Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

The Man in High Castle ın konusu güzel izlemek isterseniz. Ama oyunculuk ve efekt inandırıcılığı bakımından pek de iyi değil. Henüz 1.sezonu çıktı 10 bölüm, Amazon yapmış diziyi. Konusu; 2.dünya savaşını Amerika değil de Naziler ve Japonların kazanmasıyla bitmesini anlatıyor. Amerikayı bölüşüyolar falan

Daredevil 2.sezon çıkmak üzere.
Luke Cage ilk sezon geliyor
Jessica Jones 2.sezon onayı almış. 2017 gibi gelir sanırsM
Punisher a pilot bölüm çekin bakacaz demisler. Büyük ihtimalle gelecek
Iron Fist 2017 civarı çıkacak.
Defenders 2017 ikinci çeyreği gibi çıkacak.
Moon Knight film ve dizi söylentileri gırla gidiyor. Çok dedikodusu döndü, çekilecekse hepsinden önce bunu bekliyorum.

Ash vs Evil Dead'i izledim geçen. Absürd komedi ve korku ikisi bir arada olsa da izlesek diyorsanız tavsiye ediyorum.
Zaten böyle devam ederse çok çok popüler olur dizi olarak.

Beawolf'un 3. bölümü izledim sonu dşında gene güzel bölümdü :D

Bu arada Agent Carter 2. sezon 1. Bölümü izledim.
Gene güzel başlattılar ilk bölümü ama hiç bir şey anlamadım acaba o siyah şey ne çıkacak :D
Aklıma eski Spider-man çizgi filmlerinen Benek birde Agents of Shieldeki Obesilk geliyor o kadar :D

Spn...11x10

Lucifer'in kafeste Cass ile olan konuşmasından kıllanmıştım zaten. :ehe: Ama o tip o yüz ifadeler falan çok tuhaf ya. :D
Hani o Cass'in ifadesiz yüzüne alıştıktan sonra gördüğümüz bu yüz şok etkisi yaptı adeta.
Rowena sonunda geberdi de kurtulduk. İyice mala bağladıydı bir daha görmemek dileğiyle.
Tanrı da artık kendisini göstersin la sıktı iyice. Yaramaz çocuk gibi saklandığı yerden çıkmıyor. :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık