Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dört İmparator vs. Dünya Hükümeti

Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    226
BB'nin beyazsakal kadar saf güce veya hakiye yok ihtiyacı meyveyi iptal eden logiası ve beyazsakal kadar etki kullanmasına bile gerek olmayan en güçlü paramecia elinde dayanıklılık açısından zaten seride ilk 3 oynayan bir adam. ''Şu anki'' bb rogerın gücünü görene kadar gelmiş geçmiş en güçlü adam bile olabilir.
Hop sakin yavaş gel BB'mi en güçlü oluyor ? Çoşma abi.

BB korsan olarak en güçlü olabilir.Sonuçta Shanksı eski halindeyken yaralamıştı.Bide şuanda gura gura no mi var.O zaman sinsice saldırmıştı ama olsun onu yapamayanlarda var aslında kimse yapamadı.:D

Finalde luffynin rakibi olacağı için Oda bunu ezmiştir diye düşünüyorum.Eğer ezmediyse shanksın seviyesinde yada bir tık üstündedir.

BB korsan olarak en güçlü olabilir.Sonuçta Shanksı eski halindeyken yaralamıştı.Bide şuanda gura gura no mi var.O zaman sinsice saldırmıştı ama olsun onu yapamayanlarda var aslında kimse yapamadı.:D

Finalde luffynin rakibi olacağı için Oda bunu ezmiştir diye düşünüyorum.Eğer ezmediyse shanksın seviyesinde yada bir tık üstündedir.
BB Shanks'a sinsice saldırmadı.
Shanks WB'ye anlatırken bu sinsice,arkadan yapılan bir saldırı değil di diyordu.
Meyvesi olmadan,sinsice saldırmadan Shanks'ı yaralıyor bu adam.

Haki nasıl daha üstün oluyor ?Açıklar mısın
Karanlığın temel olayı, dokunduğu süre boyunca meyve gücünü iptal etmek ve bu sayede normal vücuda saldırmak,
Ek olarak çekim kuvvetini kullanarak rakibin dengesini bozmak,

B.Haki temel olarak meyve kullanıcılarının normal vücuduna saldırmanı sağlar,
Ek olarak B.Haki'yi kalkan gibi kullanarak savunma yapabilir yada bir tür zırh-silah olarak kullanıp saldırı gücünü arttırabilirsin,
K.Haki sayesinde rakibin hareketlerini önceden sezerek savuşturabilir yada rakibi dengesiz bir anında yakalayabilirsin,
H.Haki sayesinde kalabalık grupları büyük bir çaba harcamadan etkisiz hala getirebilirsin,
Ek olarak rakibin iradesine baskı yaparak tereddüt etmesini sağlayabilirsin buna bağlı olarak hareketlerini belirli ölçüde engelleyebilirsin yada dikkatinin dağılmasından faydalanarak rakibe zarar verebilirsin,

Bence bu kadarı hakinin daha üstün bir güç olması için yeterli.

BB Shanks'a sinsice saldırmadı.
Shanks WB'ye anlatırken bu sinsice,arkadan yapılan bir saldırı değil di diyordu.
Meyvesi olmadan,sinsice saldırmadan Shanks'ı yaralıyor bu adam.
Saol Ben yanlış biliyormuşum.O zaman 3 tıka artırdım farkı. :flaugh: O zaman WBnin tayfasında degilmiydi meyveden önce WB tayfasındayken mi yaralıyor Shanksı.Meyvesi olmadığı kesin mi?

@J3lues
Meyvesi olmadan yaraladığı kesin çünkü Meyveyi alır almaz tayfadan ayrılıyor.
Ondan sonra da Ace peşine düşüyor.Ve o arada Shanks'la bir karşılaşması yok.
Ben çok güçlü olmasını bekliyorum Yeni Dünya'da,herkesten daha güçlü olmasını bekliyorum hatta.

Wiki'den de batkım ordada meyve yemesinden önce diyor.
http://onepiece.wikia.com/wiki/Blackbeard_Pirates

@J3lues
Meyvesi olmadan yaraladığı kesin çünkü Meyveyi alır almaz tayfadan ayrılıyor.
Ondan sonra da Ace peşine düşüyor.Ve o arada Shanks'la bir karşılaşması yok.
Ben çok güçlü olmasını bekliyorum Yeni Dünya'da,herkesten daha güçlü olmasını bekliyorum hatta.

Wiki'den de batkım ordada meyve yemesinden önce diyor.
http://onepiece.wikia.com/wiki/Blackbeard_Pirates
O zaman WB ile rogerin ws sinde oldugu kanıtlandı kendini sakladığını duymuştum shanksın kafasında büyük yara açmak bilmem Rogerin BB parçalaması lazımdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık