Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi vs. Beyazbıyık Korsanları

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    187
Dof bi Marco eder de adamları hakkaten çöp. Tümenler parçalar affetmez arada siklet farkı var lan Franky bile aynı anda iki tanesini alıyordu Tyr acıdığından Law'ı eklemiş az biraz kurtarsın diye ama olmuyor
Etmez derken benim şahsi düşüncem bu zati hacı. Dof'un delici saldırıları, Marco'nun iyileşme gücüne etki etmez bana göre. Kaldı ki bu adamda haki de aşmış adam. Kral haki vardır ve ya yoktur ama haki master olduğu kesin.

Dostum uslubuna dikkat et isterse. Adam konuya Karasakal yok demiş. Napacan elinden tutup adaya mı atıcan Karasakalı?
Ben Marcoyu Picaya aldırmıyorum diyorum ki Pika gibi taşlara hükmeden birisi varken Marco etkisi az olan atak gücü ile istediği kişiye girip aradan çıkaramaz.
Kusura bakma ben Karasal var gözüyle bakıyorum lakin sen keşke üslupta biraz sıkıntı yapsaydım da seninle tartışma içerisinde olan birisine sırf farklı düşünüyoruz diye senle tartışılmaz lafını demeseydin. Bu hiç hoş değil

Sonra arkadaşım böyle toplu Mücadelerde olay bir yerde yorumcu da biter. Sen Picayı Marcoyu aldırırken alamaz ama olsun, bende gider anında Jozuyu Picayle eşleştiririm ve Tuzla buz olur Pica. Zaten böyle Mücadelerde illa bi kişi bi kişiyle sonuna kadar mücadele etmek zorunda değil veya yardım alabilir.

Bu varsayımlarda haksız sayılmazsın tabiki. Ama ben Doflamingo'nun çok çok önemli bir karakter olduğunu düşünüyorum. Gücü ayrı konu ama çok önemli karakter seri açısından. Oda çok derin kurgulamış mutlaka farklı planları olan bir adamdır Dof.
Adam paralel yapının en önemli adamlarından ama sıkıntısı da buradan geliyor. Herkesle çalışıyor ama tek kazanan olmak istiyor yedirmezler adama öyle kolay. Adaya bir biz çıkmadık bütün yeni dünya dressrosa'ya çıktı nerdeyse.

Kusura bakma ben Karasal var gözüyle bakıyorum lakin sen keşke üslupta biraz sıkıntı yapsaydım da seninle tartışma içerisinde olan birisine sırf farklı düşünüyoruz diye senle tartışılmaz lafını demeseydin. Bu hiç hoş değil

Sonra arkadaşım böyle toplu Mücadelerde olay bir yerde yorumcu da biter. Sen Picayı Marcoyu aldırırken alamaz ama olsun, bende gider anında Jozuyu Picayle eşleştiririm ve Tuzla buz olur Pica. Zaten böyle Mücadelerde illa bi kişi bi kişiyle sonuna kadar mücadele etmek zorunda değil veya yardım alabilir.
O sözü etmemin nedeni ben dayanak gösterip mangadan örnekler vererek 3 kişiyle tartışmaya devam ederken 3 kişinin birden kendi çıkarımlarıyla bana yazmalarıydı. Sende iyi yazıyorsun devam et deyince sana patladı olay.

Îyi bir boksörde sadece kolu sayesinde o kadar iyi yumruklar çıkarmaz
Buz dağı diyorsun sonuç olarak?

Konu döndü dolaştı gene o buz dağına bağlandı.

Korsanlar Kralı'na karşı tutumun adamı tanımıyorum ama ayıp.:/

Haydaaaaaaaa.
https://dl.dropboxusercontent.com/u/49489545/hayda.swf
Ben herkese karşı aynı saygınlıkta yazmaya çalışırken ve bunları kendim atarak yada uçuk çıkarımlar yaparak değil de mangadan örneklerle ve açıklayarak yapıyorsam benle tartışan kişilerden bunu beklerim. Bir süre aynı muameleye maruz kalmak sıkıntı yaratıyor.

O sözü etmemin nedeni ben dayanak gösterip mangadan örnekler vererek 3 kişiyle tartışmaya devam ederken 3 kişinin birden kendi çıkarımlarıyla bana yazmalarıydı. Sende iyi yazıyorsun devam et deyince sana patladı olay.

Buz dağı diyorsun sonuç olarak?

Konu döndü dolaştı gene o buz dağına bağlandı.
Îyi bir yumruk bütün vücutla atılır. O yüzden boşuna halter-boksör olayına falan girme.

Marconun Reyi tuttuğunu falan düşünen varsa hiç tartışmasaydık keşke.

Îyi bir yumruk bütün vücutla atılır. O yüzden boşuna halter-boksör olayına falan girme.
İstediği kadar vücutla atılsın,ben senle tartışmaya Jozu Marco karşısında Doflamingonun ekibi varlık gösteremezden girmişim sonuç olarak nedense Jozunun attığı buz dağına gelmişiz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık