Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Edward Weevil

Mihawk vs Weevil

• Kullanılan toplam oy
    210
Güldürdün knk Mihawk kimi ciddiye alıp dövüşüyor ki bu adamı ciddiye alıp dövüşsün Mihawk Shanks için ne demişti? Bir kolunu kaybetmiş adamla dövüşmek ilgimi çekmiyor gibib bişey söyledi.
Mihawk birisini ciddiye almadığı zaman meyve bıçağı ile dövüşüyor, bkz : East Blue Zoro vs. Mihawk düellosu. Kara Kılıcını kolay kolay herkese kullanmam diyor adam kendi ağzıyla. Önce bunları öğrenipte gelin bana Mihawk savunun, daha adamın ne yapıp yapmadığından haberiniz yok Mihawk savunuyorsunuz.

Mihawk birisini ciddiye almadığı zaman meyve bıçağı ile dövüşüyor, bkz : East Blue Zoro vs. Mihawk düellosu. Kara Kılıcını kolay kolay herkese kullanmam diyor adam kendi ağzıyla. Önce bunları öğrenipte gelin bana Mihawk savunun, daha adamın ne yapıp yapmadığından haberiniz yok Mihawk savunuyorsunuz.
Hahahah Zoro ile dövüşürken meyve bıçağını kullanması normal çünkü adamı tanımıyor. Bu diğerleri ile ciddi bir dövüş içine girdiği anlamına gelmez bkz. Zoro vs Mihawk orada ciddi dövüşse Zoro yaşar mıydı ama en sonunda Kara Kılıcını kullanmıştı hatırlar isen. One piece bilgime laf etmeden önce kendini sorgulamanı tavsiye ederim.

karolla

Adam savaş meydanında. Karşısına kimin çıkacağı belli değil. Meyve bıçağı ile mi dolaşacak adam? Okama geldi kara kılıcı kınıma koyayım, bunlara karşı ciddi olmamalıyım meyve bıçağımı kullanayım mı diyecekti? Zoro ile dövüştüğü durum ile savaş meydanı tamamen farklı. Her an bir yerde acayip acayip birileri çıkabilir. Eline kara kılıcı alıp dövüşmesi orada mantıklıdır.

MDL_Roronoa

Weevil çok güçlü çıkacak beyler. Ama ZİNCİRLERİNİ KIRMASI GEREK. Ayrıca bu kadar salak olup yeni dünyada hayatta kalabiliyorsa muazzam bir gücü olmalı çünkü kafası çalışan bir adam rahatça indirirdi bunu da o karıyı da. Kadın akıl hocası bu da silah işte. :D

onurcancapkan

Mihawk her halükarda alır,adamın gücü dört yonkou gücünde sonuçta.

Yavaş sallayacak demiyorum ama şöyle düşün bu adam kılıcı iki eliyle birden tutuyor. Yani öncelikli amacı mümkün olduğunca güçlü vuruş yapabilmek. Serinin dinamiklerine göre yavaş olmaz ama tek eliyle kılıç tutan biri kadar da hızlı savuramaz. Savursa bile üst üste yapamaz. Bu yüzden weevil yakaladığında diye söyledim. Ki yakalarsa da yapar hani.
Katananın iki elle tutulması, savrulması hızından birşey kaybettirmez ki :S Aslında alttan tutan el hız bile kadar hareketlere.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık