Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Fargonun 4. Sezonun fragmanı yayınlanmış, ben daha 1. Sezonu dün izledim, çok güzeldi. Yeni sezon bitene kadar anca bitiririm. Dram ve suç dizileri sevmeye başladım. Ozark izleyeceğim daha sonra..
Biraz yavaş Ozark. Yavaş dizileri severim ama çok sempatik karakter olmadığı için izlemek zorlaşabiliyor bazen. 2x8'deyim 3 bölüm kaldı açasım gelmiyor ama bitireceğim. Bölümlerin her biri 1 saat olması da etken tabi.

Savaş başladı. Smith Julian'a karsi. Juliana 1 Smith 0. Oldurme girisimi basarisiz. Paralel Evren'de ki Smith'e uzuldum ama ya. Dunyada hep kotuler yasiyor :(

Sona gelmişsin. Nazi subaylarının üniformaları çok güzel, değil mi?
Evet aslinda onceden bitecekti ama biraz izleyemedim. Pek dikkat etmedim acikcasi dikkat etmem gereken bir sey mi vardi orda?

Bu arada onceki mesajinda bir gemi ile alakali bir dizi vardi o da tarihi idi bu dizi bitince ona baslamayi dusunuyordum ama ismini hatirlayamadim. Ismini sorabilir miyim o dizinin goremedim o mesajini? :/

Evet aslinda onceden bitecekti ama biraz izleyemedim. Pek dikkat etmedim acikcasi dikkat etmem gereken bir sey mi vardi orda?

Bu arada onceki mesajinda bir gemi ile alakali bir dizi vardi o da tarihi idi bu dizi bitince ona baslamayi dusunuyordum ama ismini hatirlayamadim. Ismini sorabilir miyim o dizinin goremedim o mesajini? :/
Hayır, güzel sadece.

The Terror o dizinin adı. İkinci sezonu başka bir hikaye anlatıyor bilgin olsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık