Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Finaliyle ilgili spoiler.
Batista kısmı o kadar saçmaydı ki. Adam Dexter'in yaşadığını duyunca hemen oraya geliyorum dedi. Dedim iyi bari yüzleşirler de eskiyi yad ederiz. Güzel bir sahne olur. Adam gelemeden Dexter'i öldürdüler. Sanki final bölümün başıyla sonu birbirinden çok bağımsız olmuşç Baya oldu bittiyse gelmiş final. Nereden baksan elinde kalıyor. Ölse bile bu şekilde ölmesi bana göre hiç geçmedi. Kötü olanı daha da kötü yaptılar.
Dexter Morgan gibi dizi aleminin en zekilerinden birisini mala çevirdiler. Yapmayacağı hataları yaptırıp karakterin kimyasını bozdular, finalde de toparlayamadılar.

Yargı dizisini izliyorum. 9. Bölümdeyim. Ufak tefek pürüzler dışında gayet güzel bir dizi. Oyunculuklar çok iyi. Mehmet Yılmaz Ak bu tip karakterleri yaşıyor. Zeki ama hırsı yüzünden sürekli hatalar yapma potansiyeli taşıyan karakterler için biçilmiş kaftan. Karakterlerinin kendine has alaycı bir mizahı oluyor ve bu nedense benim çok hoşuma gidiyor. Özellikle Halka'da çok beğeniyordum oyunculuğu.

Diziyi izlemeden önce Twitterda sürekli Pınar Deniz güzellemesi yapanların abarttığını düşünüyordum ama bunların bir çoğunun haklı olduğunu gördüm. Kaliteli oyuncu. İç dünyası ve dışarıya yansıttığı görüntüsünün çatışmasını güzel yansıtmış.

Kaan Urgancıoğlu da kaliteli oyuncu zaten. Yasal olan yollardan ilerlemek için kendini aşırı kasan karaktere anca bu tarz bir oyunculuk yakışırdı.

Dizi süresi insancıl bir şekilde 1 saatin altına inmiş olsaydı, Yargı dizisi yurt dışında da kendine güzel pazar bulurdu. Sanırım sürenin mantıksızlığının farkında olduklarından 3 bölümü birleştirip, kırpıp 6 saati 2 saate düşürerek paylaşım yapmışlar. :D

Hüseyin Avni Danyal ve Cezmi Baskın zaten kendilerini kanıtlamış kaliteli iki isim. Onlara diyecek bir şey yok. Engin karakterini canlandıran Onur Durmaz da iyi bir oyunculuk sergilemiş. Uğur Aslan'ı ilk youtubeda şarkı söylerken görmüştüm. Baya eğlenceli bir tip gibi görünmüştü. Karısı kendi istediği bir karakter yazmış ona herhalde çünkü mükemmel oturuyor. :D

Son düzenleme:
Yargı dizisini izliyorum. 9. Bölümdeyim. Ufak tefek pürüzler dışında gayet güzel bir dizi. Oyunculuklar çok iyi. Mehmet Yılmaz Ak bu tip karakterleri yaşıyor. Zeki ama hırsı yüzünden sürekli hatalar yapma potansiyeli taşıyan karakterler için biçilmiş kaftan. Karakterlerinin kendine has alaycı bir mizahı oluyor ve bu nedense benim çok hoşuma gidiyor. Özellikle Halka'da çok beğeniyordum oyunculuğu.

Diziyi izlemeden önce Twitterda sürekli Pınar Deniz güzellemesi yapanların abarttığını düşünüyordum ama bunların bir çoğunun haklı olduğunu gördüm. Kaliteli oyuncu. İç dünyası ve dışarıya yansıttığı görüntüsünün çatışmasını güzel yansıtmış.

Kaan Urgancıoğlu da kaliteli oyuncu zaten. Yasal olan yollardan ilerlemek için kendini aşırı kasan karaktere anca bu tarz bir oyunculuk yakışırdı.

Dizi süresi insancıl bir şekilde 1 saatin altına inmiş olsaydı, Yargı dizisi yurt dışında da kendine güzel pazar bulurdu. Sanırım sürenin mantıksızlığının farkında olduklarından 3 bölümü birleştirip, kırpıp 6 saati 2 saate düşürerek paylaşım yapmışlar. :D

Hüseyin Avni Danyal ve Cezmi Baskın zaten kendilerini kanıtlamış kaliteli iki isim. Onlara diyecek bir şey yok. Engin karakterini canlandıran Onur Durmaz da iyi bir oyunculuk sergilemiş. Uğur Aslan'ı ilk youtubeda şarkı söylerken görmüştüm. Baya eğlenceli bir tip gibi görünmüştü. Karısı kendi istediği bir karakter yazmış ona herhalde çünkü mükemmel oturuyor. :D
Ben sırf Pars savcım için izliyorum, adam normal hayatta da savcı olabilir. :oleyo2:

Keşke adliyeler gerçekte de dizideki gibi olsa.

Son sezonun daha ilk bölümünü izledim. Geçmiş sezonlardan daha fena sanırım.
4.bölümü bitirdim ben de son sezonun, yavaş yavaş izliyorum ama bu kadına olan nefretim de bir o kadar hızlı büyüyor. İlk 3 sezondaki karaktersizliğini 4 bölüme sığdırdı bence. Çok akıllı hareket ediyor ama babasını bile tanımıyor bu süreçte.
Bu kadın kartel başı bile olur, bu hırs ve gözü karalılıkla.
Karteli dize getirecek bu gidişle zaten. Hırsın da bir sınırı olmalı yoksa sonu mezar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık