Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Charlotte Cracker

Donquixote Doflamingo vs Charlotte Cracker

• Kullanılan toplam oy
    334
Yav adamın kuklasının ödülü 860 M adamın elini oynatması yetyor G4'ü oyalamak için Luffy aşamıyor bile adam daha çizik almamış.
Luffy'i 3 hamlede patates ediyor G4 de, 1 hamlede kolunun yarısını kesiyor.
Dof vs boyunca bu kadar zarar verebilmiŞ mi G4'e?
Bir de Dof'un en iyi tekniği bile G4 e dayanamıyorken adamın sadece parmaklarını oynatması bile G4'ü oyalıyor,kesiyor yani kısaca Crackerin parmakları > Doflamingo :D
Şu ilk söylediğin Luffy'nin Doflamingo'nun klonu Black Knight'a vurup Doflamingo'nun hasar almamasıyla aynı mantık xd

Doflamingo da Luffy'i kesebilirdi G4'te fakat o zaman tam gücünde değildi ve Cracker gibi Luffy'nin boşluğunu bulamamıştı.

Doflamingo'nun son saldırısının en iyi saldırısı olduğunu sen söylüyorsun, ortada öyle birşey yok. Gerçi olsa da farketmez. Luffy'nin orada yaptığı atak anormaldi. Herif kolunu kendisi kadar şişirdi de vurdu. Cracker e aynı saldırıyı yapar da Cracker kalkarsa o zaman tartışmaya devam ederiz.

Lufy öyle der, sen ona ne bakıyorsun. Craker'i ezip geçmiştir, o vsyi yoksa görürdük. Yeteneği bile Mom destekli. Funk kardeşlerde de doğal sert beden vardı, ha avantaj ama abartmaya gerek yok.
Yenmesi ayrı bir şey. Muhtemelen yendi evet ama bu adamın çok sağlam b.haki sahibi olduğunu değiştirmez.

Şu ilk söylediğin Luffy'nin Doflamingo'nun klonu Black Knight'a vurup Doflamingo'nun hasar almamasıyla aynı mantık xd

Doflamingo da Luffy'i kesebilirdi G4'te fakat o zaman tam gücünde değildi ve Cracker gibi Luffy'nin boşluğunu bulamamıştı.

Doflamingo'nun son saldırısının en iyi saldırısı olduğunu sen söylüyorsun, ortada öyle birşey yok. Gerçi olsa da farketmez. Luffy'nin orada yaptığı atak anormaldi. Herif kolunu kendisi kadar şişirdi de vurdu. Cracker e aynı saldırıyı yapar da Cracker kalkarsa o zaman tartışmaya devam ederiz.
Yani diyorsun ki Dof orada Luffy'e karşı zayıf tekniklerini kullandı?
Yav adam G4'e doğru düzgün hasar veremiyor.
Diyorsun ya Krackere aynı saldırıyı yapar ama Kraker kalkarsa diye aynı saldırıyı yapsa bile ona net olarak ulaşıp ulaşamayacağı bile belli değil G4'ün KG si ile 2 yumrukta kırabiliyor anca adamın kuklasını. KG ile Dof'a şehir turu attırdığını unutmamak lazım.
Neyse bir daha ki bölüm çıksın daha net konuşuruz.

Yani diyorsun ki Dof orada Luffy'e karşı zayıf tekniklerini kullandı?
Yav adam G4'e doğru düzgün hasar veremiyor.
Diyorsun ya Krackere aynı saldırıyı yapar ama Kraker kalkarsa diye aynı saldırıyı yapsa bile ona net olarak ulaşıp ulaşamayacağı bile belli değil G4'ün KG si ile 2 yumrukta kırabiliyor anca adamın kuklasını. KG ile Dof'a şehir turu attırdığını unutmamak lazım.
Neyse bir daha ki bölüm çıksın daha net konuşuruz.
Cracker ile Doflamingo'nun dövüş tarzı bir değil. Doflamingo'nun kibri dövüşme tarzını etkiliyor. Eğer bu kibri kirabilseydi ne ilk ne de son G4 saldırısını yemeyebilirdi.

Yenmesi ayrı bir şey. Muhtemelen yendi evet ama bu adamın çok sağlam b.haki sahibi olduğunu değiştirmez.
H. Hakisi var mı? Sanji de Vergo'ya demir yığını demişti. Lufy bu çocuk biraz inanın. Rayleigh ile belki onlarca kez kapıştı. O sertliğe alışması 3-5 dk sürmüştür. Lufy her zaman baştan gevşek oluyor. İlk karakteri bir şekilde şişirmesi gerekiyordu. Jack'e 1 milyar demişken 860'lık adamı herkes ezecekti, ona da böyle bir kılıf buldu işte. Yoksa Mom güçsüz falan dönecekti.

Şunu var ya o kadar çok belirttim ki bu konu da ama ısrarla anlamıyorlar..

H. Hakisi var mı? Sanji de Vergo'ya demir yığını demişti. Lufy bu çocuk biraz inanın. Rayleigh ile belki onlarca kez kapıştı. O sertliğe alışması 3-5 dk sürmüştür. Lufy her zaman baştan gevşek oluyor. İlk karakteri bir şekilde şişirmesi gerekiyordu. Jack'e 1 milyar demişken 860'lık adamı herkes ezecekti, ona da böyle bir kılıf buldu işte. Yoksa Mom güçsüz falan dönecekti.
Bana mı dedin Luffy'ye inan diye? Bana? :D Güvenimiz tam zaten ama olmasa da fark etmez, mangaka bir şekilde en tepeye koyacak reyizi.

B.haki hakkında yaptığı yorum alelade değildi deyip kaçıyorum.

Şu son bölüme kadar Dof derdim. Sonra Cracker dedim ama Dof'un önceki performasnları mf-ph biraz kafamı karıştırdı.

Dof'un klonu gatlinge gidiyordu. Cracker'inkinin maşallahı var. Öte yandan Dof'un gerçek bedenide Cracker'in gerçek bedeninden daha dayanıklı gibi.

Ben Cracker'i yeni bir saldırı göstermeden yeneceğini düşünüyordum Luffy'nin. Ama o şimdiden kullandı bile. Cracker'in bu zırhları çok sağlam. Öyleki iki kong guna gidiyor bir tanesi. Birden fazla yaptığında hem kendini rahatça savunuyor hem de karşı saldırı yapacak fırsatı buluyor. Klonların yediği saldırılarda Kong Gun.

B. hakiside çok sağlam Cracker'in.

Şİmdi Dof'un da handikaplı bir durumda olduğu bence açık. Ama ne kadar. Organsız dövüştü yahut handikapsızdı olaylarına şiddetle karşıyım. Burada galibi belirleyecek şey bu counter shock ve gamma knifeın Dof'u ne kadar etkilediği. Sayısal verilerden hoşlanmayanlar olabilir ama bana bu fazlada değil gibi geliyor.

Şimdilik kararsızım.

Cracker ile Doflamingo'nun dövüş tarzı bir değil. Doflamingo'nun kibri dövüşme tarzını etkiliyor. Eğer bu kibri kirabilseydi ne ilk ne de son G4 saldırısını yemeyebilirdi.
Aslında güzel bir noktaya değindin. Doflamingo son saldırıya bildiğin kafa attı. Kibri çok belliydi ben kutsalım kanım değerli siz kendi pisliğinizde boğulun tavırları bitirdi kendini.
Luffy güzel koydu gelişine resmen.

Aslında güzel bir noktaya değindin. Doflamingo son saldırıya bildiğin kafa attı. Kibri çok belliydi ben kutsalım kanım değerli siz kendi pisliğinizde boğulun tavırları bitirdi kendini.
Luffy güzel koydu gelişine resmen.
Doflamingo sayko. Adam mermiye kafa atmaya geliyor hiç çekinmeden. Cracker ise kendini saklayıp defans kasıyor. Boşluk bulunca da garanti bi saldırı yerleştiriyor.

Tüm sayfaları okumadım belki yazılmıştır. Doflamingo uyanışla bu klonları hiç edemez mi :D İpe dönüştürüp kendi avantajına kullanır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık