Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dört İmparator vs. Dünya Hükümeti

Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    226

_Özkan_

Bana dediğinin aynısı senin içinde geçerli oluyor ama.Garp ve Sengokuda çökmüş durumda hatta sizinmantıkla düşünürsek luffye bile karşı koyamadılar.

Garp ve Sengoku savaşın başından sonuna kadar aktif olursa,denizciler anca 2 yonkouya denk olur. 4 yonkou demek yeni bi dünya demek adamlar birleşseler ittifak kursalar hükümeti yıkar yerine yeni bi hükümet koyarlar. Aynı seriyimi izliyoruz lafları falan komik oluyo arkadaşlar,4 yonkou öper geçer.

akaiunun tek basına ezdiği WB ordusunu yüceltmişsiniz hiç anlam veremedim adam tek başına 16 tümen komutanına gidiyor. Savaş sadece güç değil stratejidir. Bu arada dünya hükümeti dediğiniz şey sadece denizciler mi oluyor?

Garp ve Sengoku savaşın başından sonuna kadar aktif olursa,denizciler anca 2 yonkouya denk olur. 4 yonkou demek yeni bi dünya demek adamlar birleşseler ittifak kursalar hükümeti yıkar yerine yeni bi hükümet koyarlar. Aynı seriyimi izliyoruz lafları falan komik oluyo arkadaşlar,4 yonkou öper geçer.
Yonkou dediğimiz adamlar, denizcilerin adım atmaya korktukları Yeni Dünya'nın imparatorları yahu. 1 tanesi geldi (ki ben Yonkou'lar arasındaki güç farkının öyle çok fazla olacağını sanmıyorum. Shanks'ı gördük adamın elemanları amirallere atar koyuyor kendisi WB'ye posta koyuyor) tüm dünya, "Cehennemi yaşıyoruz sanki." gibisinden laflar ediyorlardı. Ki başlarında ki Yonko, hastalık ve yaşlılıktan illallah derecesine gelmiş bir adam.

Vaziyet buyken bir de 4 Yonkou hükümeti alamaz demek biraz komik geliyor bana :D

Not : Dünya hükümeti derken nerden esti onu anlamadım ben. Korsanların düşmanları denizcilerdir ki seri içinde dünya hükümetinden CP9 dışında başka bir birlik veya güç gösterilmedi sanırım. Çağ korsanlar çağı dolayısıyla tek büyük gücünde denizcilik olması gerekiyor bence.

keanexl

Her iki tarafında bütün gücünü bilmediğim için kararsı zkaldım ortada :)

hangi amiral Shanksın adamını ipledi? Ben beckman Kizaru'ya artistlik yaptı Kizaru hala saldırıya devam etti. Jozuda Kuzan'a posta koydu hali ortada Marco Kizaruya posta koydu savaşta ki hali ortada Akaiunu'dan bahsetmiyorum bile herif Wb sağ iken Ace'i aldı Wb ile kapıştı ki Wb hakkı rahmetine kavuştugunda Luffy'i almak için Wb'nin komutanları iplemedi. ( Dünya hükümetini savunmamım tek nedeni güçsüz görünmesidir.)
Marineford'un yıkılmasında tek neden deprem meyvesinin yıkıcı gücü. Verin Wb ye lastik meyvesini nereye yıkıyor Marineford'u.
Birde olaya at gözlüğü ile bakan arkadaşlar var Dünya hükümetinde denizcilerden haric CP9 varmış Px varmış başka bir şey görmemişler, Yonkouların neyini gördün?
Sonuç olarak iki tarafında tam güçleri bilinmediğinden, 800 yıldır ayakta olan Dünya Hükümetine oyum.

Yonkou dediğimiz adamlar, denizcilerin adım atmaya korktukları Yeni Dünya'nın imparatorları yahu. 1 tanesi geldi (ki ben Yonkou'lar arasındaki güç farkının öyle çok fazla olacağını sanmıyorum. Shanks'ı gördük adamın elemanları amirallere atar koyuyor kendisi WB'ye posta koyuyor) tüm dünya, "Cehennemi yaşıyoruz sanki." gibisinden laflar ediyorlardı. Ki başlarında ki Yonko, hastalık ve yaşlılıktan illallah derecesine gelmiş bir adam.

Vaziyet buyken bir de 4 Yonkou hükümeti alamaz demek biraz komik geliyor bana :D

Not : Dünya hükümeti derken nerden esti onu anlamadım ben. Korsanların düşmanları denizcilerdir ki seri içinde dünya hükümetinden CP9 dışında başka bir birlik veya güç gösterilmedi sanırım. Çağ korsanlar çağı dolayısıyla tek büyük gücünde denizcilik olması gerekiyor bence.
X-drake bile Kaidonun en sevdiği adasına girip adamını şamarlıyor :/
Shanks'ı gördük evet , adamları posta koydu Amirallere bunu kabul ediyorum.
Fakat , sonucu değiştiren birşey olmadı . Denizi taradılar .
" Dünyada güvenli bir yer kalmadı " deniliyordu. Fakat ,Shabondoy Adasındakiler uzanarak dövüşü izliyorlardı.
İmkanı olan evinden izliyordur.
Ayriyetten, geçmişte Shicbukailer YOnkoularla eşit dövüşmüş.
Önüne gelen korsan Yonkou adası basıyor .

Dünya Hükümeti
Gorosei - Vegapunk -Cp serisi - Shicbukailer

Gözüken birim ve adamlar hiçde boş değil.

schibukailer yonkoularla eşit mi dövüşmüş? crocodile wbden tek yemiştir muhtemelen,kaidou morianın tüm tayfayı katletmiş,shanks ile mihawkın da düellosundan bahsedildi sadece.
Wikia çevirisinde yazıyor.

Trollüyor musun?Gorosei dövüşür mü bilmiyoruz.Vegapunk da aynı şekilde.Cp serisinin en güçlüleri zaten bizim tayfadan dayak yedi.Shichibukaileri de gördük savaşta.Her an ihanet edebilirler Marineye.:)
Dediklerimi anlamıyor musun ?
Adamlar ve Birimler boş değil diyorum. Dünya ağır siklet boks şampiyonları demedim.
Hepsinin alanları ve başarıları farklı anlatabiliyor muyum ?
En iyi bilim adamı
En iyi Suikast Timi
En iyi ...
Anladın mı ?

Suikast timini bizim tayfa yedi 2 yıl önce.Vegapunk zaten alakasız olmuş.Gorosei neyde en iyi?:)
En iyi savaş gücü?4 yonkou koskoca 4 tane.Bunların karşısına koyacak adamı yok hükümetin sen gelmiş Cp diyorsun,vegapunk diyorsun.:)
İlk defa birine ısrarla düşüncelerimi anlatmaya çalışıyorum.
Bak dostum, arkadaşım.
Benim anlatmak istediğim olayı yanlış anlıyorsun. Ben , Cp-vegapunk-gorosei Yonkouları yener demiyorum :)
Benim demek istediğim , böyle kaliteli adamları bünyesinde burunduran hükümetin farklı adamlarınında çıkabileceği teorisini anlatmaya çalışıyorum . Sana ne dersem YOnkouları yenemiyor . Orasını anladık fanısın seviyorsun.
Veya senin kendi mantığın bu yönde saygı duyuyorum sana.
Fakat 2 mesajdır farkındaysa benle ciddiyetsiz konuşuyorsun " Trolüyor musun ? , amacın tartışmak değil" şeklinde.
2 Mesajdır susuyorum, efendice cevap vermeye çalışıyorum.
Ben, Dünya hükümetinin göstermediği farklı adamları olduğunu düşünüyorum.
Sen ise Yonkoular hükümeti yıkar diyorsun.
Tamamdır. ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:
İyi güzel önüne gelen korsan Yonkou adasına giriyor, Drake, Kaido'nun adamlarını şamarlıyor da bunların hepsi Yeni Dünya'da hayatta kalmak için, Law'ın dediğini hatırlayalım :

"Yeni Dünya'da hayatta kalmak için ya bir Yonkou'ya sürekli sataşacaksın, ya da birinin himayesi altına gireceksin."

1. nin sebebi, başkaları gelince "Lan bu adam falanca Yonkou'ya şöyle atar koyuyor uzak duralım, 2. de ise zaten kimsenin yemiyor :D

Yahu ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa WB ile Shanks sadece konuşmak için bir araya geldiklerinde, sıkı yönetim ilan edildi, Gorosei "Artık bundan sonra ne olur Allah kerim." dediler. Bu adamlar 2 Yonkou bir araya gelince dünya elden gitmiş gibi davranıyorlarsa 4'ü birleşip saldırırlarsa ki bir parantez açalım :

Denizcilerin düşmanları korsanlardır. Ama bir korsanın düşmanı diğer bir korsandır. Yani bu Yonkou'ların hepsi birbirine düşman. Bu adamların birleşip savaşma gibi bir seçenekleri olmadığı için Dünya Hükümeti diye bir organizasyon hala ayakta.

Neyse devam edelim işte bu 4'ü birleşip saldırırlarsa ne olacak kim bilir artık. Bir de Garp'ın Sengoku'yla yaptığı konuşmanın altını çizelim :

Sengoku, savaş öncesi Rayleigh'i bulun saldıralım vuralım kıralım parçalayalım derken Garp ne demiştir :

"Denizciler aynı anda 2 efsaneyle baş edemezler."

Burada Garp bu Yonkou'nun yanına sadece başka bir Yonko seviyesi( ki yüksek ihtimalle Rayleigh şu anki haliyle bir Shanks kadar güçlü değildir bence.) adamla baş edemeyeceklerini belirtiyor. Siz burada gücünün zirvesinde 3 adam daha koyuyorsunuz 1 Yonkou'nun yanına. Varın gerisini siz düşünün.

Voyvoda28

Burda işi değiştiren 'Dünya Hükümeti'.Her ne kadar yonkou'lar alır demek istesemde oyum denizcilere

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık