Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Doflamingo ve Moria'nın Yeni Ödüller Ne kadar Olur?

Doflamingo'nun ödülü

• Kullanılan toplam oy
    76
Bundan sonra en büyük düşmanımsın Gutts efendi bu lanetli tag ne böyle
Ben iddia akımının öncüsünğ Zagla Mihawk konusunda iddiaya girerek başlatmış adamım xd.

Şaka bir yana ben iddia olsun diye iddiaya girmem :D. Sadece ilgilendiğim, ciddi kafa yorduğum ve olacağından neredeyse emin olduğum konularda girerim. Bana ne abi Dof'un alacağı ödülden alaosp. Konuyu görünce öylesine yorum yaptım işte skslel.

Bu iddia furyaları son zamanlarda @Crocus 'un Dressrossa dönemleri ha bire açtığı turnuva konularını andırmaya başladı:ehe:. İşin sonunda vs konusu açmak izne tabi hale geldi sskdldpdli

Son düzenleme:
Dof Moria'yı geçer ama Crocodile'ı belli olmaz. Kutsallar ile ilgili sır muhabbeti düşünüldüğünde iyi artış alması lazım ama Oda bu. Geçemezse Dofçuların forumdan kaçış şu olur...

Olum kutsalların sırrını bilmese bu kadar iddialı olmayacağınızı herkes biliyor. Fakat eminim az çıkarsa yazacağın senaryoları tüm forum bekliyor olacak...
İşte meydan sır falan diye bahane yazacaksan hiç oynamayalım?

Ben iddia akımının öncüsünğ Zagla Mihawk konusunda iddiaya girerek başlatmış adamım xd.

Şaka bir yana ben iddia olsun diye iddiaya girmem :D. Sadece ilgilendiğim, ciddi kafa yorduğum ve olacağından neredeyse emin olduğum konularda girerim. Bana ne abi Dof'un alacağı ödülden alaosp. Konuyu görünce öylesine yorum yaptım işte skslel.

Bu iddia furyaları son zamanlarda @Crocus 'un Dressrossa dönemleri ha bire açtığı turnuva konularını andırmaya başladı:ehe:. İşin sonunda vs konusu açmak izne tabi hale geldi sskdldpdli
Hocam o Rob Lucci ben değildim üstüme kaldı ihale orada :D . Yada ben mıydım valla olabilirimde :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık