Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Dokuz Kınlar Yonko Tayfası Eder Mi?

Sizce ne kadar güçlü olurlar?

• Kullanılan toplam oy
    74
Evet arkadaşlar önceden Shichibukailer Yonko Tayfası Eder Mi? diye konu açılmıştı. Şimdi bu konunun Dokuz Kın versiyonuna gelelim. Sizce Dokuz Kınlar Yonko Tayfası Edecek güçtemidir? Kaido'ya zarar verebilmeleri onları yonko tayfası edecek güçte yapar mı?

-Kozuki Odenin yaşadığını ve 20 sene önceki gücünde olduğunu varsayalım.
-Kanjuro'nun yerine Izo gelecek.

Tayfa üyelerimiz:

Kaptan: Kozuki Oden

Komutanlar:

Denjiro

Ashura Doji

Kawamatsu

Dövüşçüler:

Nekomamushi

Inuarashi

Kikunojo

Kinemon

Raizo

Izo

Diğer Dövüşçüler:

-Wano Samurayları

-Minkler

Güzel anket. Jackin koca minkleri oyaladığı yerde yonkou gücü olamayacaklarını ama yakın bir güçte olduklarını düşünüyorum. Son bölümlerde becerilerini ilk başta da gösterebilseler belki olabilirlerdi. Kaptanda o dönemin yonkoularına vuruş bile yapamayan biri. 20 sene önceki değilde 20 sene sonraki hali olsa gene belki diyorum. Odeninde tayfadan olup sağlam ondan daha sağlam bir korsanının kaptan olması durumunda, minkleri ve wanoyuda hesaba kattığımız zaman çok sağlam yonkou olabilirler.

Kınların bu kadar güçlü olmalarının sebebi biraz karakter gelişimi gibi. Oden ölmese bu denli güçlenmezlerdi diye düşünüyorum. Bu güçleriyle var sayarsak evet küçük çaplı bir imparator takımı ederlerdi, Luffy'e 5. imparator denen dünyada pek zor olmaz.

Hangi yonko tayfası kaptanına kafa tutabilmiş şimdiye kadar? Big Mom Queen'e tek attığında aradaki uçurumu farketmiştik sanıyordum.Bu adamlar kaç sayıdır tek kayıp vermeden hem Kaido'yla hem komutanıyla kapışıp komutanını indirdiler üstüne Kaido'yu ikinci kesişleri.En güçlü yonko oluşumu olurlardı diyorum
Düzeltme:Tabi şu an için.Roger,Xebec falan bunlar aktif olmadığı için katmıyorum.Onlar da girerlerse elit sınıfta yer alamasalarda orta seviye diyebilirdik.Ama güncel için en güçlü yonko oluşumu olurlardı

Yonko tayfası etmezler. Kaido karşısındaki performansları sadece Kaido'ya özel çıkacaktır. Bizimkilerle birlikte yonkolardan sonraki en güçlü oluşum olurlardı ama.

Güzel konu ama Raizou en başa alman lazımdı :artiz:
Şuanda Oda denen adam işte şekil şükül yaptırıyor, bu konu 1 2 aya değerlenir...
Oden kaptan olsa nolacak adam bıraktı gitti .. Bir halt olmaz ondan miss gibi Kineomondan olur kendi çaplarında takılırlar ..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık