Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Witcher sen nasıl bir dizisin 2. sezon biter diye hızlı izleyemiyorum her bölümü sindire sindire izliyorum daha 2.sezon 2. bölümdeyim bitecek diye hüzünleniyorum.

Börü 2039 yayına girecek bugün. Acaba hafta hafta izlemek için BluTv almaya mı çalışsam yoksa 6. hafta sonunda alıp bir oturuşta hepsini mi izlesem bilemedim.

Gibi 2. Sezon bayağı iyi gidiyor, sadece 2 bölüm çıktı daha ama.
Özellikle 2. bölümde bayağı güldüm. Köle muhabbetleri falan efsaneydi :hhh: .

Dexter: New Blood'u izleyemeyen varsa, izlemesin. Dexter hatırınızdaki gibi güzel bir dizi olarak kalsın.
Tahmin etmiştim.Benim için efsane diziydi her bölümü ayrı güzeldi bu kadar yıl sonra tekrar ısıtılıp verilmesi şüphelendirdi izlemedim ama acaba aynı tadı verirmi şüphesi vardı. Tek bir kişiden izleme tavsiyesi gelse de izlemesem diyordum iyi oldu zaman kaybetmedik dizi de efsaneler arasında kalsın.

İlk bölüm güzeldi ama bir yerden sonra Harrison ve Angela tripleri baydı bayağı. Finalin rezaletine denecek bir şey yok zaten. Her güzel şeyi mahvetmeye ant içmiş dizi ve film sektörü.
Artık dizilerde sarmıyor çok klişe olmasını geçtim anlatım biçimlerini bile değiştirmiyorlar flimlerden bahsetmiyorum bile en son ne zaman adam akıllı flim izlediğimi unuttum.

İlk bölüm güzeldi ama bir yerden sonra Harrison ve Angela tripleri baydı bayağı. Finalin rezaletine denecek bir şey yok zaten. Her güzel şeyi mahvetmeye ant içmiş dizi ve film sektörü.
Finaliyle ilgili spoiler.
Batista kısmı o kadar saçmaydı ki. Adam Dexter'in yaşadığını duyunca hemen oraya geliyorum dedi. Dedim iyi bari yüzleşirler de eskiyi yad ederiz. Güzel bir sahne olur. Adam gelemeden Dexter'i öldürdüler. Sanki final bölümün başıyla sonu birbirinden çok bağımsız olmuşç Baya oldu bittiyse gelmiş final. Nereden baksan elinde kalıyor. Ölse bile bu şekilde ölmesi bana göre hiç geçmedi. Kötü olanı daha da kötü yaptılar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık