Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Spn...11x10

Lucifer'in kafeste Cass ile olan konuşmasından kıllanmıştım zaten. :ehe: Ama o tip o yüz ifadeler falan çok tuhaf ya. :D
Hani o Cass'in ifadesiz yüzüne alıştıktan sonra gördüğümüz bu yüz şok etkisi yaptı adeta.
Rowena sonunda geberdi de kurtulduk. İyice mala bağladıydı bir daha görmemek dileğiyle.
Tanrı da artık kendisini göstersin la sıktı iyice. Yaramaz çocuk gibi saklandığı yerden çıkmıyor. :artiz:
Bu Castiel tam bir kaz ya :( Adamın her hareketi fail olur mu?
Rowena da muhtemelen ölmemiştir bence.
Aynen God en azından müdahale etsin artık. Tamam bu zamana kadar sakladılar da artık ortaya çıksın.
Bir de şu Death geri gelsin ya. Adam çok aptalca ölmüştü :(

Bu Castiel tam bir kaz ya :( Adamın her hareketi fail olur mu?
Rowena da muhtemelen ölmemiştir bence.
Aynen God en azından müdahale etsin artık. Tamam bu zamana kadar sakladılar da artık ortaya çıksın.
Bir de şu Death geri gelsin ya. Adam çok aptalca ölmüştü :(
Yeni kişiliğiyle çok farklı bir etki bırakacak Cass. Aa pardon, Luci demeliydim. :ehe:
Rowena'yı sevmiyorum ya, elimden gelse türlü türlü işkenceler yaparım. Köle niyetine kullanırım. Lanet cadı. :artiz:
Tanrı olayı çok sıktı. Uzattıkça uzatacağız diye şeyini çıkarttılar iyice.
Onu hiç sorma ya, pisi pisine öldü dağ gibi ölüm. :(

Yeni kişiliğiyle çok farklı bir etki bırakacak Cass. Aa pardon, Luci demeliydim. :ehe:
Rowena'yı sevmiyorum ya, elimden gelse türlü türlü işkenceler yaparım. Köle niyetine kullanırım. Lanet cadı. :artiz:
Tanrı olayı çok sıktı. Uzattıkça uzatacağız diye şeyini çıkarttılar iyice.
Onu hiç sorma ya, pisi pisine öldü dağ gibi ölüm. :(
Castiel 5 yaşındaki çocuktan beter yemin ederim :( Adam Leviathanları serbest bıraktı,yazıcıya güvendi ve şimdi de Lucifer :(
Rowena Crowley'e öyle davranmasa severdim. Crowley bu diziye en fazla renk getiren karakter bence.
Aynen ya artık açıklasalar da ne kadar güçlü neden gitmiş niye hiç ilgilenmiyor şu yazar mıydı gibi bir sürü soru cevap bulsa.
Death'i de geri getirip en sonda da God ile savaştırsalar efsane olur :D

Castiel 5 yaşındaki çocuktan beter yemin ederim :( Adam Leviathanları serbest bıraktı,yazıcıya güvendi ve şimdi de Lucifer :(
Rowena Crowley'e öyle davranmasa severdim. Crowley bu diziye en fazla renk getiren karakter bence.
Aynen ya artık açıklasalar da ne kadar güçlü neden gitmiş niye hiç ilgilenmiyor şu yazar mıydı gibi bir sürü soru cevap bulsa.
Bu sezon son sezondu yoksa ben mi yanlış biliyorum?
Son sezonsa God çıkar muhtemelen malum Darkness ile vs atacak biri lazım

Bu sezon son sezondu yoksa ben mi yanlış biliyorum?
Son sezonsa God çıkar muhtemelen malum Darkness ile vs atacak biri lazım
Bilmiyordum ki :D
O zaman Darkness vs God olur. Sonra da bunlar abi kardeş olarak anlaşırlar ve dünya da insanlara kalır. Mutlu son.
Death de God'ı öldürecem diye yaptığı atar boşa gider :(

Bilmiyordum ki :D
O zaman Darkness vs God olur. Sonra da bunlar abi kardeş olarak anlaşırlar ve dünya da insanlara kalır. Mutlu son.
Death de God'ı öldürecem diye yaptığı atar boşa gider :(
Yapımcısı ya da kanalı mı ne aynıymış Smallville'le o yüzden Smallville'in 11.sezonda bitmesini istiyolardı ama ondan sonra hiç açıklama ya da haber görmedim. Bu sezon son olsun artık. Görülecek bir şey kalmadı :(

Cass'i biz yaptıklarıyla sevdik ama... Yoksa sevmedik mi? :(
Rowena konusuna harfi harfine katılıyorum, gerzek kadın. Her sahnesi ile kendinden daha da nefret ettirdi.
Bu sezon mu geçen sezon mu bir yerde görünmüştü de sonrası yok. Adam ne yapıyor ya da yapmaya çalışıyor hiç bir şey belli değil.
Death'in "Tanrı'yı da öldüreceğim." lafı vardı da bu sezon sonmuş falan bilmem ben. :( Gösterilen silah patlar aga ben bunu bilir bunu söylerim. :artiz:

Legends of Tomorrow beklentilerimi karşılamadı.

Chronos denen elemanı 8 kişi yenemezlerken, bunlar nasıl ilerletecek bu diziyi. :S Hani isteseler hepsine 1-1 de aldırırlardı adamı. 8 kişi bir nanik yapamadılar. :D

Supernatural 11x10
Siz zaten bir şeylere değinmişsiniz ama ben sona dair bir şeyler söylemek istiyorum.
Bana kalırsa, Sam veya Dean ya da ikisi birden bu savaşta ölecek ve Azrail Billie'de aynen söylediği gibi ölü kaldıklarından emin olacak ve dizi bu şekilde sonlanacak.
Bu bir yana Billie'nin okuduğu şey;

Hemen ne diye arattım tabii. Neil Gaiman(bilenler bilir) tarafından yazılan üç sayılık kısa bir çizgi romanmış. Merak eden olursa diye paylaşıyorum linkini.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık