Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dracule Mihawk vs. Edward Weevil

Mihawk vs Weevil

• Kullanılan toplam oy
    210
  • In the movie, it was stated that a Devil Fruit using pirate was said to have decimated a crew led by Zephyr, 23 years prior to the current timeline. This pirate then became a Shichibukai during the time skip. Of the three Shichibukai who joined during the time skip, Trafalgar D. Water Law was too young (at 3 years old) to have accomplished this feat and Buggy was still part of the Roger Pirates and is too weak, leaving Edward Weevil the only possible candidate.
Wiki'de yazan bu.
Impeldown yazanı bulamadım ama forumda konuşuluyordu.
İşte zaten sıkıntı şu benim anlamatmak istediğim nokta bu herif 2 yıl önce ayrılmıyor denizcilerden 34 yaşındayken amiral olup kolu gidiyor. Sonrasında gençken alıyorlar tekrardan herif küsüp gidiyor denizcilerden sonra tekrar dönüyor. 3 Shicibukai de ortada zaten demek istediğim savunduğum nokta eski heriflerden birisi bu yenilerden değil. Benim için böyle. Sizin düşünceleriniz öyleyse de saygı duyarım.

İşte zaten sıkıntı şu benim anlamatmak istediğim nokta bu herif 2 yıl önce ayrılmıyor denizcilerden 34 yaşındayken amiral olup kolu gidiyor. Sonrasında gençken alıyorlar tekrardan herif küsüp gidiyor denizcilerden sonra tekrar dönüyor. 3 Shicibukai de ortada zaten demek istediğim savunduğum nokta eski heriflerden birisi bu yenilerden değil. Benim için böyle. Sizin düşünceleriniz öyleyse de saygı duyarım.
Zephyr 38 yaşında Amiral oluyor, 41 yaşındayken ailesi öldürünce istifa edip eğitmen oluyor, 64 yaşındayken adamları öldürülüyor ve kolu kesiliyor, 70 yaşına geldiğinde mekanik kolu kendisine takıyorlar, 73 yaşına geldiğinde kolunu kesen adamı Shichibukai yaptıkları için Denizciler'den ayrılıyor. Kolu kesen adam iki yıllık zaman atlaması esnasında Shichibukai olmuş. O arada olanlar Law, Buggy ve Weevil. Üçü içerisinde en mantıklısı da Weevil gibi görünüyor.

Zephyr 38 yaşında Amiral oluyor, 41 yaşındayken ailesi öldürünce istifa edip eğitmen oluyor, 64 yaşındayken adamları öldürülüyor ve kolu kesiliyor, 70 yaşına geldiğinde mekanik kolu kendisine takıyorlar, 73 yaşına geldiğinde kolunu kesen adamı Shichibukai yaptıkları için Denizciler'den ayrılıyor. Kolu kesen adam iki yıllık zaman atlaması esnasında Shichibukai olmuş. O arada olanlar Law, Buggy ve Weevil. Üçü içerisinde en mantıklısı da Weevil gibi görünüyor.
Benim bu söylenen şeylerin içerisinde kafamı karıştıran nokta ise şudur birden fazla şeytan meyvesi kullancısının aynı anda bu adamın gemisine saldırıp başlarının kolunu almasıdır. Basit bir görüş olarak evet weevil savunulur sonuna kadar. Fakat benim okuduğum süre boyunca one piece hiç bu kadar basit durumlara indirgenmedi adam alttan bir şey çıkartıp ters köşe çakıyor. Herkes Ace'e Dragon oğlu derken düşünürken herif rogerın çocuğu çıkarttı.
İlk bölümlerde Morgan'a Meyveleri söyletirken Ateşe hükmeden ve tsunami yapan meyveler var dedi ilerdeki bölümlerde Beyazsakal ve 2. as adamı acete gördük bunu herif böyle detaylı şeyler yaparken burada konuştuğumuz şey çok basit bir şey oluyor. Kaldı ki çıkmasına rağmen açıklanmayan bir durum hala savunulacak yanı var.

Ben Mihawkın misyonunu tamamladığını düşünüyorum Zoro yu egitti ve cekildi seriden gözümde bundan sonra cok büyük sükse yapacak olaylarda yer alacağını düşünmüyorum. Marineford a da Beyazsakalin gücüyle kendisini kıyaslamak icin katıldığını düşünüyorum. Yani gücünün sınırında olduğunu düşünüyorum.
Weevil ise Mihawk a nazaran daha genc ve hayvani bi dayanıklılığının olduğu kanaatindeyim. Dünya Hükümetinin de güç dengesini tekrar kurmak icin oyuna yeni soktuğu adamlara bakacak olursak Issho, Ryokogyu ve Weevil var. Bu 3 adamdan 2 si amiral ve 1 i de eski Amiralden kol alan Schibukai.
Weevil WB nin oğlu olursa zaten buyuk olay ve Yonkou olmasa bile Yonkou altı adamlar seviyesinde. Eger ki oğlu değilse bile o yakıştırmayı hakedecek birisi gibi görünüyor.

Oyum Weevil a gidiyor.

Benim bu söylenen şeylerin içerisinde kafamı karıştıran nokta ise şudur birden fazla şeytan meyvesi kullancısının aynı anda bu adamın gemisine saldırıp başlarının kolunu almasıdır. Basit bir görüş olarak evet weevil savunulur sonuna kadar. Fakat benim okuduğum süre boyunca one piece hiç bu kadar basit durumlara indirgenmedi adam alttan bir şey çıkartıp ters köşe çakıyor. Herkes Ace'e Dragon oğlu derken düşünürken herif rogerın çocuğu çıkarttı.
İlk bölümlerde Morgan'a Meyveleri söyletirken Ateşe hükmeden ve tsunami yapan meyveler var dedi ilerdeki bölümlerde Beyazsakal ve 2. as adamı acete gördük bunu herif böyle detaylı şeyler yaparken burada konuştuğumuz şey çok basit bir şey oluyor. Kaldı ki çıkmasına rağmen açıklanmayan bir durum hala savunulacak yanı var.
Hayır birden fazla değil. Volume 1000'de de bu not sabit, öğrencileri şeytan meyvesi yemiş bir korsan tarafından öldürülüyor ve kolu da bu olayda gidiyor. Bir korsan grubunun saldırıp saldırmadığı belli değil ama öldüren bir korsan.

Bir korsan grubundan değil, Şeytan Meyvesi yemiş bir korsan olarak geçiyor bu bilgi. Ayrıca Morgan'ın ilk bölümde söylediği o kısım mangada yok, filler yani.

Üye silindi 1004

Mihawk gibi bir balondan mı bahsediyoruz biz? Şaka gibisiniz cidden! Hayret bi şey doğrusu! Mihawk dediğiniz çöp Weevil yanına bile yaklaşamaz. Koskoca Amiral'in kolunu kesmiş adam. Mihawk daha Buggy'i kesemiyor gidip bide Amiral'in kolunu kesen adamı mı kesecek? Arkadaşlar yapmayın etmeyin hepimiz aynı seriyi okuyoruz izliyoruz. Mihawk Crocodile'dan azar yiyen bi tip. Ezik ve korkak. Elması bile kesemiyor. Elması kesemeyen adamdan bahsediyoruz burada lol. Weevil ağzına ağzına yumruğu indirir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık