Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

3 sezondur severek izlediğim mitolojik-fantastik-polisiye dizisi Grimm final yaptı. Finalini çok beğendim bben. Resmen boşlukta hissettim bitince.
6. sezonun bu 14. bölümlerinde final beklemiyordum hiç. Normal szon 20-22 bölüm olurdu. Neden burda bitirdilerse.?
Umarım 7. sezonu yapmaya karar verirler.

Neyse atık eksikliğini Flash ve Teen Wolf'tan gideririz.

@Wataame Daisuki -chan Originals sanırım Wampie Diaries dizisindeki en köklü ve güçlü vaampir ailenin ilk dönemlerini ele alıyormuş. O yüzden vampir dizisi.Binlerce yıllık geçmişleri var. Bende başlamayı düşünüyordum da sonradan erteledim. İzlersen dizi hakkında beni aydınlatır mısın?
Ben çok önceden ilk sezonu bitirmiştim. Açıkçası Vampir günlüklerinden daha iyi saçma sapan Elena gibi karakterler yok bir onla bir bunla ha konu olarak evet kısır döngüye girdiği oluyor. Ama cidden 3. sezon çok iyi olmuş. Vampir başlığı adı altında bende 3. sezonun ortalarındayım. 4 . sezon yeni geldi zaten 2 ya da 3 bölüm çıkmış olması bir de burada ki oyuncular daha iyi bana göre daha çok vampirlik geçmişler ve cadı olayları çok işleniyor. Yan karakterleri de çok iyi bana göre bence başla derim. Vampir günlüklerini bile ben 3. sezonda bırakmıştım kısır döngüden.

Lost karakterler açısından mükemmel bir diziydi. Şahane karakterleri vardı. Sawyer, Desmond ve Ben favori karakterlerim. 2 kez baştan sona izlediğim tek dizi.

Orası doğru kısır döngü çok ama bunu 3. sezonda değiştirmişler.
Klaus iyi hoş ama şimdi sen 3 deyince durdum, Klaus falan iyiydi. Wampir günlüklerinde harcandılar zaten ama, seri bir türlü o eşiği atlayamıyor. En son aile falan deyip dönüyorlar. Bir şeyler eksik ama Elijah asilliği iyi veriyordu. Ama 15 yaşında cadı bebeklerin elinde, iki kurt kız elinde oyuncak oluyorlar ya o beni deli ediyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık