Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Dokuz Kınlar Yonko Tayfası Eder Mi?

Sizce ne kadar güçlü olurlar?

• Kullanılan toplam oy
    74
Oden vs wb ilk kılıç çarpışması ile

Roger vs wb kılıç çarpışması arasindaki haki farkina dikkat etmeyen herkes odenin yonkou seviyesi olduğunu düşünüyor. Gidin de bir bakın birinde hakinin yoğunluğundan kılıçlar degmiyor birbirine (roger vs wb)

Odenin guclu olduğu doğrudur. İtirazım yok ancak bir yonkou seviyesinde olduğunu hic düşünmüyorum. Ayrıca coluk cocuk tayfasi dediğin. Tayfada marco jozu gibi amirellerle kapışan adamlar var .
Yani diyorsun oden ve ekibi wb ve ekibini indirir. Hic sanmıyorum.
Amirallerle o olaydan 20 sene sonra kapışıyorlar dostum hepsi daha çocuk o zamanlarda.
Wb ekibini indirir demedim yonko sınıfıdır.Güncel zamanda da en güçlüsü olur

Onlara güçsüz demiyorum zaten ancak sulong formu ne kadar sürüyor. Uzun vadede gene ezilirler . ayrıca su asuranjn hakisini söylüyorsun. Luffy 50000 adami yendigi hakiyle . Gear 4 bigmom den tek yedi bayildi.
Ayni sekil kaidoyada. Bu adamlara işlemez.
Diyorum elbette 2v1 alacaklar. Zaten almazlarsa bu iste problem var. Ancak wano daki kaidounun tum adamları meyve kullanıcısı. Bunuda dusunmek lazim
Güzel hoş söylüyorsun da Kaido Odenle savaşırken ne diyor? 5 yıl mı 3 yıl mi şimdi hatırlayamadım. O zaman seni yenemezdik diyor. Niye diyor bunu. Çünkü Wanonun çoğu Oden'le birlikte olurdu. Kaido Kanjuro istihbaratıyla 11 vs ordu avantajı elde etti. O de yetmezmiş gibi oğlu kılığına girenin tuzağına düştü. Üstelik Orochi başa geçer geçmez dojoları kapattırdı. Yani demek istediğim Oden ilk geldiğinde bunlar savaşa tutuşsa yenilirdi bana göre de Kadioya göre de. Ne Jack'inden bahsediyon. Ondan sonra dünyaya açılsa ortalığı toz duman götürürdü bence. Başlangıç olarak Luffyden daha güçlü bir şekilde denizlere açılırdı. Kaido yerine de bunlar imparator tayfası olurdu.

Oden vs wb ilk kılıç çarpışması ile

Roger vs wb kılıç çarpışması arasindaki haki farkina dikkat etmeyen herkes odenin yonkou seviyesi olduğunu düşünüyor. Gidin de bir bakın birinde hakinin yoğunluğundan kılıçlar degmiyor birbirine (roger vs wb)
O yonko seviyesi değil KK seviyesi hacı

Panel panel yorumladım.
Raizo'nun kafasındaki o meşhur yara oluşurken savaşın çok müthiş geçtiği ve aralarında çok güçlü bireyler barındırdığını söylemişti mangaka.Bu dediği kişiler Queen ile King.Savaş zaten dokuz kızıl kın tokat yediği için kaybedilmedi , Oden yenildiği için kaybedildi.Orası ayrı.Yoksa Raizo çoktan düşmüştü King'ten kaçıyordu.
Marineford'ta rütbesiz askerlerin ne anlamı var? Smile projesi vesaire o zamanlar yoktu.Rütbesizlerin hangi gücübden bahsedebiliriz
Zoro kaç sayıdır kimle dövüşüyor :artiz: huff huff Zoro vs gifterslari görüp bir daha fodderlari hafife almazsın umarım

Bir tayfa sadece 10 kişiden oluşsaydı Hasır Şapka filosu olmazdı herhalde. Dünya Luffynin emrinde bin kişi var diye konuşmazdı. Şaka gibisiniz...

Güzel hoş söylüyorsun da Kaido Odenle savaşırken ne diyor? 5 yıl mı 3 yıl mi şimdi hatırlayamadım. O zaman seni yenemezdik diyor. Niye diyor bunu. Çünkü Wanonun çoğu Oden'le birlikte olurdu. Kaido Kanjuro istihbaratıyla 11 vs ordu avantajıelde etti. O de yetmezmiş gibi oğlu kılığına girenin tuzağına düştü. Üstelik Orochi başa geçer geçmez dojoları kapattırdı. Yani demek istediğim Oden ilk geldiğinde bunlar savaşa tutuşsa yenilirdi bana göre de Kadioya göre de. Ne Jack'inden bahsediyon. Ondan sonra dünyaya açılsa ortalığı toz duman götürürdü bence. Başlangıç olarak Luffyden daha güçlü bir şekilde denizlere açılırdı. Kaido yerine de bunlar imparator tayfası olurdu.
Simdi bende şunu söyleyeyim olan sey ortada . Evet belki 3 yil sonra o savas yapılsa belki oden kazanacaktı. Ancak 3 yıl once yapıldı ve oden suan mezarda. He 3 yil sonra yapılsaydı bu sefer kaioda belki mezarda olurdu. Ancak dikkat etmediginiz nokta şu . Siz zamanda bir kırılma yaratıyorsunuz ve bu tek tarafli oluyor.
Ancak bu yanlış eger oden yaşasa suan kaido belki korsanlar krali olurdu.bilemeyiz belkide denizde boğulacakti. Belki anlatamadim ancak zamanda kırılma yaratiyorsunuz ve bunu tek taraflı kullaniyorsunuz. Ee diger taraf bu kirilmadan etki görmeyecekmi?

Üye silindi 5781

Zoro kaç sayıdır kimle dövüşüyor :artiz: huff huff Zoro vs gifterslari görüp bir daha fodderlari hafife almazsın umarım
Diyorum ki o zamanlarda gifters yoktu.Smile projesi çok sonradan başlamıştı. Timeline'a tekrar bakmak lazım.

Marienfordda WB tarafında adını bile bilmediğimiz yüzlerce kişi o vasıfsız askerleri durduruyodu
Sen cidden balıkadam adasındaki 49990 kişiyi ciddiye aldın o zaman.
Bi tekme bi slashla 100 200'u gidiyordu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık