Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 277 74.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 95 25.5%

• Kullanılan toplam oy
    372
Burada Kaido fikri beraber kararlaştırdıklarını ima ediyor çoğul konuşarak. Öyle hizmetçi hakkında konuşur gibi bir tavrı yok, yenildi diye sitem ediyor sadece.

Düşüncesi Kaido'ya köpeklik yapayım değil, adam yolunu o şekilde bulmuş işte. Planlarını yaparken bir andan rahat edebilmek için İmparatorun kanatları altına giriyor. Sen bunu salakça bulabilirsin o senin görüşün. Bana göre de asıl salaklık gücünün yetmeyeceğini bildiğin adama dalmaktır mesela. Arkanda plot olmadıkça kaybedersin, Luffy'nin normal şartlarda Kaido'yu yenemeyeceğini gördük kaç kere.

Al bak Kaido burada da hizmetkarı gibi konuşmuyor Doflamingo hakkında. Bildiğin beraber savaş çıkaralım diyor.

Zaman atlaması sonrası Doflamingo'nun seriye etkisi daha fazla oldu dedim bu da normal bir şey işlendiğini gördük sonuçta. Crocodile için hala zaman var, şuanda senin beklediğin seviyede de gelebilir ama gelmeyedebilir. Sen kesin gözüyle bakıyorsun beklentilerine bende öyle değil o iş diyorum işte. Doflamingo için amiral gönderilmesi istendi mi istendi. Gerisi senin bahanelerin. Bir şey anlamadığımı söylemekte senin işine geliyor işte demek ki. Anlamamakta ısrar eden sensin. Ben Doflamingo ile eşit olması daha mantıklı diyorum sen ise buna ihtimal vermiyorsun. Ne diyeyim...
Adamın sözü bile ''Artık daha fazla yetenek bahşedilenlere sahip olamayacağız'' diyerek ağlıyor. Bununla beraber Joker'e ne diyor söylemeyeyim şimdi... :D

Onun dışında köpeklik ve ''hizmetkar'' aynı şey değil zaten. Köpeği kuçu kuçusu falan demiyorum. Sadece Kaido'ya karşı zayıf durumda ve bildiğin ona karşı hükümlülüklerini yerine getirmek zorundaydı. Öyle ki bunu kendi de biliyordu, Law ''Meyve göndermeyi kesersen Kaido sana ne yapar?'' tarzında soru sorunca bile adam tırstı yani...

Yani eğer ''Tereddütsüz hareket edersen yapamayacağın şey yok'' diyorlar resmen seri içinde. Yani bu konuda plot diyoruz ama seri içinden pek çok karakter için bu farklı işleniyor. Bu konuda Dof çok tereddüt içinde kalmış. Bak sana diyorum Dof eğer içten içe Kaido'yu yok etseydi, buna çalışsaydı o zaman ''Akıllı adam, pşanına göre hareket etmiş'' derdim. Fakat adamlar ''KK olacak kişidir'' deyip adam hiç bir cacık yapmayıp bir Yonkou'yu güçlendiriyorsa kusura bakma ama burada Dof hayal aleminde yüzmüş, hiç bir cacık yapmamış derim. Öyle ki Law da benzer şekilde ''2 yıl boyunca ne yaptın?'' falan diyor zaten Dof'a...

Joker ne savaşına hazırlanıyordu? Adam meyve yapıyor ve gönderiyordu işte hazırlık bu. Dof ile savaşa çıkalım dedi diyorsun ama öyle bir şey yok lütfen... :/
Sence ''Zavallı Joker hepsi çok güçsüz olduğun için oldu'' diyen bir adam beraber savaşa girmeyi mi düşünür Dof ile?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık