Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Bu senenin güzel dizilerinden birisi de The Terror. Gizem, gerilim ve korku tarzında iyi bir dizi. Konusunu falan araştırırsınız. Ben izlemenizi tavsiye ederim.
https://www.imdb.com/title/tt2708480/

İzlemeni tavsiye ederim.
Hugo ödüllü Dan Simmons'ın Terör kitabından uyarlanmış, Türkçesi de var galiba ama kitap tükenmiş sitelerde, epubı var malum yerlerde. Dizisi güzelse izleyeyim bir ara. Bu herifin Hyperion Kantos serisi asıl güzel olan, yıllardır bir film, minidizi söylentisi durur ama bir cacık olduğu yok. Pegasus yayınları Türkçeye çevirecekmiş seriyi. Yorumların abartılarına bakıp da İngilizce okumaya çalışıp da ağır dil dolayısıyla pes etmiştim.

Hugo ödüllü Dan Simmons'ın Terör kitabından uyarlanmış, Türkçesi de var galiba ama kitap tükenmiş sitelerde, epubı var malum yerlerde. Dizisi güzelse izleyeyim bir ara. Bu herifin Hyperion Kantos serisi asıl güzel olan, yıllardır bir film, minidizi söylentisi durur ama bir cacık olduğu yok. Pegasus yayınları Türkçeye çevirecekmiş seriyi. Yorumların abartılarına bakıp da İngilizce okumaya çalışıp da ağır dil dolayısıyla pes etmiştim.
Kitabını okuma şansım olmadı. Ama diziyi izledikten sonra keşke okusaydım dedim. Dizide o belirsizlik ve korku havasını iyi yansıtmışlar. Benim sevdiğim temalardan birisidir bu. O yüzden diziyi çok kısa sürede bitirmiştim.
Dizisi böyleyse kitabı da iyidir diye düşünüyorum. Ama dediğin gibi Türkçe'sinin olmaması kötü olmuş.

Kitabını okuma şansım olmadı. Ama diziyi izledikten sonra keşke okusaydım dedim. Dizide o belirsizlik ve korku havasını iyi yansıtmışlar. Benim sevdiğim temalardan birisidir bu. O yüzden diziyi çok kısa sürede bitirmiştim.
Dizisi böyleyse kitabı da iyidir diye düşünüyorum. Ama dediğin gibi Türkçe'sinin olmaması kötü olmuş.
Terör'ün Türkçesi var. Adamın diğer serisinin yok(Hyperion Kantos), adamın ortamlarda tanındığı seri de o.
https://yadi.sk/d/CPozMcpg3QJHLS
D klasörü Dan Simmons.

Dexter 4.sezon ve finali
Şu Trinity olayını ne kadar abarttılar ya. :/ Cidden bir de üstüne gidip Rita'yı öldürdü.......... Abartılmayı hak etmeyen bir karakterdi :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık