi.

@Erkan12

Üstte yazdığımı oku.O daha Luffy'i aile gibi görmeden önceydi.

@F.M. Dostoyevski

Onurda diyebiliriz aslında.Yanlış bir şey yok bence.
Bir adamın dostları için rakibinden yardım istemesini onursuzluk olarak görüyorsan, diyebilirsin tabi de, bence çok onurlu bir hareket. Gururunu hiçe sayarak çok olgun bir davranış sergiledi. O halde bu "onur" kavramına nasıl baktığımızla alakalı diyelim. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık