Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dört İmparator vs. Dünya Hükümeti

Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    226
Şu an mangasını okuyorum ve öyle bir şey demiyor Lütfen millete yalan yanlış bilgi verme.Şöyle diyor:

''Bir sürü savaşa girdim ve bir sürü yara aldım.Ama aralarında en çok sızlayanı bu.(gözünü göstererek)Bu bir macerada değildi ya da bu yarayı mihawk'tanda almadım.Senin adamın bb bu yarayı açtı. ''

Ben BB'nin bu yarayı sinsice açtığını düşünüyorum.Marinefordda tüm tayfası yanındayken ve elinde 2 tane meyve varken Shanks'tan çekindi.Akainu geldi gene kaçtı.Kesin kaçarak Yonkou olmuştur.
Shanks previously admitted to Whitebeard that his facial scar came from a direct attack from Teach.
Wiki'de direk bir saldırı sonucu aldığı belirtilmiş, normal bir karşılaşmada yenilmiş o yüzden yara konusunda bu kadar takmıştır. Hem bu adamlar arasında 1 yaş fark var. Shanks küçükken, Teach'te çok büyük değilmiş.

2 Yonkou vs Dünya Hükümeti olsa olay Garp ve Sengoku'nun da katılımıyla iki tarafta eşit olur güzel bi kapışma olur. Ama 4 yonkou birleşirse yeni bir dünya kurar,orda takılırlar.

Tabi ki direk saldırı sonucu alacak.Sonuçta bu fiziksel bir darbe.Ancak o direk saldırıyı nasıl yapmış asıl sorun orada.

Bu arada wiki nerden bu sonuca varmış onu anlamadım?Shanks orada sinsice açıldığını kast etmiş işte.Bi sürü savaşta bi sürü yar aldım ama bu en çok sızlayanı diyor.Neden diğerleri değilde bu?Hile ile olduğu için olabilir.
Her scanda farklı bir çeviri var yalnız. Sen okuduğunun doğru olduğuna ne kadar eminsin? Ayrıca saldırı sinsice olsa "Directly" değil, "Sneaky" yazardı.

Senin direk anlayışınla benim anlayışım farklı maalesef.Sanırım boks yaptığım için.Gardın olmadan aldığın her türlü darbe direktir.O darbeyi ansıl aldığın önemli değil istersen darbenin geldiğini görme istersen ayak oyunu ile tuzağa düşüp ye fark etmez.O darbeyi yediğinde direk bir darbe olur.
Saçma. Sırtında bile değil yara, gözüne atılmış. "Direk bir saldırı yaptı, gözümü yaraladı" demiş adam. Karakteri sevmediğin için böyle konuştuğun çok belli. O yüzden tartışmayı uzatma. Dediğin gibi sinsice yapmış olsun.

RedFLAG

Marineford'da toplanan ordu 2 yonkou indirirdi. Tüm Dünya hükümetini katacaksak Dünya Hükümeti alır.

Marineforda gelen yonkou muydu sadece?
Orada 4 gemi mobydick WB (yonkou) ya aitti geri kalanlar Ace'i seven WB'e minnet borcu olan yeni dünyanın en güçlü korsanlarıydı bu farkı bir ortaya koyun yonkouları kendi tümenleriyle ele alıyoruz 4 yonkou ve tümeni toplasan anca 40 küsür gemi eder zaten(40 etmezde öyle fazla olsun diye varsayalım) yancılarını niye sayıyorsunuz.

WHITE

Oraya gelen müttefikler ancak koramirallere denk gelebilecek kişilerdi. Piyonları ise saymayın bile. Gelenleri sayılarına göre değil niteliklerine göre değerlendirmeliyiz.

Senin baktığın çevirinin doğruluğu ne kadar kesin?

Benim okuduğumda ''bu yara senin adamın bb teach tarafından açıldı'' demiş.Yani ortada kesin bir şey yok.Wikipedide yazanda kişisel yorumdan öte değil.Bende zaten bence sinsice bir saldırıdır dedim ve böle düşünme sebebimi ortaya koydum.Shanks bu yara üzerinde fazla duruyor.Yani bunun bir sebebi olmalı.Adam kolunu kaybetti bana mısın demiyor ama 3 tane pençe benzeri silahla yapılmış çiziğinin lafını yapıyor.Eğer dediğin gibi direk olarak düzgün bir dövüşte alsa lafını yapmazdı.Sonuçta bir sürü savaşa girip bir sürü yara almış ama özellikle Teach'in açtığı yarayı gösterip duruyor.
Wiki'deki konulara kişisel görüş eklenmesine izin vermezler. Adamlarında bizim gibi bir tartışma ortamı var ve kesinliği olmayan bir bilgiyi yayınlamazlar. Ayrıca mangayı "düzgün" okursan, bu "Benim dikkatsizliğim değildi" bile demiş. Sinsice saldırı yemek, dikkatsizlikten kaynaklanır.

Senin baktığın çevirinin doğruluğu ne kadar kesin?

Benim okuduğumda ''bu yara senin adamın bb teach tarafından açıldı'' demiş.Yani ortada kesin bir şey yok.Wikipedide yazanda kişisel yorumdan öte değil.Bende zaten bence sinsice bir saldırıdır dedim ve böle düşünme sebebimi ortaya koydum.Shanks bu yara üzerinde fazla duruyor.Yani bunun bir sebebi olmalı.Adam kolunu kaybetti bana mısın demiyor ama 3 tane pençe benzeri silahla yapılmış çiziğinin lafını yapıyor.Eğer dediğin gibi direk olarak düzgün bir dövüşte alsa lafını yapmazdı.Sonuçta bir sürü savaşa girip bir sürü yara almış ama özellikle Teach'in açtığı yarayı gösterip duruyor.
kolunu kaybetti banamısın demiyor ama kolunu neden kim için kaybetti gözündeki yara kimin yüzünden oldu biraz karşılaştır bence

teach basbayagı shanksi çizmiş.ama daha öncede söylemiştim,bayraklar korsanların ilk zamanlarında yapılır.nasol luffy hasır sapkasıyla yaptıysa bayragını,yasoppu ve digerlerini toplayan shankste bayragını kızıl sac ve o göz yarasıylan çizdirmiş.yani karsılasmaları büyük ihtimal roger öldükten sonra shanks adam toplamaya basladıgı zamanlarda.smokerın dedigi gibi aralarında bir yas fark var ama sanırım teach marco ve jozuyla birlikte as 3 adamından biriymiş wbnin ve kalıbıda saglammıs eskiden beri.shanks o boy atmamıs haliylen teachten agzının payını almıs bence bu tartısılmaz.tabi yinede kesin degil.

sonradan gelen güc artısına gelince.teach yerinde sayıp meyve beklemiş.shanksse wbnin dedigi gibi basamakları cok hızlı cıkıp wbnin bisentosunu tek koluyla karsılayıp gögü yarıcak seviyeye gelmiş.teach denen adam yarı ölü wbden yedigi bisentoyla yerlerde kıvranıp,baba ben senin oglunum yapma dedi.adam cok güclendi tmm ama su an opdeki en güclü adam olması bence imkansız.bence su an en güclü adam opde garp ve sengokuyu emekli sayarsak,shankstir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık