Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 277 74.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 95 25.5%

• Kullanılan toplam oy
    372
Kata'dan boss olmaz, güç vb var ama vizyon yok. Doffy için ansiklopedi yazılır hem de cilt cilt, kata için cümle kurmaya gerek yok.
@Sesshomaru 'nun üstüne diyecek lafım yok bu konuda. :d
Kata villian değil karıştırmayın.Ana karakterle bayram öpüşmesi tokalaşması yapan yada yapacak kıvama gelen adamdan villian olmaz. :D O arcta rakip oldu o kadar sadece geçiş arcıydı.
Villain'ın çeşitli tanımılarına baktım az önce, hemen hemen hepsi "Kata bir villain'dır" cümlesini doğruluyor. :d
Ama evet, adadaki en güçlü kişi olan ve üstüne arc çizilen bir villain değil Kata.

@Sesshomaru 'nun üstüne diyecek lafım yok bu konuda. :d

Villain'ın çeşitli tanımılarına baktım az önce, hemen hemen hepsi "Kata bir villain'dır" cümlesini doğruluyor. :d
Ama evet, adadaki en güçlü kişi olan ve üstüne arc çizilen bir villain değil Kata.
Tanımlara bakmadım ama teferruat bunlar Kata kime kötülük etmiş kimin köpeğine hoşt demiş o arcta.Paşa gibi dayağını yedi olay rekabetti.En fazla yan sanayi Villian yada villiancık olur o zaman. :)

Tanımlara bakmadım ama teferruat bunlar Kata kime kötülük etmiş kimin köpeğine hoşt demiş o arcta.Paşa gibi dayağını yedi olay rekabetti.En fazla yan sanayi Villian yada villiancık olur o zaman. :)
Ağzını gören adamı deşiyordu yav. :oleyo: Big Mom'un emrinde olduğu için onun yaptığı kötülüklere de ortak sayılır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık