Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dört İmparator vs. Dünya Hükümeti

Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    226
Zaman zaman bir iki müdahelede bulundular ama aktif savaşmadılar. O savaşa Rayleigh'nin geldiğini farz edelim. Ne değişecekti? Yıllardır dövüşmemiş olan Rayleigh'i Garp tek başına yerdi. Marco'ya da Garp değil de Sengoku müdahele ederdi.
Rayleigh fazladan bir Amiral tutsa çok şey değişirdi. Jozu, Aokiji'yi tutar, WB de Akainu'yu alır, Sengoku'da Marco ile uğraşmak zorunda kalırdı.
Ace'i koruyacak kimse kalmazdı anlayacağın.

Garp : ''Şuanda onunla ilgilenemeyiz... Denizcilerin 2 efsaneyi aynı anda alabileceğini mi zannediyorsun ?''

@Erkan12
Mf'de iki yonko olsaydı,
Garp ve Akainu yonkolarla dövüşürlerdi.
Kuzan, Kizaru, Sengoku ve shichibukailer as adamlarla, koramiralleri ve kalanlarda müttefiklerle dövüşürlerdi.:bilmem:
Garp yaşlı haliyle bir Yonko alamaz yenilir, Shiki'ye 2 kişi dalmaya benzemez bu işler.

WB bir Amiral indirse ki Squardo'nun saldırısı olmasa indirirdi, işler çok değişir, Korsanlar üstünlük sağlardı. Rayleigh, Marco, Jozu geri kalan diğerlerini toplardı.

@Erkan12
Editledim mesajımı görmemişsin. :/ Amirallerin birisini Rayleigh için yollamak büyük risk olurdu. Garp'ın demek istediği buydu bana kalırsa.

Sağlam 2 yonkou totalde 4 amiral gücü demek. Bu iki yonkounun has 6 adamı ise en az 3 amiral gücünde dersek ki gayet makul bir oran bu (fazlası da olabilir).. Ama fazlasına hiç girmeyecem. İki tarafın asker ve müttefiklerini çıkarırsak yonkouların totaldeki gücü 7 amiral eder. Bu da denizciler zortu çekti demektir.

Şimdi siz, güncel Garp ve Sengoku'nun, şu anki amiral 3'lüsüyle birlikte bu gücü yenebileceğini neyle izah ediyorsunuz, diyin de bilelim haydi :)

Garp yaşlı haliyle bir Yonko alamaz yenilir, Shiki'ye 2 kişi dalmaya benzemez bu işler.

WB bir Amiral indirse ki Squardo'nun saldırısı olmasa indirirdi, işler çok değişir, Korsanlar üstünlük sağlardı. Rayleigh, Marco, Jozu geri kalan diğerlerini toplardı.
Roger'la dövüşürken de Sengoku ile beraber dövüşüyordu değil mi?

Roger'la dövüşürken de Sengoku ile beraber dövüşüyordu değil mi?
Roger'dan dayak yerken demek istedin heralde, Roger Korsan Kral olurken Garp seyretmiş...

Zaten ben yaşlı halinden bahsediyorum, Garp'ın yaşlı hali bir Yonko kaptanına karşı iş yapamaz, muhtemelen yenilir, adam daha yeni deprem meyvesi almış Teach'i yenemiyor Sengoku varken, siz tecrübeli bir Yonko karşısında tek başına iş yapar diyorsunuz.

Roger'dan dayak yerken demek istedin heralde, Roger Korsan Kral olurken Garp seyretmiş...

Zaten ben yaşlı halinden bahsediyorum, Garp'ın yaşlı hali bir Yonko kaptanına karşı iş yapamaz, muhtemelen yenilir, adam daha yeni deprem meyvesi almış Teach'i yenemiyor Sengoku varken, siz tecrübeli bir Yonko karşısında tek başına iş yapar diyorsunuz.
Ne yapacaktı tutuklayıp İd'ye mi atacaktı? Sende biliyorsun ki Garp öyle biri değil öyle olsaydı level 6'ya Chinjao'yu atardı.

İki yıl önce Teach'i durdurma şansı olan isimler arasında Marco bile varken Marco'yu tek yumrukta gömen Garp Teach'i mi dövemeyecekti. Garp orada dövüşseydi Mf yıkılırdı.

karolla

Teachle garp kapıştı mı? Alamıyor falan demişsin.

Ne yapacaktı tutuklayıp İd'ye mi atacaktı? Sende biliyorsun ki Garp öyle biri değil öyle olsaydı level 6'ya Chinjao'yu atardı.

İki yıl önce Teach'i durdurma şansı olan isimler arasında Marco bile varken Marco'yu tek yumrukta gömen Garp Teach'i mi dövemeyecekti. Garp orada dövüşseydi Mf yıkılırdı.
Garp kim Roger'ı tutuklamak kim, zamanında denk gitmişler sonra Roger araya fark koymuş Korsan Kral olmuş işte. Roger zirve, ona en yakın WB, daha sonra Garp gelir, Sengoku gelir, Shiki ile beraber.

Marco'yu gömdü de ne oldu ? Marco dövüşmeye devam etti hiç bir sıkıntı yaşamadan, ağzı gözü bile kanamadı Marco'nun. 2 yıl önce Marco'nun Teach'i durdurma gibi bir şansı olmadığı kanıtlanmışken senin öne sürdüğün bahaneye bak, Teach ezmiş geçmiş Marco'yu. Durdurma gibi bir şansı yokmuş, denk bile dövüşmemişler. Garp tabii ki Teach'i dövemeyecekti, Teach adayı sallarken Garp ancak yumruğunu gösterip aklınca tehdit etmeye çalıştı, Teach'te adayı Garp'a rağmen sallamaya devam etti. Akainu'yu öldürücem diyen Garp, gidip Teach'i öldürseydi işte, Sengoku'da vardı yanında destek olarak, ama yapamadı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık