Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Sürekli ertelediğim vikings dizisini bitirmiş bulunmaktayım son iki bölümü de ittire kaktıra bitirimdim genel olarak beğendiğim bir diziydi ama hep araya bir başka durumlar giriyordu bende unutuyordum. Bu sefer tamamıyla bitirdim diziyi öneririm gayet iyiydi daha önceden bitirmediğime pişman oldum.

Narcos mexico 3.sezon gelmiş.The wire'a başlamış birinci sezonu da bitirmiştim.Narcos'u izler öyle dönerim artık.

Dexter: New Blood ilk bölüm çıkmış. Bekleneni verdi bana, özlemişim Dexter Morgan'ı ve çarpık ahlak anlayışını. 8 sezonu tekrar izleme isteği geldi. Umarım son sezon rezilliği gibi olmaz sonu.

Arcane fena animasyon olmuş izleyin, League of Legends evreninde geçiyor çok derin evreni var Piltover ve Zaun'da geçiyor dizi. Buradan belli bir kitleye ulaşıp evrenin başlangıcından çizmeye başlarlarsa çok iyi noktalara gelirler bence.

Cowboy Bebop güzel olmuş epey beğendim. Animenin ilk bir kaç bölümünü izlemiştim geçenlerde, bire bir aynı işlememişler fena olmamış.

Hawkeye dizisi çıkmış izliyeyim dedim karakter yardımcı karakter bile sayılmaz. 2 bölüm yetti bana ki ilk filmden beri şöyle Kış Askeri tarzında bir dizisi filmi çıksa da izlesem diye bekliyorum.

Karakteri emekliye ayıracaksanız bile en azından beş on bölümlük bir dizi çıkaraydınız da sonlara doğru devredeydiniz bu nedir ya. Ben ne yapayım bu ergennin hikayesini.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık