Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi vs. Beyazbıyık Korsanları

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    187
İstediği kadar vücutla atılsın,ben senle tartışmaya Jozu Marco karşısında Doflamingonun ekibi varlık gösteremezden girmişim sonuç olarak nedense Jozunun attığı buz dağına gelmişiz.
Beni konuyu falan saptırmadım hatırlarsan benden bu kadar dedim o konuyu kapattım. Ondan sonra sen " buzdağından yumruk gücünü çıkarıyorlar çok saçma değilde ne" anlamında birşey yazdın ondan sonra bu konu açıldı.

Cevabı yiyince konuyu saptırmakla itham et oh ne güzel :)

Bu Dofta da hiç kafa yok,Tayfası beyazsakalın tayfasından iyiymiş, o zaman Luffylerle dövüşeceğine müttefik olsun 10 bölüme ne bigmam kalır ne kaido

Buzdağı meselesinden ben bahsetmiştim de, herifteki kolları yumruğu tartışmamız biraz garip yani aokijiye nasıl vurduğunu veya nasıl yumruklar savurduğunu görmedinizmi? İnanılmaz bir kuvvet var herifte +haki+elmas neyin tartışması bu iyi bir yumruk kolla atılır falan? tamam atak gücü yok mu diyelim jozuya şimdi biz yani, bal gibi ortada herşey

trafalgarlaw

Marco kizaru ya aokiji ye posta koyan adam meyvesi aşırı müthiş adam yara alsa bile hemen iyileşiyor hakisi çok iyi dofa yenilmez.

Şöyle bir şey diyeyim; şuan ki bölümlerde Doflamingo'ya düşman olanları yazalım.

Fujitora, Bastille, Maynard ve binlerce denizci.
Sabo,Koala,Hack gibi devrimciler
Kolezyum'da dövüşen korsanlar, suçlular. Chinjao,Elizabello,Cavendish, Barto, İdeo, Bluegly, Sai gibi adamlar
Hasır sapka tayfasından Luffy,Zoro,Franky,Robin,Usop
Oyuncaklıktan kurtulan askerler Kyros gibi

Bunlar içerisinde Fujitora,Sabo,Luffy,Law,Zoro,Kyros gibi über karakterler olmakla birlikte birisi zaten Amiral. Sabo'da ondan pek geri kalmaz.

Bu elemanları Doflamingo harcayacağını düşünüyor. Bizzat Fujitora'yı ortadan kaldıracağını söylüyor zor olacağını belirterek. Yahu bu saydığım adamlar WB tayfasını duman eder. Öyle böyle değil yani haşlama falan yaparlar. Dof bu adamlarla savaşıyor. ODA bu adamın mağlup edilebilmesi için neleri sürmüş sahaya farkına varın bence.

Şöyle bir şey diyeyim; şuan ki bölümlerde Doflamingo'ya düşman olanları yazalım.

Kolezyum'da dövüşen korsanlar, suçlular. Chinjao,Elizabello,Cavendish, Barto, İdeo, Bluegly, Sai gibi adamlar

Bunlar içerisinde Fujitora,Sabo,Luffy,Law,Zoro,Kyros gibi über karakterler olmakla birlikte birisi zaten Amiral. Sabo'da ondan pek geri kalmaz.

Bu elemanları Doflamingo harcayacağını düşünüyor. Bizzat Fujitora'yı ortadan kaldıracağını söylüyor zor olacağını belirterek. Yahu bu saydığım adamlar WB tayfasını duman eder. Öyle böyle değil yani haşlama falan yaparlar. Dof bu adamlarla savaşıyor. ODA bu adamın mağlup edilebilmesi için neleri sürmüş sahaya farkına varın bence.
Alaka? Fuji,Bastille,Maynard,Sabo,Koala,Hack dalmıyor ki Dof tayfasına.Dalsa iş bitmişti zaten.Kafa mı buluyon? Düşünmekle yapmayı aynı kefeye koyup,sonra da Dof yaparmış gibi kabul edip ama WB tayfası yapamaz demek ne demektir? Bu adamların hepsi dalsa ne Dof kalır ne tayfa.Bu kadar da abartılmaz ki.

Alaka? Fuji,Bastille,Maynard,Sabo,Koala,Hack dalmıyor ki Dof tayfasına.Dalsa iş bitmişti zaten.Kafa mı buluyon? Düşünmekle yapmayı aynı kefeye koyup,sonra da Dof yaparmış gibi kabul edip ama WB tayfası yapamaz demek ne demektir? Bu adamların hepsi dalsa ne Dof kalır ne tayfa.Bu kadar da abartılmaz ki.

Fuji şuan saldırmıyor olabilir ama adam onu ortadan kaldıracağını söylüyor. Ortadan kaldırmayı düşünmesi bile gücü için yeterli kıstas adam amirali ortadan kaldırmayı düşünüyor boru değil. O adadan her kim çıkarsa sorunu büyük olacak. Örneği Sabo sağ çıksa o adadan sonrasında gelip dağıtırlar. Tabi dağıtabilirlermi orası ayrı konu.

He Dof bunlarla savaşıyor he hepsiyle aynı anda Fuji çaresiz Sabo çaresiz Aokiji arc başlamadan pert oldu zaten.

Fuji şuan saldırmıyor olabilir ama adam onu ortadan kaldıracağını söylüyor. Ortadan kaldırmayı düşünmesi bile gücü için yeterli kıstas adam amirali ortadan kaldırmayı düşünüyor boru değil. O adadan her kim çıkarsa sorunu büyük olacak. Örneği Sabo sağ çıksa o adadan sonrasında gelip dağıtırlar. Tabi dağıtabilirlermi orası ayrı konu.
Sonuçta dalmıyor dalsa her şey biter zaten.Bak sadece Fuji'den bahsediyorum Sabo da hemen hemen amiral gücünde.Bu ikisi dalsa çerez gibi yerler.Maynard,Bastille,Koala,Hack dalmasa da olur.Abartmada çığır aşmışsın.Sen hepsini katıp akıl almaz çıkarımlar yapmışsın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık