Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Charlotte Cracker

Donquixote Doflamingo vs Charlotte Cracker

• Kullanılan toplam oy
    334
Allah aşkına vs tartışmalarına animeden görüntüler atmayın. Gözünüzün yağını yiyeyim. Bakın ben Kraker Dof'u tokat manyağı eder diyen adamım lakin anime harbiden argümanınızı güçlendirecek bir kaynak değil.

dofi uzak dovüş craker yakın dövüş .. dof rahatlıkla kalkanı kırar asıl craker ile de tatlı tatlı oynar .. ama luffy i craker daha çok zorladığı kesin ... nitekim teke tek olan bir durum.. dofi de böyle bir durum söz konusu değildi. kısaca hakisi üstün olan deler geçer :)

Dofy gibi tecrübeli ve zeki birinin boylesi bir vs de kolay alinabilecegini dusunmek cok buyuk hata. Ayni sekilde Dofy de cracker i rahat alabilecegini soylemiyorum fakat Dofy, Luffy gibi efor sarfetmez. Luffy fiziksel atak dofy parmak hareketleriyle is yapiyor. Velhasil h.haki yide eklersek Cracker sonunda vs yi kaybeder diye düşünüyorum

Edit: @Reiper savcima katiliyorum

Dofy gibi tecrübeli ve zeki birinin boylesi bir vs de kolay alinabilecegini dusunmek cok buyuk hata. Ayni sekilde Dofy de cracker i rahat alabilecegini soylemiyorum fakat Dofy, Luffy gibi efor sarfetmez. Luffy fiziksel atak dofy parmak hareketleriyle is yapiyor. Velhasil h.haki yide eklersek Cracker sonunda vs yi kazanir diye düşünüyorum

Edit: @Reiper savcima katiliyorum
Ne oldu şimdi kim kazanıyor ben çözemedim. Doffy diye başladın çok güzel gidiyordun sonunda süpriz oldu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık