Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Marco

Mihawk vs Marco

• Mihawk alir

Kullanılan: 109 62.3%
  • Marco alir

Kullanılan: 54 30.9%
  • Berabere biter

Kullanılan: 12 6.9%

• Kullanılan toplam oy
    175
Sen hangi bölümde kaldın ? Ondan sonra Zoro fikir değiştirip hem canını Kuma'ya teklif etti, ki Luffy korsan kral olsun, sonra Mihawk'a boyun eğdi ki amacını hiçe sayıp direk rakibinden ders aldı.
Zoro'nun şu an 1. hedefi Luffy'i KK yapmak diye DEİKU hayalinden vazgeçmedi.Mihawk'la karşılaştığında onuruyla tayfası arasında bir seçim yapması gerekti ve tayfasını seçti.

Kesinlikle.

Aslında ortada bir belirsizlik yok. Tamam, her şey çok da net değil ama bu adamın gücüyle ilgili ciddi deliller var. O kadar şeyi görmezden gelip, Mf gibi çelişkilerle dolu bir arcta yaşananlara bakarak kesinlikle budur demek, pek tutarlı olmuyor.
Neyine kesinlikle katılıyorsun? Siz yanıldığınız belirsizlikler karşısında ne yaptınız? Görmezden gelmediniz mi ?
@Shakky
Ne bu yanılınca ne olacak seyi?
Hiç bir karakterin fanını etiketleyip doğrudan hedef göstermişliğim yok. Benim laflar hep ortaya, kim hangi karakteri destekler, kimin fanı bilmiyorumda zaten.
Tamam da kendin veya çoğu kişi yanılırken neden kendi fikrinin dışındaki düşüncelere hep böyle yapıyorsun? Çok dikkatimi çekmeye başladı yaptığın. Kendin yanıldığında böyle konuştuğunu hiç görmüyorum ya da bunları dediğini.
Zoronun nihai amacı en iyi kılıç ustası olmak. Bu amacını engelleyecek olursa Luffyi öldüreceğini söyleyende Zoro.
Erkâni sevmiyorsun diye mi böyle diyorsun bilmiyorum da bariz belli olan şeye böyle deme. Zoro hedefini Luffy nin kk ligi altına koydu.

Zoro'nun şu an 1. hedefi Luffy'i KK yapmak diye DEİKU hayalinden vazgeçmedi.Mihawk'la karşılaştığında onuruyla tayfası arasında bir seçim yapması gerekti ve tayfasını seçti.
Dostum sen neye cevap verdiğinin farkında mısın ? Arkadaş ''nihai'' hedef demiş, bende onun nihai hedefi Luffy'i KK yapmak dedim, aynı şeyi söylemişiz bana cevap yazmışsın.

Bu durumda ben de Mihawk haterı oluyorum :) Çünkü onu yonkou gücünde beklemiyorum. Niyet okuyarak tartışma yapılmaz ki. Konu çok sapıyor sonra şimdi olduğu gibi.

Eyvallah reis sen öyle diyorsan doğrudur :sapkali:seni sinirli görmeye alışık değiliz sen yapma aman :)
Sabahtan beri 40°'nin altında koşturuyorum. Şimdi bir de ciddi ciddi Shanks ve Mihawk tartışacak havanda değilim. E biliyorsun laf atılırsa da duramıyorum. O yüzden olabildiğince Shanks'sız tartışın dedim. İş yerindeki herif gıcık etti zaten eve gitsem de vurup kafayı kestirsem 1 saat

Zoro kendini feda ediyor arkadaşları için. Luffy için. Bu ne demektir. Amacı önemli olsa kendini feda eder mi luffy yi öldür geç derdi kendi amacı zarar göreceği için.

Zoro kendini feda ediyor arkadaşları için. Luffy için. Bu ne demektir. Amacı önemli olsa kendini feda eder mi luffy yi öldür geç derdi kendi amacı zarar göreceği için.
Amacı zaten önemli.Sen gerçekten luffy'i öldür geç diyeceğini düşünüyor musun ? Öyle düşünüyorsan hiç tartışmayalım Zoro'nun karakterini anlamada sıkıntı var o zaman.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık