Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Doflamingo'nun Seviyesi

Doflamingo'nun Seviyesi?

• Kullanılan toplam oy
    209
Bir dövüşte kaçma diye bir şey olabilir mi ya ? İyi gitsin 2 ay dinlenip tekrar gelip dövüşsün o zaman Luffy.Eşit şartlarda kimse karışmayacak lafına Law'da dahil mi ? :/ Gamma+counter shock gibi saldırılar olmucak yani...Bilemedim...
Kaçma olmuyor o. Hakisini dolduracak kadar zamanı ister ataklarından sadece sıyrılarak ister peşine düşen kişiden kaçarak yapsın bu bir düello değil o yüzden eşit şarlarda yoktu. Düello olsa kaybetmişti ama bak. Ama düellolarda eşit şartlarda gerçekleşir.

Doffy'nin seviyesi yc3 klasmanıdır anca geri dönerse Oda'nın kötü mangakalığından dolayı seviyesi artar, o da belki hani, dönmesine gerek yok vizyonu bitti seride buna rağmen dönebilir mi, mümkün.

Ortada dayanıklılık yok ne hasar aldı g4ten kaç tane darbe yedi ki dayanıklı olsun.Bi zahmet g2 falan bunlara dayansın.Gama yemiş adama karın ağrısından başka handikap olmadı adam kendini iyileştirip geliyor.2v1 diyorsunu trebol yardım ediyor gama yedik diyorsunuz ama lawı amiralle birlikte dövdüklerinden bahsetmiyorsunuz tüm adayla savaştı diyorsunu adam tepede keyif yapıyormuş kuklasını oynatıyormuş.Kaç yumruk yemiş 50 mi bi zahmet saysanız keşke kaç tane g4 yemiş dayanıklı dofi sama hazretleri 🤭
1 tane bile yumruk yeyip nakavt olmuyorsa bu dayanıklılık örneği oluyor.Aynen gamma yiyince karnı ağrıdı cırcır etkisi yarattı sadece.Haklısın.Yani şunu savunman bile garip.Trebol'da baya vasıflı bir elemandır zaten.Ne etkisi oldu ? Teki yedi gitti zaten eleman.

Ben bizim tartışmamızda tüm adayla savaştı diye bir şey dedim mi ? Demedim.Niye ben demişim gibi bana karşı bu argümanı savunuyorsun ? Kendini haklı göstermek için alakasız yerlere sapmana gerek yok.Ben dediysem bunu bana söyle.

Recep İvedik'e mi bağladın 50 yumruğu say diyerek ? :/ G4'e girdikten sonra dövüşün gösterilmeyen kısımları da vardı yanlış hatırlamıyorsam.Hatta g4'e gitdikten sonra 20 dk mı ne geçiyordu ? Bu sürede Dof hatrı sayılır miktarda yumruk yemiş olabilir.

Ejderlerin isteyip denizcilerin yapmayacağı şey mi var hemde bi korsan için.İsteseler idam ederler ama tıkmışlar içeriye işte sonra suikastçı falan bunlar saçma geliyor.2v1 olsa yine iyi tüm adayla savaştı ve luffyi yendi diyen falan var🤭
Öyle olmuyor o, bu adamlar Akainu'ya bile ne diyor yeri gelince. "Siz sadece Hükümet'in görünen yüzüsünüz" bu noktada gördük ki Wano'ya bile CP-0 geldi ilk önce. Misal neredeyse kimsenin bilmediği Drake'in denizci ajanı meselesini biliyor adamlar...

Yani aynı taraf ama farklı şekillerde çalışıyorlar. O noktada da sistem çoğunluk ile Denizcilere bağlı şekilde ilerliyor.

Ada ile savaştı olayı neyse ek olarak aldığı hasardan yüzde bilmem kaçına düştü diyenler vardı o dönem, hala vardır belki. Sayı değişiyordu fandan fana göre... :S

1 tane bile yumruk yeyip nakavt olmuyorsa bu dayanıklılık örneği oluyor.Aynen gamma yiyince karnı ağrıdı cırcır etkisi yarattı sadece.Haklısın.Yani şunu savunman bile garip.Trebol'da baya vasıflı bir elemandır zaten.Ne etkisi oldu ? Teki yedi gitti zaten eleman.

Ben bizim tartışmamızda tüm adayla savaştı diye bir şey dedim mi ? Demedim.Niye ben demişim gibi bana karşı bu argümanı savunuyorsun ? Kendini haklı göstermek için alakasız yerlere sapmana gerek yok.Ben dediysem bunu bana söyle.

Recep İvedik'e mi bağladın 50 yumruğu say diyerek ? :/ G4'e girdikten sonra dövüşün gösterilmeyen kısımları da vardı yanlış hatırlamıyorsam.Hatta g4'e gitdikten sonra 20 dk mı ne geçiyordu ? Bu sürede Dof hatrı sayılır miktarda yumruk yemiş olabilir.
O zaman en dayanıklı usopp oluyor.Adam her arc dünya hasar yiyor.Senin mantık böyle işliyor demektir.G4 girince dövüş yok çünkü topukluyordu havada ama sorarsan yumruk yemiş olabilir :hhh:

Öyle olmuyor o, bu adamlar Akainu'ya bile ne diyor yeri gelince. "Siz sadece Hükümet'in görünen yüzüsünüz" bu noktada gördük ki Wano'ya bile CP-0 geldi ilk önce. Misal neredeyse kimsenin bilmediği Drake'in denizci ajanı meselesini biliyor adamlar...

Yani aynı taraf ama farklı şekillerde çalışıyorlar. O noktada da sistem çoğunluk ile Denizcilere bağlı şekilde ilerliyor.

Ada ile savaştı olayı neyse ek olarak aldığı hasardan yüzde bilmem kaçına düştü diyenler vardı o dönem, hala vardır belki. Sayı değişiyordu fandan fana göre... :S
Gamma knife'dan sonra psikolojisi mi bozuldu deseydik xD

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık