Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 277 74.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 95 25.5%

• Kullanılan toplam oy
    372
Dışarıda olsaydı hala Crocodile'a yalvarıyordu ''Ortak olalım mı?'' diye.
2 yıl boyunca dışarıdaydı, Crocodile ise NW'deydi ama gördük ki bir cacık olmamış.

Bu King fanları da aynı Dofcular gibi hayal alemine geçmişler... :D
Adam sadece bir hizmetkar değil. Kendi tayfası da var yani hizmet edilen biri aynı zamanda da. Sen emin olmadığın bir şeyi yapmadı diye adam salak olmuyor, Crocodile çok mu zeki karakter daha yeni Pluton'un Arabasta'da olmadığını öğrendik. Kusura bakma ama burada da senin dediğinin bir önemi yok, mangada Doflamingo'nun zeki ve kurnaz bir adam olduğu açık açık gösterildi.

İndirme planı yapmıştır yapmamıştır orasını bilemem ama yapmamış bile olsa sırf bu yüzden zeki değil demem Dof için. Crocodile'ın düşüşü tek başına değil Doflamingo'nun düşüşü ile beraber konuşuldu. İkisi de Shichi idi sonuçta. Doflamingo'dan daha önemli bir yere koymaz bu karakteri. Hiç önemsiz demiyorum yanlış anlama ama Crocodile'ın Doflamingo'dan daha çok etkisi yok yani en fazla eşit etkileri vardır dünyaya.

Kaido bildiğin ağladı yahu Doflamingo yenildi diye. Adam şu veletler benim işime çomak soktular diye söylenip durdu. Gitti Jack'i yolladı hatta kurtarılsın diye. Doflamingo önemsiz biri olsa bunu yapar mı? King ile Queen'de hatta Doflamingo gittiği için artık tedarik işlerine sen bakacaksın diyordu Jack'e. Yani Doflamingo'nun düşüşü Kaido için bir eksi oldu bu net bir şekilde gösterildi.
Crocodile zaten demiş ''Silah ülkede olmayabilir'' diye adamın o arc ne kadar şeyi derin düşünüp önlem aldığını bilmiyorsun heralde, ya da bilmemek mi işine geliyor? Crocodile seride ki en manipülatif en zeki karakterlerden biridir.

''Hala Crocodile'ın düşüşü Dof düşüşüyle beraber kullanıldı'' diye hikaye anlatıyorsun. Dünya tplantısına bak bakalım hangi ülke ön planda olup Shichiliği kaldırıtıyor ve bu hangi karakterler yüzünden olup özel olarak söyleniyor. Yani sonra sana laf söyleyince düşünce yüzünden alınıyorsun...

Dof'a sövdü resmen Kaido yahu. Dof'un içince ki hali o sonradan dövüş içinde de gördük. Öyle bir söylüyorsun ki sanki Dof'un yenilgisine üzülüp de ağlamış gibi... :D
Dof hizmet ediyordu işte adama, meyve temini yapıyordu. Bu onu önemsiz yapmaz ki zaten, benim dediğim de hizmet ettiği. Kaido Dof'a yenildi diye laf da söyledi, ack kurtaramya gitti sonra ne oldu? Bu kadar önemsese emin ol kendi gider kurtarmaya çalışırdı. Öyle ki Dof'u bir kaşık su da boğardı kurtardıktan sonra da işlerini baltaladı diye...

Crocodile zaten demiş ''Silah ülkede olmayabilir'' diye adamın o arc ne kadar şeyi derin düşünüp önlem aldığını bilmiyorsun heralde, ya da bilmemek mi işine geliyor? Crocodile seride ki en manipülatif en zeki karakterlerden biridir.

''Hala Crocodile'ın düşüşü Dof düşüşüyle beraber kullanıldı'' diye hikaye anlatıyorsun. Dünya tplantısına bak bakalım hangi ülke ön planda olup Shichiliği kaldırıtıyor ve bu hangi karakterler yüzünden olup özel olarak söyleniyor. Yani sonra sana laf söyleyince düşünce yüzünden alınıyorsun...

Dof'a sövdü resmen Kaido yahu. Dof'un içince ki hali o sonradan dövüş içinde de gördük. Öyle bir söylüyorsun ki sanki Dof'un yenilgisine üzülüp de ağlamış gibi... :D
Dof hizmet ediyordu işte adama, meyve temini yapıyordu. Bu onu önemsiz yapmaz ki zaten, benim dediğim de hizmet ettiği. Kaido Dof'a yenildi diye laf da söyledi, ack kurtaramya gitti sonra ne oldu? Bu kadar önemsese emin ol kendi gider kurtarmaya çalışırdı. Öyle ki Dof'u bir kaşık su da boğardı kurtardıktan sonra da işlerini baltaladı diye...
Ben Crocodile zeki değil demedim senin Doflamingo zeki değil demene tepki gösterdim. Doflamingo'da seride ki en manipülatif karakterlerden biridir çünkü. Haterı olduğun için kabul etmek istemeyebilirsin tabi. Yada bana hep dediğin gibi işine gelmez.

Hikaye mi anlatıyorum? Sadece Alabasta mı sıkıntı çekti Shiclikten ötürü. Dressrosa'da benzer sorunlar yaşadı. Animede zaten Riku ile beraber öneriyi sunuyor Cobra. Ben Crocodile'ın toplantı da hiç etkisi olmadı demiyorum ama sen Doflamingo yokmuş gibi davranıyorsun, küçümseyen sensin ben değil.

Adam baya bildiğin ağladı bunu da inkar etme ya. Aç tekrar bak sahneye resmen hayal kırıklığına uğramış. Orada ki siniri daha çok Luffy ve Law'a işlerini bozan onlardı çünkü Dof değil. Önemsemediği bir adam olsa böyle bir tepki vermezdi. Kaido gitti Orochi'yi öldürdü bir gram laf etti mi sonrasında, hayır. Doflamingo denge unsuru için önemli bir karakterdi bu inkar edilecek bir şey değil. Law bile Punk Hazar'da fabrikayı kestikten sonra artık çarkı kırdım hiçbir şey eskisi gibi olmayacak diyor.

Ayrıca Oda tarafından Wano'da olması planlanmış başta, o derece ilerisi için düşünülmüş bir karakter yani. Big Mom'ın yerinde Doflamingo olacakmış ilk plana göre düşman olarak. Sen ise Dofu Kaido'nun sıradan bir adamından fazlası olarak görmüyorsun. Haksızlık ediyorsun cidden.

Ben Crocodile'a zeki değil demedim senin Doflamingo zeki değil demene tepki gösterdim. Doflamingo'da seride ki en manipülatif karakterlerden biridir çünkü. Haterı olduğun için kabul etmek istemeyebilirsin tabi. Yada bana hep dediğin gibi işine gelmez.

Hikaye mi anlatıyorum? Sadece Alabasta mı sıkıntı çekti Shiclikten ötürü. Dressrosa'da benzer sorunlar yaşadı. Animede zaten Riku ile beraber öneriyi sunuyor Cobra. Ben Crocodile'ın toplantı da hiç etkisi olmadı demiyorum ama sen Doflamingo yokmuş gibi davranıyorsun, küçümseyen sensin ben değil.

Adam baya bildiğin ağladı bunu da inkar etme ya. Aç tekrar bak sahneye resmen hayal kırıklığına uğramış. Orada ki siniri daha çok Luffy ve Law'a işlerini bozan onlardı çünkü Dof değil. Önemsemediği bir adam olsa böyle bir tepki vermezdi. Kaido gitti Orochi'yi öldürdü bir gram laf etti mi sonrasında, hayır. Doflamingo denge unsuru için önemli bir karakterdi bu inkar edilecek bir şey değil. Law bile Punk Hazar'da fabrikayı kestikten sonra artık çarkı kırdım hiçbir şey eskisi gibi olmayacak diyor. Ayrıca Oda tarafından Wano'da olması planlanmış başta, o derece ilerisi için düşünülmüş bir karakter yani. Big Mom'ın yerinde Doflamingo olacakmış ilk plana göre düşman olarak. Sen ise Dofu Kaido'nun sıradan bir adamından fazlası olarak görmüyorsun. Haksızlık ediyorsun cidden.

Croco > Dof. Boş ver.

Valla komedisiniz... :D

Cidden boşa tartışmak sizle bir kez daha anladım, teşekkürler...
Son dediklerime niye cevap vermiyorsun? Söylediğim mantıksız ne var orada mesela. Ben senin gibi gülüp geçmiyorum en azından. Senin Dof'a yaptığın gibi Croco'ya haksızlık yaptığımı da düşünmüyorum gördüğümüz şekilde yorumluyorum. Gerisini de tekrar görünce anlayacağız işte. Kendini manga duayeni gibi göstermeye çalışma bence bence, itici duruyor.

Asıl biz tekrar tekrar anladık seninle Croco tartışılmayacağını. Adam kendisine krallık almış, Ateş Meyvesini ödül olarak arenasına koyuyor. Sen Croco > Dof diyorsun. Ne dememizi bekliyorsun buna?
Yahu başkasının meyvesiyle ne alakası var? Meyve dediğin şeyin para ile alınabildiğini bile gördük bu seride. Meyve sunmak çok büyük bir şey mi?
Öyle bir şey söylüyorsun ki sanki bu doğrudan ''güç'' ile alakalı bir olaymış gibi sunuyorsun durumu. :S

Sonra diyorsun ki ''Ne dememizi bekliyorsun?''

Sana ciddi diyorum bundan sonra ne dediğinin benim için hiç bir önemi yok, bir yorumunu da alıntılamayacağım Crocodile hakkında.

Son dediklerime niye cevap vermiyorsun? Söylediğim mantıksız ne var orada mesela. Ben senin gibi gülüp geçmiyorum en azından. Croco'ya haksızlık yaptığımı da düşünmüyorum gördüğümüz şekilde yorumluyorum. Gerisini de tekrar görünce anlayacağız işte. Kendini manga duayeni gibi göstermeye çalışma bence bence, itici duruyor.
Çünkü aynı şeyleri tekrarlamak istemiyorum, anlamak istemiyorsun.

Hala ''Kaido ağladı'' diyorsun, adam Dof'a üzüntüsünden mi ağlıyor yahu şaka mısın? Adamı içki içinde modlarından biri bu, olan bir durum yani...
Hala Dof yokmuş gibi davranıyorsun diyorsun, ben öyle bir davranış yapmadım. Sen Dof'un etkisi dedin belli noktalarda duruma, bende bunun bağlantılı, hatta Dünya hükümeti toplantısında en büyük etkilerden birinin Crocodile'ın yaptığı olaylar olduğunu söyledim ki öyle zaten...

Ona bakarsak olacakmışlarla gidersek bu seri 5 yıl olacakmış, bu düşünceye göre de Crocodile'dan kısa bir süre sonra hatta o sıralar serinin biteceğini düşünebiliriz. Ne diyelim bu konuda? Yani olacakmış değil olmuş şeylere bakalım. Dof bir Yonkou gibi işlenmedi, hatta Luffy'nin Yonkou'dan 1 önce ki rakibi bile değildi...

Ben hiç bir zaman ''Manga duayeniyim'' demedim ki ''Mangaya göre konuşurum'' dedim. İkisi arasında ki farkı anlayabilmek sana kalmış...

Yahu başkasının meyvesiyle ne alakası var? Meyve dediğin şeyin para ile alınabildiğini bile gördük bu seride. Meyve sunmak çok büyük bir şey mi?
Öyle bir şey söylüyorsun ki sanki bu doğrudan ''güç'' ile alakalı bir olaymış gibi sunuyorsun durumu. :S

Sonra diyorsun ki ''Ne dememizi bekliyorsun?''

Sana ciddi diyorum bundan sonra ne dediğinin benim için hiç bir önemi yok, bir yorumunu da alıntılamayacağım Crocodile hakkında.

Para ile alınabiliyor ki, BB eski sağ kolunu gönderiyor meyve için. Onun yerine bir çanta parayla gitseydi değil mi?

Kafanda bir hikaye yaratmışsın anlatıyorsun. Croco daha potansiyelli, Croco daha güçlü. Croco serinin en zeki karakteri, Croco da Kral haki var, Croco Sakazuki'ye posta koydu, MF'de istediği her şeyi yaptı vs. WB bile istediği her şeyi yapamadı MF'de, Croco nereye yapıyor?

Senin lafınla cevap vereyim buna. ''demek ki doğru yoldayım''

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık