Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Bu Lost'u da izleyemedim bir türlü. Döneminde herkes gibi bende merak sardım, konusu ilgimi çekiyordu. Açtım iki bölümde sıkıldım arkadaş. Aradan yıllar geçti, yeniden aklıma düştü. Sancılı sancılı izledim bir kaç bölüm, iyi kötü bitireyim arşivde bulunsun diye. Yok arkadaş, bir Prison Break değil.

Oz'u izledikten sonra, hiçbir diziden tat alamazsın. Hepsi bomboş gelir.
İlgimi çektin bak, bir ara bakayım.

Bu Lost'u da izleyemedim bir türlü. Döneminde herkes gibi bende merak sardım, konusu ilgimi çekiyordu. Açtım iki bölümde sıkıldım arkadaş. Aradan yıllar geçti, yeniden aklıma düştü. Sancılı sancılı izledim bir kaç bölüm, iyi kötü bitireyim arşivde bulunsun diye. Yok arkadaş, bir Prison Break değil.
2. sezonu baya iyi onun. Açıkçası 2 kere izledim 2 sinde de 4. sezonu tamamlayamadım. O gizem kaybolunca albenisi pek kalmıyor.

2. sezonu baya iyi onun. Açıkçası 2 kere izledim 2 sinde de 4. sezonu tamamlayamadım. O gizem kaybolunca albenisi pek kalmıyor.
Ekşi'de hakkında kötü yorum olmayan nadir dizilerden biridir. Gerçek bir hapishane dizisidir. Prison Break izlemişsen eğer, oradaki T-Bag bu hapishanede anca birinin yancısı olur belki.

Ben 3 kere izledim diziyi. İlk iki sezon çok sağlam, üçten sonra düşüşe geçiyor. Dördüncü sezon zorlama kalıyor diğerlerinin yanında. Yine de dönem dizisi olarak çok başarılı. 5. sezonu bekliyorum bakalım.

Ekşi'de hakkında kötü yorum olmayan nadir dizilerden biridir. Gerçek bir hapishane dizisidir. Prison Break izlemişsen eğer, oradaki T-Bag bu hapishanede anca birinin yancısı olur belki.
Sen söyleyince baktım zaten. Prison Break 1 sezon ya izledim ya izlemedim. Hapishaneden kaçınca sarmamıştı beni. Hapishane dizisi hapishanede kalmalı.

@Monkey D. Dragon hiç sevmem Eko'yu :D Oz'u izlemelisin. Benim bir arkadasım vardı yabancı dizi hiç izlememiş. Hapishane dizisi varsa bildiğin izlerim dedi. Bende PB'yi söyledim(o zamanlar biraz toyduk). O da senin gibi iki sezon izleyebildi. Beğendi ama. Daha sonra Oz'u söyledim. Hayatında yabancı dizi izlememiş halende izlemeyen çocuğun bu kadar hızlı 6 sezonu bitirmesine arkadaşlarla baya şaşırdık :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık