Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dört İmparator vs. Dünya Hükümeti

Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    226
Yanlış seri mi izliyoruz ? :eek:
1 Tanesi ile nasıl başa çıkamadı ? Wb'yi , Akaiunu dövdü resmen neyin mücadelesi bu :/
Yüzünün yarısı + karnında ki delikler , Akaiunuda ne var hiçbirşey...
Entrika çevirme olayına " Savaş stratejisi , Tecrübe, Zeka " diyoruz .
Ace in sinirine yıkacaktı , şu şu olsaydı maffederdi tarzında konuşmalara devam edeceksen tartışmayalım.
Ben olan şeyleri söylüyorum. Sen hayal ürünü ...
Ortada bir gerçek var .
Wb tayfası ve binlerce eleman bildiğimiz tekme tokat zopa yedi.
Adamın cesedini bile tayfası alamadı.( Shanksın ricası saolsun)
Adam haklı beyler yazmak istiyorum :D Ama cidden öyle çoğu insan Akainu'yu şerefsiz olarak gördüğü için kabullenemiyor bunu Akainu vs WB vs'sini Wb kazandı buna bir şey demiyorum ama aşırı hasar gördü. 2 Amiral BENCE Wb'yi alabilir.

Adam haklı beyler yazmak istiyorum :D Ama cidden öyle çoğu insan Akainu'yu şerefsiz olarak gördüğü için kabullenemiyor bunu Akainu vs WB vs'sini Wb kazandı buna bir şey demiyorum ama aşırı hasar gördü. 2 Amiral BENCE Wb'yi alabilir.
Hasta adamın teki WB bırakta alsınlar :artiz:

Ayrıca Tensei bu kez sana katılmıyorum Monkey haklı :bilmem:

Yanlış seri mi izliyoruz ? :eek:
1 Tanesi ile nasıl başa çıkamadı ? Wb'yi , Akaiunu dövdü resmen neyin mücadelesi bu :/
Yüzünün yarısı + karnında ki delikler , Akaiunuda ne var hiçbirşey...
Entrika çevirme olayına " Savaş stratejisi , Tecrübe, Zeka " diyoruz .
Ace in sinirine yıkacaktı , şu şu olsaydı maffederdi tarzında konuşmalara devam edeceksen tartışmayalım.
Ben olan şeyleri söylüyorum. Sen hayal ürünü ...
Ortada bir gerçek var .
Wb tayfası ve binlerce eleman bildiğimiz tekme tokat zopa yedi.
Adamın cesedini bile tayfası alamadı.( Shanksın ricası saolsun)
aynı seriyimi izliyoruz:eek:

Forumda en sevmediğim olay şu olayları kendi görüşünle birleştirme işi.WB'nin kalbi duruyor.Akainu vuruyor.WB yerden yere çaktı Akainu gelmiş Akainu dövdü diyorsun?Buna inandın mı?
4 yonkou karşısına kim çıkacak?:)8 tane as adamının karşısına kim çıkacak?
WB'nin işine BB karıştı ve onu öldürdü tayfasıyla.Sanki geldi Marine öldürdü gibi konuşuyorsun.
Yanlış seri izlemiyoruz.Sen kendi fikirlerine uygun olanları kesip kesip birleştiriyorsun sanırım.Gözüken o.
Bak şimdi kendinle çelişiyorsun :)
Az önce bana dedinki " entrikalar çeviriyorlar , oyunlar yapıyorlar " diyorsun.
Şimdi bana gelmiş " Wb nin kalbi tekledi " diyorsun :D

Bunlar savaştaki üstünlüğü değiştirmez.

Herneyse tamam , Wb herkesi Yarım yüzle , delik deşik vücutla yendi.
Akaiunun kırılmadık yeri kalmadı. :good:

_Özkan_

Adam resmen hasta yatağından kalktı savaşa gitti.Adamın kalbi tekliyordu 100lerce yarası vardı...Akainu sinsi biri WBnin o durumundan yararlandı.:confused:

Adam resmen hasta yatağından kalktı savaşa gitti.Adamın kalbi tekliyordu 100lerce yarası vardı...Akainu sinsi biri WBnin o durumundan yararlandı.:confused:
O zaman savaşa gelmeyecek ti kalbinin durumundan hasta halinden haberdar olan bir şekilde geldi sonucuna katlanacak burda karşı tarafın suçu yok.
Ayrıca o tavsir ettiğin halde en güçlüydü WB bunu da hatırlatırım.

Usta , benim anlatmak istediğim durum farklı :/
Şöyle anlatiyim ,

Bir savaştasın , ayağının kırılması veya gözünün seğirmesi savaşta ki adalet üstünlüğünü değiştirir mi ? Hayır.
Nerde görülmüş ? Benim ayağım burkuldu , dur iyileşsin kapışırız şeklinde bir " Savaş"
Birinin kolu olmayacak , diğerinin gözü olmayacak savaş bu demek değil mi ?

Hastaysa , kalbi tekliyorsa bu Wbnin sorunu .. Bu bir bahane olamaz.

_Özkan_

@Thor Ozaman Wbnin en güçlü halindemiydi demek istedin?
@Tensei Haklısın ama Akauni WByi patakladı diyemeyiz bence... örneğin 1kişiyi 10kişiyle dövüp seni dövdüm diyemezsin ama seni yendim diyebilirsin... kendimi tam ifade edemedim gerçi :D

Tamam da bunların genç ve sağlıklı halleri yazmıyorki. 4 Yonkou vs işte. Bu adamın kalbi gene teklemicek mi ? Hasta yatağından kalkıp savaşa gitmiş olmıcak mı?

Ayrıca bu 4 yonkounun karşısına kim çıkcak diyonuzda Sengoku Garp'ta armut topluyolardı hani. Ayrıca Schilerde ciddiyet yoktu. Amirallerde boş adamlar değil gördük. Bundan sonra hala 4 Yonkou yenilmez demeyin. Sadece Denizciler değil Dünya Hükümeti'de var bunun ucunda. Baya karışık bir iş

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık