Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 272 74.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 25.5%

• Kullanılan toplam oy
    365
Serinin en iyi 4 kotusunden biriydi. Şimdi anti kahraman oldu.
Rakipleri Dof Akainu ve karasakaldir

Croco için yazmıştım bunları. O kadar benziyor işte

Son düzenleme:
Karasakal ve Sakazuki'nin kendilerince sebepleri, inandıkları değerler var.

Doflamingo Başgan neredeyse saf kötü, babasını imha ediyor, kardeşini vuruyor. Kutsal Ejder kafası bambaşka bir olay. Bunu geçerse şeytanlık açısından Im geçebilir.

Yenildikten bir arc sonra Cracker, Luffy karşısında çok daha iyi bir performans gösterip Doflamingo'nun komutan etmeyeceğini açık bir şekilde kanıtlamıştı. Sonra Katakuri çıktı ve tüm tartışmalara kesin olarak son verdi.

Lakin saçma bir mantıkla tayfa ve tayfanın yeni düşmanları güçlendikçe fanların gözünde eski düşmanlar da güçleniyor. Örneğin, Lucci için başta komutan etmez deniliyordu. Şimdi sağ kol bile diyen var. Doflamingo için de aynı şekilde.
Birkaç arc sonra Lucci, Doflamingo gibi kişilere amiral aldırmaya başlanırsa hiç şaşırmam.

Oda'dan hiç beklentim yok ama, saçma sapan retcon'larla eski karakterleri ısıtıp ısıtıp tekrar önümüze koyacak kadar kötü bir mangaka da değildir diye umuyorum.

Yenildikten bir arc sonra Cracker, Luffy karşısında çok daha iyi bir performans gösterip Doflamingo'nun komutan etmeyeceğini açık bir şekilde kanıtlamıştı. Sonra Katakuri çıktı ve tüm tartışmalara kesin olarak son verdi.

Lakin saçma bir mantıkla tayfa ve tayfanın yeni düşmanları güçlendikçe fanların gözünde eski düşmanlar da güçleniyor. Örneğin, Lucci için başta komutan etmez deniliyordu. Şimdi sağ kol bile diyen var. Doflamingo için de aynı şekilde.
Birkaç arc sonra Lucci, Doflamingo gibi kişilere amiral aldırmaya başlanırsa hiç şaşırmam.

Oda'dan hiç beklentim yok ama, saçma sapan retcon'larla eski karakterleri ısıtıp ısıtıp tekrar önümüze koyacak kadar kötü bir mangaka da değildir diye umuyorum.
Retcon değil sen trollsün.Kanıtlamışmış :D güzel trollük ama.:gamyon:

Retcon değil sen trollsün.Kanıtlamışmış :D güzel trollük ama.:gamyon:
Cracker iki dakikada pestilini çıkardı Luffy'nin. Adam G4'e girdi, yine dokunamadı. Tesadüfen antisi oradaydı da ancak öyle yendiler.
Doflamingo ise G4 karşısında oradan oraya uçmak haricinde bir şey yapamadı. G4'e hasar bile veremedi. Luffy Kong Organ gibi Cracker'e kullandığı saldırıları Doflamingo'ya kullanmadı bile.

Ne olduğu çok net.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık